Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Peschici

Peschici

Peschici je najmalebnejším historickým mestečkom na hornatom poloostrove východného pobrežia Apúlie - Gargáne. Tunajšie pobrežie je vrúbené zátokami s nádhernými útvarmi. Prevažne pieščité pláže a azúrovo modré more je doplnené olivovými hájmi, vápencovými jaskyňami a všadeprítomnou bujnou vegetáciou. Historickú časť mesta vystavaného na skale tvoria orientálne budovy zo 14. storočia a úzke uličky.prejsť na stránku: [1]
1.  Parco degli Ulivi***

1. Parco degli Ulivi***

Príjemné villaggio je obklopené storočnými olivovníkmi len cca 200 m od pláže a 1 km od centra Vieste.

Pláž:
cca 200 m, piesočnatá pláž. Plážový servis na vyžiadanie za poplatok (1 slnečník + 2 plážové lehátka).

Centrum:
cca 1 km od historického centra Vieste.

Ubytovanie: villaggio má k dispozícií niekoľko typov murovaných apartmánov a viliek, ktoré sú obklopené storočnými olivovníkmi. Všetky apartmány majú obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, sociálne zariadenie, verandu a klimatizáciu.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou.
Typ B pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s lôžkom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou.
Vilka typu C pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, pizzéria, minimarket. Malé zvieratá povolené. Železničná stanica v Peschici, transfer možný zdarma.

Šport a zábava:
bazén (07.06.-13.09.), tenisový kurt, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, miniklub a animácie v talianskom jazyku (14.06.-05.09.), diskotéka.

Parkovisko:
v areáli, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klimatizácia, vstup do bazéna (7.6.-13.9.), animácie a miniklub (14.6.-5.9.), tenisový kurt, futbalové a volejbalové ihrisko, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: plážový servis (slnečník a 2 lehátka) 10 €/deň, posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, prístelka 70 €/týždeň.
KAUCIA: 50 €

2. Rezidencia Sfinal***

2. Rezidencia Sfinal***

POLOHA: stredisko sa rozprestiera v tieni hustého píniového hája v panoramatickej pozícii na skalnatom útese priamo nad morom. Je na polceste medzi letoviskami Peschici a Vieste.

PLÁŽ: 150 m od sklanatého pobrežia a prechádzkou borovicovým lesíkom sa dostanete na piesočnú pláž cca 750m. Súkromná pláž s plážovým servisom zdarma je vzdialená cca 1.5 km a premáva na ňu kyvadlová doprava zdarma.

VYBAVENIE: bazén s vírivkou a panoramatickým výhľadom, terasa vybavená slnečníkmi, lehátkami a snack barom, detské šmýkľavky, kuželky, stolný tenis, minigolf (za poplatok), záhradný gril, práčka na žetóny, market ( 100 m od strediska), detské ihrisko, uzavreté parkovisko, vybavená súkromná pláž, kyvadlová doprava. V susednom stredisku vzdialenom cca 1,5 km je k dispozícií: market, bar, reštaurácie, pizzerie, futbalové ihrisko, tenisový kurt, animačné programy.

UBYTOVANIE: komplex sa skladá z prízemných radových viliek a jednoposchodových domčekov s apartmánmi. Všetky sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, vlastným sociálnym zariadením,vlastným vchodom a krytou  terasou so záhradným nábytkom.
Apartmány :
Typ A1 pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou
Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou formou poschodovej postele, výhľad na more
Typ A3 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou formou poschodovej postele
TYP B1 pre 4 osoby: vstupná miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou
TYP B2 pre 5 osôb: vstupná miestnosť s kuchynským kútom a jedným skladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou
TYP B3 pre 6 osôb: vstupná miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou

Vilka typ A pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou a poschodovou posteľou
Vilka typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou
Vilka typ C pre 5 osôb: vstupná miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a jedným rozkladacím lôžkom

TYP D pre 7 osôb: vstupná miestnosť k kuchynským kútom, 2 spálne s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou a jednym lôžkom. Možnosť prístelky pre 8. osobu za príplatok.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, 1 parkovacie miesto/apt., plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka, od 3. radu), kyvadlová doprava na pláž, animácie (júl, august), vstup do bazéna.
povinný príplatok - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 26 €, typ B 36 €, typ C 46 €, typ D 57 €, pobytová taxa (max. 10 dní) 0,80 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: prístelka (možná iba v type B1) 50 € (31.5.-2.8. a 23.8.-6.9.), 70 € (2.8.-9.8.), 100 € (9.8.-23.8.), ďalšie parkovacie miesto 40 €/týždeň (9.8.-23.8.), 18 € v ostatných termínoch, posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, postieľka 18 €/týždeň, plážový servis – 1.rad 20 €/týždeň (31.5.-28.6. a 30.8.-6.9.), 30 €/týždeň (28.6.-9.8. a 23.8.-26.7.), 40 €/týždeň (9.8.-23.8.), plážový servis – 2.rad 10 €/týždeň (31.5.-28.6. a 30.8.-6.9.), 20 €/týždeň (28.6.-9.8. a 23.8.-26.7.), 30 €/týždeň (9.8.-23.8.), malé zvieratá 4 €/deň (28.6.-9.8. a 23.8.-26.7.), 7 €/deň (9.8.-23.8.).
Kaucia: 100 €
3. Hotel D´Amato****

3. Hotel D´Amato****

Hotelový komplex s bazénom, sportovním zariadením, detským ihriskom sa nachádza v mestečku Peschici.

Pláž:
150 m, dlhá piesočná pláž so zlatavým pieskom s možnosťou plážového servisu za poplatok.

Centrum:
cca 1km do centra mestečka Peschici.

Ubytovanie:
Všetky klimatizované 2 lôžkové izby (niekteré s možnosťou 1 – 2 prísteliek) sú veľmi pekne a vkusne zariadené. Majú nové sociálne zariadenie so sprchou a fénom, telefón, TV-SAT,chladnička, trezor a terasu so zahradným nábytkom (väčšina má bočný výhľad na more).

Stravovanie: raňajky - formou bufetu, polpenzia alebo plná penzia. Obedy a večere servírované 2 chody - výber z 3 menu + predkrmy, dezerty formou bufetu, nápoje v cene: voda, víno, nealko.

Vybavenie a služby:
 hala s recepciou, klimatizovaná reštaurácia, 2 bary (večer živá hudba), společenská miestnosť s TV.

Šport a zábava:
veľký bazén s whirpoolom so slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko, malé fitness, tenisový kurt, volejbalové ihrisko, ihrisko na mini fotbal, ping-pong, horské bicykle, beauty centrum (turecká sauna, masáže, sauna), parkovisko, garáže, večerná doprava do centra Peschici.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, klimatizácia, stup do bazéna a športového centra, denné a večerné animácie a kolektívne kurzy (14.6.-6.9.), miniklub, večerná doprava do Peschici, bicykle (do vyčerpania), parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: panoramatický výhľad na more 20 €/osoba/noc, postieľka (pre deti do 4 r. bez stravy) 20 €/týždeň 9.8.-23.8., 10 €/týždeň v ostatných termínoch, garáž 10 €/noc, plážový servis 12 €/deň 9.8.-23.8., 10 €/týždeň v ostatných termínoch, tenis 10 €/hodina, malé zvieratá 50 €/pobyt.
DETI DO 4 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, postieľka za príplatok.
4. Rezidencia Mira

4. Rezidencia Mira

nachádza sa na pobrežnej komunikácii, ktorá spojuje mestá Peschici a Vieste, cca 700 m od pláže. Na veľkom priestore medzi olivovníkmi a píniami stoja prízemné vilky navzájom oddelené záhradkami, odkieľ má každý apartmán vlastný prístup. 

Pláž:
700 m, piesočnatá pláž so skalnatými útesmi, plážový servis v cene v termíne do 12.7. a od 23.8. (1 slnečník + 1 lehátko + plážové kreslo/apartmán).

Ubytovanie:
každý apartmán má kuchynský kút v obývacej miestnosti a kúpeľňu so sprchou. 
Typ A1 pre 3 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a samostatnou posteľou.
Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.
Typ C1 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, obchod, bar, parkovisko. Malé zvieratá povolené (za poplatok). Vlaková stanica v Peschici.

Šport a zábava:
bazén, bazén  pre dospelých, tenisové kurty, detský kútik, stolný tenis a diskotéka.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

Poznámka:
v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klubová karta (1do 12.7. a od 23.8.).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán typ A; 35 €/apartmán typ C, klubová karta 30 €/osoba nad 5 r./týždeň (12.7.-23.8.).
KAUCIA: 100 €
Pozn.: kuchynský kút musí klient upratať sám, v opačnom prípade poplatok 50 €.

5. Villaggio Club Julia

5. Villaggio Club Julia

Villággio sa nachádza v lokalite Baia di Manaccora, cca 6 km od mestečka Peschici, smerom na Vieste. Jedná sa o veľký komplex radových jednoposchodových domčekov, rozmiestnených mierne v kopci, ktorý sa zvažuje smerom k moru.

Pláž:
cca 400 - 600 m, piesočnatá pláž ohraničená útesom, plážový servis za poplatok (1 slnečník + 2 lehátka), kyvadlová doprava na pláž.

Centrum:
cca 6 km od Peschici.

Ubytovanie: všetky nedávno zrekonštruované apartmány majú vlastný vchod, sú jednoducho ale funkčne zariadené, vybavené klimetizáciou, kúpeľňou so sprchou a balkónom alebo terasou.
Typ A1 pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Možnosť 3. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).
Typ A2 pre 3/4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a samostatným lôžkom. Možnosť 4. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).
Typ A3 pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a dposchodovou posteľou. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).
Typ B pre 4/5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s dvoma lôžkami. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).
Typ C pre 6/7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s dvoma lôžkami, malá spálňa s poschodovou posteľou. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, pizzeria, minimarket, obchody, parkovisko. Malé zvieratá povolené. Vlaková stanica v Peschici.

Šport a zábava:
bazén pre dospelých, bazén pre deti so šmýkľavkou, letné kino, polyfunkčné ihrisko. 

Klubová karta:
povinná, za poplatok, zahŕňa: vstup do bazéna, polyfunkčné ihrisko, minigolf, lukostreľba, animácie, večerné predstavenie, diskotéka, miniklub.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00, odchod do 10:00 hod, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klimatizácia (18.06.-03.09.), 1 parkovacie miesto/apartmán.
POVINNÉ PRÍPLATKY- platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán typ A, 40 €/apartmán typ B, 50 €/apartmán typ C, klubová karta  10 €/osoba nad 5 r./týždeň (31.5.-14.6. a 30.8.-13.9.), 15 €/osoba nad 5 r./týždeň (15.6. - 29.8.).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, prístelka 80 €/týždeň (26.7.-23.8.), 55 €/týždeň (v ostatných termínoch), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 80 €/týždeň (14.6.-30.8.), 55 €/týždeň (v ostatných termínoch).
KAUCIA: 150 €
Pozn.: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak si rezidencia odpočíta 35 € z kaucie.
6. Villaggio Internazionale Manacore ***

6. Villaggio Internazionale Manacore ***

POLOHA: villaggio sa nachádza v jednej z najpôsobivejších častí Gargána, medzi Vieste a Peschici. Je to ideálne miesto pre dovolenku s priamym kontaktom s prírodou. Komplex sa rozprestiera na 200 ha pozemku, medzi bielymi útesmi a zeleňou stredozemného mora, kde sa vyskytujú i ihličnaté porasty. Zariadenie je známe hlavne kôli jeho pozícii a histórii. Je jediné v Apúlii, ktoré sa dotýka najexkluzívnejšej zátoky Gargána, medzi saracénskymi vežami. Má komfortné vybavenie a výborné služby.

PLÁŽ:
30 - 100 m, súkromná piesočnatá pláž so skalnatými útesmi, zátoky, jaskyne, plážový servis od 3. rady v cene v termíne od 28.05. do 24.09. (1 slnečník + 1 lehátko + plážové kreslo/apartmán).

UBYTOVANIE: možnosť výhľadu na more za príplatok.
bungalovy:
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, veranda.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, veranda, klimatizácia.
Typ B3 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom predelená priečkou, kde sa nachádza poschodová posteľ a rozkladacie lôžko pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, veranda, klimatizácia.
apartmány:
Typ B4 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, veranda, klimatizácia.


STRAVOVANIE: individuálne, možnosť doobjednania obedov alebo večere za poplatok.
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, reštaurácia, bar, bar na pláži, supermarket (júl a august), parkovisko. Malé zvieratá povolené za poplatok.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén (od 28.05. do 24.09.) lehátka a slnečníky (za poplatok), detské ihrisko, športové zariadenia, tenisový kurt (za poplatok), stolný tenis, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, animácie (od 29.05. do 11.09.), vodné bicykle.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľapríchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

KÓD: APL014D

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu/bungalovu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis od 3. radu, posteľná bielizeň s týždennou výmenou (15.6.-7.9.), animácie (3.6.-9.9.), vstup do bazéna, klimatizácia (okrem typu B1), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), 1 parkovacie miesto/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výhľad na more 56 €/apartmán/týždeň, posteľná bielizeň 18.5.-15.6. a 7.9.-28.9. (s povinnou týždennou výmenou) 10 €/osoba/výmena, malé zvieratá 28 €/dezinfekcia, plážový servis 35 €/1.rad/týždeň, 21 €/2.rad/týždeň, slnečníky a lehátka pri bazéne za poplatok, tenisový kurt za poplatok, polpenzia (obed a večera 1. a 2. chod s prílohou, pečivo ) 30 €/osoba nad 10 r./deň, deti 3-10 rokov 20 €/deň; obed alebo večera 18 €/osoba nad 10 r./deň, deti 3-10 rokov 12 €/deň.
KAUCIA:
100 €
Pozn.: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak si rezidencia odpočíta 50 € z kaucie.

7. Park Hotel Paglianza Paradiso***

7. Park Hotel Paglianza Paradiso***

Hotel obklopený píniami sa nachádza cca 150 m od pláže. 

Pláž:
150 m, piesočnatá pláž s plážovým servisom od 3. rady v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba).

Ubytovanie:
Hotel disponuje hotelovými izbami alebo vilkami typu A a B, ktoré sú zariadené ako hotelové izby s hotelovými službami.

Hotelové izby:
 
2-4 lôžkové izby, vybavené klimatizáciou, sociálnym zariadením, TV, minibarom, trezorom, telefónom, fénom a balkónom. 3. a 4. lôžko je rozkladací gauč, z ktorého vznikne poschodová posteľ.

Vilky:
Typ A pre max. 2 osoby:
miestnosť s manželskou posteľou, klimatizácia, telefón, barová chladnička, trezor, TV, sociálne zariadenie, fén, malá záhradka.
Typ B pre max. 4 osoby: miestnosť s manželskou posteľou rozkladacím gaučom z ktorého vznikne poschodová posteľ, klimatizácia, telefón, barová chladnička, trezor, TV, sociálne zariadenie, fén, malá záhradka.

Stravovanie:
All inclusive - kontinentálne raňajky formou bufetu, obed a večera formou bufetu - výber zo 4 druhov jedál, 1. a 2. chodu, servírovaný zákusok, víno, minerálka, cola, fanta, pivo - všetky nápoje sú čapované a bez obmedzenia. Počas dňa je v bare konzumácia: 8:00 - 15:00 hod a od 17:00 - 24:00 hod s konzumáciou bez limitu: čapované nápoje, džúsy, káva, cappuccino, studený čaj, aperitív, zmrzlina, slané pochúťky. V All inclusive nie sú zahrnuté super alkoholické nápoje, káva orzo, teplé nápoje, fľaškové a plechovkové nápoje.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia a parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami (počet nezodpovedá posčtu klientov), tenisový kurt, posilňovňa, spoločenská miestnosť s TV, detské ihrisko, sauna, animácie, kanoe, vodné bicykle.

Parkovisko:
 1 parkovacie miesto/izba.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 17.00 hod., odchod do 10.00 hod.

Poznámka:
Delegát sa nachádza v oblasti, nie je pri ubytovávaní klientov, klientom je k dispozícii 1-2x týždenne a organizuje fakultatívne výlety v českom, alebo v slovenskom jazyku.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s all inclusive na osobu a pobyt, klimatizácia, TV, plážový servis od 3. Radu (1 slnečník + 1 lekátko + 1 kreslo/izba), vstup do bazéna, tenisový kurt, fitnes, detské ihrisko, sauna, kyvadlová doprava na pláž, animácie a miniklub (1.6.-14.9.), parkovisko.
 NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba +25%, platba na mieste: plážový servis v 1. rade 35 €/týždeň, plážový servis v 2. rade 21 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt.
DETI DO 15 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými, na 4. lôžku 50% zľava.

8. Park Hotel Valle Clavia ****

8. Park Hotel Valle Clavia ****

Komfortný hotel, ktorý sa skladá z dvoch budov prepojených dreveným mostom s celkovým počtom 95 izieb. Vyznačuje sa výrazne stredomorskou architektúrou. Izby ako i spoločné priestory sú zariadené s eleganciou a dodávajú hotelu komfort a pohodlie.

Pláž:
150 m, piesočnatá s jemným bielym pieskom a miernym vstupom do mora (vhodná pre deti), plážový servis v cene ( slnečník a 2 lehátka), prezliekárne, WC, sprchy, Open bar, kanoe, vodné bicykle.

Ubytovanie:
Izba STANDARD - balkón, klimatizácia, telefón, trezor, TV SAT, stropný ventilátor, barová chladnička,sociálne zariadenie, sušič na vlasy. Niektoré izby majú k dispozícii kuchynský kút (na vyžiadanie pri rezervácii).
Izba SUITE - zariadenie ako STANDARD, ale priestrannejšie a vybavené obývacou miestnosťou.
Izba FAMILY ROOM - zariadenie ako STANDARD, obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom alebo poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie:
All inclusive zahŕňa - uvítací koktail, plnú penziu, kontinentálne raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu, prílohy a zelenina, výber zo 4 druhov jedál 1. a 2. chodu, dezert, čapované domáce víno, pivo, nealko, voda.
OPEN BAR: od 8:00 - 24:00 (bar na terase pri bazéne) - čapované nápoje a pivo, džúsy, káva, cappuccino, čaj teplý/studený, zmrzlina, aperitívy, snack.
OPEN BAR (bar na pláži) - čapovaná voda, cola, fanta, káva, studený čaj, ľadová drť.
All inclusive nezahŕňa: konzumácia alkoholických nápojov, nápoje vo flašiach a plechovkách.

Vybavenie a služby:
recepcia,2 výťahy (jeden panoramatický), panoramatická terasa, záhrada, spoločenská miestnosť s TV SAT, slnečná terasa, práčovňa, reštaurácia, bar pri bazéne, bar na terase, bar v sále. Malé zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén, bazén pre deti, Jacuzzi, fitness, ihrisko na tenis/futbal, amfiteáter s animačným programom, ping pong, petang, diskotéka, detský kútik, miniklub pre deti, .

Parkovisko:
strážené parkovisko.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 17:00, odchod sobota do 10:00 hod min 7 nocí.

Poznámka:
klianti pri príchode dostanú náramky GRUPPO SACCIA, ktoré musia nosiť počas celého pobytu. V objekte sa je možné pohybovať iba s týmto náramkom.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s All inclusive na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV, športové a zábavné zariadenia, animácie a miniklub (01.06.-14.09.), pobytová taxa, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: malé zvieratá 50 €/pobyt.
DETI DO 15 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk