Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Lido del Sole

Lido del Sole

Lido del Sole je moderné prázdninové stredisko vzdialené 3 km od vstupnej brány Gargána - starobylého mestečka Rodi Garganico. Lido del Sole je tvorené rôznymi rezidenčnými objektmi, ktoré sa nachádzajú v pobrežnom páse obklopenom typickou stredomorskou vegetáciou, vápencovými útesmi a morskými zálivmi.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Blue Marine ***

1. Villaggio Blue Marine ***

Moderne zariadené villaggio situované priamo pri dlhej piesočnatej pláži, v centre pokojnejšieho turistického letoviska Lido del Sole, ktoré však poskytuje všetky služby pre príjemné prežitie dovolenkových dní.

Pláž:
priamo pri pláži, dlhá piesočnatá pláž, plážový servis od 3. radu v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/apartmán). 1. a 2. rad za poplatok.

Centrum:
Lido del Sole, cca 5 km rušnejšie mestečko Rodi Garganico.

Ubytovanie: všetky moderne a vkusne zariadené apartmány s priestrannou, krytou terasou so záhradným nábytkom a vlastným vchodom sa nachádzajú v jednoposchodovej radovej vilke uprostred zelene. Sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, telefónom, TV, ventilátorom. Klimatizácia na vyžiadanie (za poplatok).
Typ A pre max. 2 osoby: (cca 16 m2) obývacia miestnosť s kuchynským kúto a  s 2 samostatnými lôžkami.
Typ B pre 2-3 osoby: (cca 21 m2) obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s 1 lôžkom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 4-6 osôb: (cca 40 m2) obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a menšia spálňa s poschodovou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, pizzeria, bar, minimarket. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
dobre vybavené, moderné relaxačné centrum, bazén pre dospelých a deti s veľkou terasou vybavenou slnečníkmi, lehátkami a prekrásnym výhľadom na more, animačný program (do 06.09.), diskotéky, miniklub pre deti od 5 r. V areáli k dispozícii amfiteáter pre denné a večerné animačné programy, tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal, posilňovňa, stolný tenis a kolky.

Parkovisko:
uzavreté v areáli, 1 vyhradené parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Akcia:
14=10 a 7=5 pre pobyty v termíne 01.06.-22.06.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň, uteráky, vstup do bazéna a športového centra, animácie do 6.9., plážový servis od 3. radu (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán), 1 parkovacie miesto/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: náhradné uteráky/náhradná posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, klimatizácia (do vyčerpania) 7 €/deň, plážový servis v 1. rade 35 €/týždeň, v 2. rade 15 €/týždeň, večerné osvetlenie športových centier 15 €/hod.
KAUCIA: 100 €
AKCIA: 14=10 a 7=5 v termíne 31.5.-14.6. a 6.9.-4.10.

2. Apartmány Lido del Sole

2. Apartmány Lido del Sole

Poloha: Apartmány sú rôzne rozmiestnené po obľúbenom turistickom letovisku Lido del Sole, 4 km od historického mestečka Rodi Garganico. Lido del Sole turistov láka svojou dlhou plážou so svetlým pieskom (vzdialenosť od ubytovania 100 – 650 m), rôznorodými obchodíkmi, typickými reštauráciami s morskými špecialitami a barmi ponúkajúcimi príjemné posedenie. V lete sú v prevádzke pianobary, pulzuje tu bohatý spoločenský život.

Vybavenie: Vkusne a funkčne zariadené apartmány, s rozdielnym vybavením, kuchynským kútom v obývacej izbe a vlastným príslušenstvom.
Klubová karta (fakultatívna): hostia si na mieste môžu zakúpiť klubovú kartu, ktorá každému apartmánu umožňuje používať na súkromných plážach 1 slnečník a 2 lehátka.

Ubytovanie:
Typ B1 pre 2 osoby: spálňa s manželským lôžkom a vstupnou obývacou izbou. Možnosť 3. lôžka ( za príplatok).
Typ B2 pre 3 –4 osoby: rovnaký ako pre 2 osoby s rozkladacou dvojlôžkovou pohovkou alebo gaučom v obývacej izbe. Možnosť 5. lôžka (za príplatok).
Typ C1 pre 3 – 5 osôb: spálňa s manželským lôžkom, izba s 2 samostatnými lôžkami alebo gaučom, obývacia izba s jedným rozkladacou pohovkou alebo gaučom.
Typ C2 pre 4 – 6 osôb: spálňa s manželským lôžkom, izba s 2 samostatnými lôžkami alebo gaučom, obývacia izba s poschodovou posteľou alebo gaučom. Možnosť 7. Lôžka (za príplatok).

4. Apartmány Irium/Open

4. Apartmány Irium/Open

POLOHA: apartmány sú umiestnené v rôznych bytových domoch po celom letovisku Rodi Garganico a sú vzdialené od mora asi 400-800 m

VYBAVENIE: v centre mestečka sú rôzne obchody a služby

UBYTOVANIE:
TYP B pre 2-4 osoby: spálňa, obývačka s rozkladacím gaučom alebo poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón alebo veranda
TYP C pre 5-6 osôb: spálňa, izba s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk