Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Sibari - Corigliano

Sibari - Corigliano

Obľúbené centrum Sibari sa rozkladá v rozsiahlej nížine, 3 km od mora, na významnej križovatke spájajúcej Kalábriu s Apúliou. V blízkosti dnešného mesta na brehoch rieky Sibari boli odhalené trosky veľkého antického mesta Sibaris, ktoré bolo zničené v roku 510 p. n. l. Dnes stále pokračujú ďalšie archeologické práce v lokalitách Stombi, Casa Bianca a Parco del Cavallo. Archeológovia odhaľujú, že v celom antickom meste Sibaris žilo okolo roku 200 p. n. l. približne 100 000 obyvateľov. Na rozdiel od slávneho antického mesta má dnešné Sibari iba 2 500 obyvateľov. Doporučujeme návštevu miestneho múzea, kde si môžete prezrieť predmety, ktoré boli uložené v gréckych hroboch, bronzové vázy a keramika pochádzajúca z chrámu bohyne Athény. Preslávené sú taktiež jazerá Sibari.
Letisko: Crotone (110 km).prejsť na stránku: [1]
1. Sibari Green Village

1. Sibari Green Village

villaggio sa nachádza cca 600 m od pláže, od ktorej ho delí píniový lesík. Disponuje 460 komfortne vybavenými hotelovými izbami.

Pláž:
600 m, piesočnatá s plážovým servisom (1 slnečník a 2 plážové kreslá/izba). Pre imobilné osoby je k dispozícií vozík J.O.B., ktorý ich pohodlne dopraví na pláž, ba dokonca i do mora nízkych hĺbok.

Ubytovanie:
2-4 lôžkové izby: vybavené sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, telefónom, barovou chladničkou, trezorom a sociálnym zariadením.
4-5 lôžkové izby: 2 izby (bez dverí medzi izbami) - vybavené sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, telefónom, barovou chladničkou, trezorom a sociálnym zariadením.
Izby na prízemí majú záhradku na 1. poschodí balkón. Na vyžiadanie k dispozícii aj bzebarierové izby.


Stravovanie:
plná penzia - kontinentálne raňajky, podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croissanty, šunka, syr), obed a večera podávané formou bufetových stolov, čapované víno a minerálka v cene.
Biberoneria: miestnosť pre mamičky s deťmi na prípravu detských jedál. Všetky suroviny na prípravu detských jedál ako i hotové jedlá sú k dispozícii pre mamičky zdarma.


Vybavenie a služby:
reštaurácia,bar, butiky,  obchod, amfiteáter, internet point, počas dňa je k dispozícii lekár, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s tobogánom, detské ihrisko s nafukovacími hradmi, diskotéka, animácie, fines centrum, tenisový kurt, futbalové ihrisko, plážový volejbal, kanoe, malé plachetnice, lukostreľba, stolný tenis.

Parkovisko:
v komplexe

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, plážový servis, vstup do bazéna, športové ihriská, kanoe, malé plachetnice, stolný tenis, fitnes, lukostreľba, miniklub, junior klub, detský park.
DETI do 3 rokov: na 3., 4. a 5. lôžku zdarma v izbe s dvoma dospelými.
2. Club Rezort Golf Hotel Minerva a Marlusa

2. Club Rezort Golf Hotel Minerva a Marlusa

Hotelový rezort sa nachádza v srdci Magna Grecia, asi dva kilometre od najväčšej archeologickej zóny južného Talianska. Rezort nachádzajúci sa blízko pláže má aj svoje vlastné golfové ihrisko. Je rozdelený do dvoch častí, hotelová s názvom Minerva, ktorá ponúka 348 hotelových izieb. Rezidenciálna časť Marlusa sa nachádza bližšie k mestečku Marina di Sibari asi 1 km od súkromnej pláže. Objekt na rozlohe 60 ha vkusne rozdeľuje píniový lesík. Pod objekt patrí centrum "Pietra di Luna", kde sa za poplatok môžete nechať rozmaznávať rôznymi masážami, saunou a tureckým kúpeľom.

Pláž:
1 km Marlusa od súkromnej piesočnatej pláže, vstup do celého objektu sa nachádza asi 150 m od súkromnej pláže, s plážovým servisom od 4. rady v cene (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán), kyvadlová doprava na pláž v cene.

Ubytovanie:
Typ B pre 2-4 osoby: cca 30 m2, moderne vybavené, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, klimatizácia a TV povinné (za poplatok), veranda.
Typ C pre 5-6 osôb: cca 35 m2, moderne vybavené, obývacia miestnosť s malým kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, klimatizácia a TV povinné (za poplatok), veranda.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:

Rezidenciálna časť: 3 reštaurácie, 2 bary.
Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok/nie v spoločných priestoroch. Vlaková stanica v Sibari, transfer na vyžiadanie zdarma.

Šport a zábava:
Pri rezidenčnej časti sa nachádza bazén cca 1000 m2, bazén cca 1500 m2 v blízkosti reštaurácie Smeraldo, bazén cca 600 m2 pre deti, všetky bazény majú k dispozícii slnečníky a lehátka, 3 tenisové kurty a ihrisko pre všetky športy, amfiteáter pre 1200 hostí, pod objekt patrí wellness centrum „Pietra di Luna“ za poplatok s rôznymi masážami a krytým bazénom, sauna a turecký kúpeľ. Animácie v talianskom jazyku, detský park v píniovom lesíku.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: plážový servis od 4. rady, vstup do bazénov, vstup do bazénov v Marluse a v Minerve, skupinové lekcie na golfovom ihrisku s 9 jamkami, všetky športové zariadenia

Parkovisko:
pri hotelovej časti.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Asistenčná služba k dispozícii denne v určitých hodinách v slovenskom, alebo v českom jazyku.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV, klubová karta, detský park v píniovom lesíku, parkovisko, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, každodenná výmena uterákov, každodenné upratovanie.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka (pre deti do 2 r.) 70 €/týždeň, kanoe, vodné šľapadlá, nočné používanie ihrísk.
DETI do 12 rokov: na 3. lôžku v izbe Standard a na 3. a 4. lôžku v izbe Family s dvoma dospelými zdarma.
5. Club Resort golf Minerva a Marlusa****

5. Club Resort golf Minerva a Marlusa****

 Hotelový rezort sa nachádza v srdci Magna Grecia, 2 km od najväčšej archeologickej zóny južného Talianska. Rezort nachádzajúci sa blízko pláže má aj svoje vlastné golfové ihrisko. Je rozdelený do dvoch častí, hotelová s názvom Minerva, ktorá ponúka 348 hotelových izieb. Rezidenciálna časť Marlusa sa nachádza bližšie k mestečku Marina di Sibari asi 1 km od súkromnej pláže. Objekt na rozlohe 60 ha vkusne rozdeľuje píniový lesík. Pod objekt patrí centrum "Pietra di Luna", kde sa za poplatok môžete nechať rozmaznávať rôznymi masážami, saunou a tureckým kúpeľom.  Pláž:
250 – 600 m Minerva, 1 km Marlusa. Súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom od 4. rady v cene (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán), kyvadlová doprava na pláž v cene.

Ubytovanie:
Typ B pre 2-4 osoby: cca 30 m2, moderne vybavené, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, klimatizácia a TV povinné (za poplatok), veranda.
Typ C pre 5-6 osôb: cca 35 m2, moderne vybavené, obývacia miestnosť s malým kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, klimatizácia a TV povinné (za poplatok), veranda.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Rezidenciálna časť: 3 reštaurácie, 2 bary.  Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok/nie v spoločných priestoroch. Vlaková stanica v Sibari, transfer na vyžiadanie zdarma.

Šport a zábava:
Pri rezidenčnej časti sa nachádza bazén cca 1000 m2, bazén cca 1500 m2 v blízkosti reštaurácie Smeraldo, bazén cca 600 m2 pre deti, všetky bazény majú k dispozícii slnečníky a lehátka, 3 tenisové kurty a ihrisko pre všetky športy, amfi teáter pre 1200 klientov, pod objekt patrí wellness centrum „Pietra di Luna“ za poplatok s rôznymi masážami a krytým bazénom, sauna a turecký kúpeľ. Animácie v talianskom jazyku, detský park v píniovom lesíku.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: plážový servis od 4. rady, vstup do bazénov, skupinové lekcie na golfovom ihrisku s 9 jamkami, všetky športové zariadenia

Parkovisko:
pri hotelovej časti.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Delagát je k dispozícii denne v určitých hodinách v slovenskom, alebo v českom jazyku.

 

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, klubová karta, detský park v píniovom lesíku, parkovisko, plážový mikrobus.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie, spotreba energií, TV, klimatizácia 30 €/osoba nad 4 r./týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: uteráky a posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, malé zvieratá 40 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk