Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Isca Marina

Isca Marina

Neveľké pobrežné letovisko nachádzajúce sa neďaleko Soverata - jedného z najnavštevovanejších mestečiek Iónskeho pobrežia Kalábrie, obľúbeného najmä pre svoju romantickú promenádu. Toto doposiaľ málo navštevované pobrežie sa okrem starobylých mestečiek pýši i čistými plážami s bielym pieskom.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio La Feluca ***

1. Villaggio La Feluca ***

Veľmi pekný prázdninový komplex nachádzajúci sa na iónskom pobreží Kalábrie, cca 1300 m od pláže a 700 m od dedinky Isca Marina. Je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí uprednostňujú príjemné ubytovanie na pokojnom mieste plnom zelene, ale aj aktívny oddych formou zábavného programu.

Pláž:
1300 m, piesková pláž pri vstupe do mora s malými kamienkami, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/izba), plážový mikrobus v cene.

Centrum:
cca 700 m dedinka Isca Marina.

Ubytovanie: hotel disponuje 155 izbami v hlavnej budove alebo v radových vilkách, na prízemí alebo na 1. poschodí. Všetky izby sú klimatizované s TV, barovou chladničkou, kúpeľňou so sprchou a terasou alebo balkónom.
Izba Standard pre 2-3 osoby: v hlavnej budove s balkónom, v radových vilkách s terasou.
Family Standard Comunicanti pre 4 osoby: 2 prepojené izby, 2 sociálne zariadenia, veranda. Klimatizácia len v jednej z izieb.
Family Standard pre 4 osoby: 2 spojené izby, v jednej sa nachádza manželská posteľ a v druhej poschodová posteľ. Klimatizácia iba v jednej z izieb.

Stravovanie:
All inclusive - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu, obedy a večere formou bufetových stolov, čapovaná minerálka, víno, nealko – počas dňa je možná konzumácia ovocia a slaných pochutín pri bazéne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar pri bazéne, TV miestnosť, práčovňa. Malé zvieratá sú povolené zdarma, okrem pohybovania sa vo verejných miestach villaggia.

Šport a zábava:
bazén pre dospelých, bazén pre deti, terasa so slnečníkmi a lehátkami, amfiteáter, diskotéka, 2 tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihrisko, lukostreľba, detský kútik, miniklub pre deti, vodné bicykle, animácie (od 01.06. - 15.09.).

Parkovisko:
nestrážené parkovisko vo vnútri objektu.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie so Soft All Inclusive na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV, plážový servis (1 slnečník + 1 plážové kreslo + 1 lehátko/izba), plážový mikrobus, vstup do bazéna, animácie (1.6.-14.9.), športové zariadenia.
DETI do 4 rokov: zdarma v izbe s dvoma dospelými, bez nároku na lôžko s detskou stravou.
DETI do 12 rokov: 1. dieťa na 3. lôžku zdarma, 2. dieťa na 4. lôžku zľava 50%.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk