Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Capo Vaticano - Tropea - Zambrone - Briatico - Torre Ruffa

Capo Vaticano - Tropea - Zambrone - Briatico - Torre Ruffa

Capo Vaticano - široké piesočnaté pláže občas prerušené skalnými výbežkami, hory s borovicovými a oleandrovými lesmi, romantický výhľad na Liparské ostrovy – to všetko poskytuje oblasť Capo Vaticano. Popri prírode si prezrite i archeologické nálezy v blízkej Tropei a sledujte zachovalý tradičný život domácich. Z vyhliadky na skalnatom pobreží zazriete i úžinu medzi pevninou a Sicíliou. Ak chcete dovolenku v prirodzenom prostredí, navštívte Capo Vaticano!
Tropea je jedným z najnavštevovanejších miest Kalábrie, rozkladá sa na rozhraní zálivu Sv. Eufemia a Gioia Tauro. Zachovalo sa tu množstvo vzácnych historických pamiatok, ktoré spolu s úzkymi uličkami dotvárajú neopakovateľný kolorit mesta. Pobrežie je vyhľadávané kvôli krištáľovému moru a plážam s jemným bielym pieskom, spestreným výskytom skalnatých útesov. K Vašej spokojnosti prispeje aj množstvo zábavných podnikov a reštaurácií ponúkajúcich miestne špeciality. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 785 km, - z Banskej Bystrice 1 990 km, - z Košíc 2 180 km. Železničná stanica: Tropea.

Tip na výlet

Zambrone - 12 km - veľký aquapark.
Liparské ostrovy - krásne historické centrum a múzeum, promenáda lemovaná obchodíkmi ponúkajúcimi vynikajúce miestne víno, likéry (napr. Marsala), kapari a rôzne druhy korenia.prejsť na stránku: [1] 2 3 4
4. Villagio Marco Polo

4. Villagio Marco Polo

Toto villaggio sa nachádza blízko nádhernej pláže Riaci, na jednom z najkajších miest Capo Vaticano. Nachádza sa tu campingová časť, rezidenčná a hotelová časť. Villaggio je situované v troch úrovniach , vybudované do svahu s panoramatickým výhľadom.

Pláž:
50-350m, tyrhénske more, biely piesok, skalnaté útesy, súkromná pláž s plážovým servisom ( slnečník a 2 kreslá).

Centrum:
cca 2 km od úchvatného mestečka Tropea.

Ubytovanie:
Apartmány:
typ A pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 3 lôžkmai, sociálne zariadenie, malá veranda.
typ B pre 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, sociálne zariadenie.
typ C pre 5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, sociálne zariadenie.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, bazén, obchod. Zvieratá sú povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén, tenisový kurt, futbalové ihrisko, amfiteáter, animácie (cca od 15.6. - 15.9.).

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00. min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (do 30.6.-a od 1.9.), vstup do bazéna, animácie cca 15.6.-15.9.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)  35 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, plážový servis (1.7.-31.8.) 70 €/týždeň (1 slnečník + 2 plážové kreslá), prístelka 10 €/osoba/noc, malé zvieratá 30 €/týždeň.
KAUCIA:
100 €
5. Rezidencia Sciabache

5. Rezidencia Sciabache

Hotel a rezidencia sa nachádza pri priezračnom mori s nádherným bielym pieskom na pobreží Capo Vaticano v lokalite Marina di Zambrone. Rezidencia je tvorená radovými dvojpodlažnými vilkami, ponorenými do krásnej a voňavej záhrady. Je ideálnym miestom pre rodiny s malými deťmi a ľudí, ktorí majú radi more, zeleň, šport i zábavu.

Pláž:
100 m, z bieleho hrubšieho piesku, miestami s kamienkami, plážový servis v cene (1 slnečník, 1 lehátko a 1 plážová stolička/apartmán).

Centrum:
Marina di Zambrone je pokojná lokalita s obmedzenými možnosťami zábavy (len v rámci komplexu), 8 km mesto Tropea.

Ubytovanie: Apartmány - všetky apartmány sú vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, vlastným sociálnym zariadením, TV SAT a verandou.
Typ B pre 2-4 osoby: nachádzajú sa na prízemí. Obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 4-6 osôb: nachádzajú sa na 1. poschodí. Obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, dve spálne s 2 lôžkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, pizzeria, TV miestnosť, trezor na recepcii, Wi-Fi (za poplatok), transfer z/na vlakovú stanicu v Zambrone (zdarma). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén pre dospelých, bazén pre deti s hydromasážou, tenisový kurt (za poplatok), futbalové ihrisko, stolný tenis, animácie, latinsko-americké tance, aerobik, kanoe.

Parkovisko:
v komplexe, nečíslované.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna (31.5.-4.10.), posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, plážový servis (slnečník + lehátko + kreslo/apartmán), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), animácie (2.6.-15.9.), Wi-fi, tenisový kurt, kutbalové ihrisko so syntetickým trávnikom, stolný tenis, kanoe.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň (bez posteľnej bielizne) alebo si klienti môžu priniesť vlastnú, posteľná bielizeň a uteráky s výmenou počas týždňa 16 €/výmena, upratovanie počas týždňa 16 €/typ B, 21 €/typ C, práčovňa 5 €/pranie, malé zvieratá 50 €/pobyt.
KAUCIA: 50 €
6. Hotel Villagio Marco Polo

6. Hotel Villagio Marco Polo

Villaggio Marco Polo sa nachádza poblízku nádhernej pláže Riaci, na jednom z najkrásnejších miest Capo Vaticano. Nachádza sa tu campingová časť, rezidenčná a hotelová časť. Villaggio je vybudované do svahu s panoramatickým výhľadom.

Pláž:
50-350m, tyrhénske more, biely piesok, skalnaté útesy, súkromná pláž s plážovým servisom (slnečník a 2 kreslá/izba)

Centrum:
cca 2 km od úchvatného mestečka Tropea.

Ubytovanie:
hotelové izby Economy: 2-4 lôžkové izby, sociálne zariadenie, telefón, minibar, TV, WiFi, klimatizácia (za poplatok), 3 a 4 lôžko je poschodová posteľ.
hotelové izby Classic- po rekonštrukcii. 2-4 lôžkové izby, sociálne zariadenie, telefón, minibar, TV, WiFi, klimatizácia (za poplatok), 3 a 4 lôžko je poschodová posteľ.

Stravovanie:
plná penzia alebo polpenzia, kontinentálne raňajky (šunka, syr), obed a večere servírované výberom z 3 druhov prvého a druhého chodu, prílohy, voda.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, bazén, obchod, minibar, telefón, minibar, TV, WiFi, klimatizácia (za poplatok). Zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
bazén, futbalové ihrisko, tenisový kurt, amfiteáter.

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a 7 nocí, spotreba energií, plážový servis (do 30.6.-a od 1.9.), vstup do bazéna, animácie cca 15.6.-15.9.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: klimatizácia 10 €/izba/deň, plážový servis (1.7.-31.8.) 70 €/týždeň(1 slnečník + 2 plážové kreslá).
DETI do 2 rokov: zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými osobami.
7.  Hotel Sciabache ***

7. Hotel Sciabache ***

Hotel a rezidencia sa nachádza pri priezračnom mori s nádherným bielym pieskom na pobreží Capo Vaticano v lokalite Marina di Zambrone. Rezidencia je tvorená radovými dvojpodlažnými vilkami, ponorenými do krásnej a voňavej záhrady. Je ideálnym miestom pre rodiny s malými deťmi a ľudí, ktorí majú radi more, zeleň, šport i zábavu.

Pláž:
100 m, z jemného bieleho piesku, plážový servis v cene (1 slnečník, 1 lehátko a 1 plážová stolička/apartmán, izba).

Centrum:
Marina di Zambrone je pokojná lokalita s obmedzenými možnosťami zábavy (len v rámci komplexu), 8 km mesto Tropea.

Ubytovanie: Hotelové izby - všetky hotelové izby sú vlastne apartmány typu B pre 2-4 osoby s hotelovými službami. Všetky izby sa nachádzajú na prízemí, sú jednoducho a moderne zariadené s TV SAT. Klimatizácia možná na vyžiadanie (za poplatok) v apt. Comfort.
Typ B pre 2-4 osoby: nachádzajú sa na prízemí. Obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie:
Hotel - polpenzia alebo plná penzia - raňajky kontinentálne podávané formou bufetu, obed alebo večera - servírované, klient si môže vybrať z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, 1 l minerálky a 1 l vína/osoba.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, pizzeria, TV miestnosť, trezor na recepcii, Wi-Fi (za poplatok), transfer z/na vlakovú stanicu v Zambrone alebo Tropea (zdarma). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén pre dospelých, bazén pre deti s hydromasážou, tenisový kurt (za poplatok), futbalové ihrisko, stolný tenis, animácie, latinsko-americké tance, aerobik, kanoe. Neďaleko sa nachádza aquapark Zambrone.

Parkovisko:
v komplexe, nečíslované.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Akcia:
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie v apartmáne typu B s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, vstup do bazéna (31.05.-4.10.), spotreba energií, plážový servis (slnečník + lehátko + kreslo/izba), posteľná bielizeň s výmenou 1 x týždenne, uteráky s výmenou 2 x týždenne, denné upratovanie (okrem kuchynského kúta), animácie (2.6.-15.9.), Wi-Fi, tenisový kurt, kutbalové ihrisko so syntetickým trávnikom, stolný tenis, kanoe.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: apartmán/izba Comfort s klimatizáciou +10%, platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň (bez posteľnej bielizne), práčovňa 5 €/pranie, malé zvieratá 50 €/pobyt, posteľná bielizeň a uteráky s výmenou počas týždňa 16 €/výmena, upratovanie počas týždňa 16 €.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku (okrem izby Comfort).

8. Villagio Club La Pace

8. Villagio Club La Pace

Villaggio sa nachádza v panoramatickej polohe a ponúka krásny výhľad na záliv Lamezia a na Liparské ostrovy.

Pláž:
2800m, tyrhénske more, piesočnatá pláž so štrkom, plážový servis (slnečník a 2 kreslá/izba), plážový minibus zdarmaod 8:30 do 19:00 hod. (okrem 14:00-15:00), vodný bicykel a kanoe za poplatok. Z villaggia vedie na pláž súkromná cesta.

Centrum:
3 km od centra mesta Tropea.

Ubytovanie:
Apartmány
typ B1 pre 4 osoby: sociálne zariadenie, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou.
typ B2 pre 5 osôb:  sociálne zariadenie, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou.
typ B3 pre 6 osôb: sociálne zariadenie, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľouStravovanie:
plná penzia alebo polpenzia, kontinentálne raňajky formou bufetu s automatmi na teplé a studené nápoje, obed a večera servírované alebo formou bufetu s asistenciou čašníkov, ktorí jedlo servírujú, voda, víno.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, pizzeria, bar, TV miestnosť, WiFi, klimatizácia (za poplatok), barová chladnička,  slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami ( obmedzený počet), minimarket. Zvieratá povolené za poplatok.

Šport a zábava:
2 bazény, jeden plavecký, druhý s vyhradeným miestom pre deti, detské ihrisko, zóna s vydeohrami, TV miestnosť, klubová karta ( animačné programy, babyclub, - deti 3-7 r., miniclub - deti 7-11 r., juniorclub - deti 11-17r., beach volejbal, tenisový kurt, minifutbal, aerobic, diskotéka, fitness ( za poplatok), biberoneria.

Parkovisko:
nestrážené, kryté

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00.
CENA ZAHŔŇA:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), športové zariadenia a animácie (1.6.-14.9.), plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apartmán).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, klimatizácia  100 €/apartmán/týždeň, postieľka (bez posteľnej bielizne) 105 €/týždeň, polpenzia 15 €/osoba nad 6 r./deň, 11 €/dieťa 2-6 r./deň, plná penzia 25 €/osoba nad 6 r./deň, 20 €/dieťa 2-6 r./deň, malé zvieratá (nutný očkovací preukaz) 105 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak mu bude stiahnutý poplatok 50 € z kaucie.
9. Villaggio Rezidencia Old River

9. Villaggio Rezidencia Old River

Nedávno postavené villaggio sa nachádza na tzv. pobreží bohov na Capo Vaticano v lokalite Torre Ruffa.

Pláž:
pláž je vzdialená 250m, tyrhenské more, biely piesok a kamienky, skalnaté útesy, súkromná pláž za poplatok

Centrum:
cca 2 km od centra, cca 7 km od známeho mesta Tropea.

Ubytovanie: Apartmány majú verandu alebo balkón so záhradným nábytkom, vlastné sociálne zariadenie.
typ B pre 4 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovokou a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou.
typ C pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami a obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia s typickou kalábrijskou kuchyňou, spoločenská miestnosť s TV, WIFi (za poplatok), bazén. Zvieratá povolené (za príplatok).

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou, futbalové ihrisko, stolný tenis, tenisový kurt, detské ihrisko, malý amfiteáter pre animačné programy ( júl a august).

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17:00, odchod v sobotu do 10:00, min. 7 dní
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, tenisový kurt, detské ihrisko, vstup do bazéna, futbalové ihrisko, stolný tenis, malý amfiteáter pre animačné programy (júl a august).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
prístelka (5. a 6. lôžko v type C) 10 €/osoba/deň, plážový servis (1 slnečník+ 2 lehátka) 10 €/deň, posteľná bielizeň (s povinnou týždennou výmenou) 20 €/manželská posteľ/výmena, 10 €/samostatné lôžko/výmena, uteráky (s povinnou výmenou 2 x do týždňa) 10 €/osoba/výmena, malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA:
100 €
Pozn:
klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak mu bude stiahnutý poplatok 30 € z kaucie.
10. Villaggio Hotel Rezidencia Santa Maria***

10. Villaggio Hotel Rezidencia Santa Maria***

Nachádza sa priamo pri pláži z bieleho piesku obklopenej skalnatými útesmi len 10 km od mesta Tropea. Villaggio je postavené v zelenej oáze s uličkami obklopenými stromami a tropickými rastlinami.

Pláž:
pri pláži z bieleho piesku so skalnatými útesmi, súkromná pláž s plážovým servisom za poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán, izba).

Centrum:
10 km od mesta Tropea.

Ubytovanie: priamo v centre villaggia sa nachádza poschodová budova s hotelovými izbami a apartmánmi typu C a v okolí sa nachádzajú ostatné prízemné apartmány.
Typ A pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, kuchynský kút na krytej verande, sociálne zariadenie.
Typ B pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, malá izba s poschodovou posteľou, kuchynský kút na krytej verande, sociálne zariadenie.
Typ C pre 5/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou alebo rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, balkón alebo veranda. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej verande. Možnosť 6. lôžka (za poplatok).

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania polpenzie a plnej penzie na vyžiadanie (za poplatok).

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, market, bazár, transfer zo železničnej stanice v Ricadi na vyžiadanie (zdarma). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden pre deti, terasa so slnečníkmi a lehátkami (obmedzený počet), tenisový kurt, futbalové ihrisko, detský park, animácie, stolný tenisový kurt, futbalové ihrisko, amfiteáter.

Klubová karta:
za poplatok od 15.06. do 14.09. a zahŕňa: 2 bazény, plážový servis (1 slnečníka a 2 plážové kreslá/izba), cez deň tenisový kurt, futbalové ihrisko, detský park, animácie, stolný tenis, wifi.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí. V termíne 22.6.-7.9. možný pobyt aj sobota-sobota.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, parkovisko.  V termíne do 14.06. a od 15.09. aj klubová karta.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: klubová karta 50 €/apartmán/týždeň (15.06.-14.09.).
NA VYŽIADANIE – platba na mieste: prístelka pre 6. osobu v type C 50 €/týždeň, uteráky 5 €/osoba/výmena, polpenzia 180 €/osoba./týždeň, plná penzia 250 €/osoba/týždeň.
KAUCIA: 100 €

11. Villaggio Hotel Santa Maria

11. Villaggio Hotel Santa Maria

Nachádza sa priamo pri pláži z bieleho piesku obklopenej skalnatými útesmi len 10 km od mesta Tropea. Villaggio je postavené v zelenej oáze,uličky sú lemované stromami a tropickými rastlinami.

Pláž:
priamo pri pláži z bieleho piesku so skalnatými útesmi, súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník a plážové kreslá).

Centrum:
10 km od mesta Tropea.

Ubytovanie: priamo v centre villaggia sa nachádza poschodová budova s hotelovými izbami a apartmánmi a v okolí sa nachádzajú ostatné prízemné apartmány.
Hotelové izby - sú 2-4 lôžkové, vybavené klimatizáciou, sociálnym zariadením, TV SAT, barovou chladničkou. V 4-lôžkovej izbe sa nachádza manželská posteľ a poschodová posteľ.

Stravovanie:
Hotel - polpenzia alebo plná penzia – kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornfl akes, keksy, croissanty), obed a večera podávané formou bufetových stolov, čapované víno a voda.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, market, bazár, transfer zo železničnej stanice v Ricadi na vyžiadanie (zdarma). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden pre deti, terasa so slnečníkmi a lehátkami, tenisový kurt, futbalové ihrisko, detský park, stolný tenis, amfiteáter.

Klubová karta:
za poplatok od 15.06. do 14.09. a zahŕňa: 2 bazény, plážový servis (1 slnečníka a 2 plážové kreslá/izba), cez deň tenisový kurt, futbalové ihrisko, detský park, animácie, stolný tenis, wifi.

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí. V termíne 22.6.-7.9. možný pobyt aj sobota-sobota.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, parkovisko. V termínoch do 14.06. a od 15.09. aj klubová karta.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: klubová karta 50 €/apartmán/týždeň (15.06.-14.09.).
DETI do 8 rokov: zdarma na 3. a 4. Lôžku v izbe s dvoma dospelými.
12. Villaggio Club Baia del Sole

12. Villaggio Club Baia del Sole

Villaggio Baia del Sole sa nachádza na Pobreží Bohov medzi Tropeou a Capo Vaticanom. Ide o veľmi príjemné miesto, ktoré ponúka kvalitné služby a prostredie vhodné na odpočinok. Je umiestnené v parku ponorenom v zeleni vysokých paliem.

Pláž:
priamo pri pláži, súkromná pláž s jemným bielym pieskom a plážovým servisom v cene (1 slnečník +1 lehátko+1 kresielko).

Ubytovanie: Všetky apartmány majú balkón, alebo verandu, kuchynský kút, ventilátor, telefón, fén, barovú chladničku, TV/SAT, trezor.
Typ B1 pre max. 3 osoby:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, alebo s dvomi oddelenýmmi lôžkami, izba s manželskou posteľou a sociálne zariadenie.
Typ B2 pre 3/4 osoby: ako typ B1, ale 4. lôžko ako prístelka za povinný príplatok.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom ajedným alebo dvomi rozkladacími gaučami, 2 izby s  2 lôžkami, sociálne zariadenie.
Typ C2 pre 4/5 osôb:ako typ C1, ale 5. lôžko ako prístelka za povinný príplatok.
Typ C3 pre 4/6 osôb: ako typ C1, ale 5. a 6. lôžko ako prístelka za povinný príplatok.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, interkontinentálne raňajky, obed a večera výber z 3 druhov jedál prvého a 3 druhov jedál druhého chodu, čapovaná voda.

Vybavenie a služby:
2 reštaurácie Le Giare a Le Pignate, bar, bazén so slnečnou terasou, amfiteáter, animačné programy, požičovňa bicyklov, fitness centrum, kurzy jógy a meditácie, detské ihrisko Peter Pan, miniclub, Wi-Fi za poplatok. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť službu stráženia detí. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
 áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod: po 17:00 hod., odchod: do 10:00 hod.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, záverečné upratovanie, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo), vstup do bazéna, tenisové kurty, animácie, fitnes, parkovisko.
KAUCIA: 100 €
13. Rezort San Domenico

13. Rezort San Domenico

Villaggio sa nachádza na panoramickom mieste cca 100 m od pláže. Je rozdelené na hotelovú a rezidenciálnu časť.

Pláž:
tyrhénske  more, vzdialenosť od pláže cca 100m, pláž je z bieleho piesku so skalnatými útesmi, plážový servis ( slnečník a 2 plážové kreslá ), plážový mikrobus.

Ubytovanie:
Typ B pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou , sociáne zariadenie, balkón.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom, alebo poschodovou posteľou, izba s manželskou posteľou, sociáne zariadenie, balkón.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s rozkladacím lôžkom  alebo poschodovou posteľou, izba s manželskou posteľou, izba s poschodovu posteľou (okno v tejto izbe je do obývacej izby), sociálne zariadenie, balkón.Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bazén, reštaurácia, bar, videohry, tenisový kurt, posilňovňa, sauna, salon krásy, masáže, amfiteáter s animáciou v talianskom jazyku, parkovisko, plážový mikrobus.

Klubová karta:
tenisový kurt, bazén, animácia, plážový servis (slnečník a 2 plážové kresla).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 17.00.hod, odchod v sobotu do 10.00.hod.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klubová karta, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá), parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 35 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, klimatizácia 50 €/apartmán/týždeň.
KAUCIA: 100 €
prejsť na stránku: [1] 2 3 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk