Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

Ostrov sopečného pôvodu ležiaci na začiatku Neapolského zálivu. Sever ostrova s vinicami, ovocnými sadmi a píniovými hájmi a juh s Poseidonovými záhradami sú veľmi príjemným miestom na strávenie dovolenky. Navyše na ostrove sa nachádzajú horúce a mierne rádioaktívne pramene, ktoré sú vhodné na liečbu reumatizmu.Lacco Ameno

Lacco Ameno

Prímorské kúpele, kde nájdete okrem grécko-rímskych vykopávok aj rádioaktívne minerálne pramene. Nachádza sa na severnej časti ostrova s nádherným výhľadom na Neapolský záliv. Je známe vďaka sopečnej vyvreline v mori. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 380 km, - z Banskej Bystrice 1 585 km, - z Košíc 1 780 km.

Tip na výlet

Ischia Ponte - 5 km - na vysokom brale pred pobrežím stojí pevnosť, ku ktorej vedie kamenná hrádza.prejsť na stránku: [1]
1. Hotel Bristol***

1. Hotel Bristol***

POLOHA: neveľký hotel rodinného typu obklopený zeleňou, situovaný v kľudnej časti ostrova Ischia, 350 m od piesočnatej pláže a zhruba km od centra turistických mestečiek Lacco Ameno a Casamicciola s krásnymi promenádami

VYBAVENIE: bazén so slnečníkmi a lehátkami, malý bazén s termálnou vodou, kúpeľné procedúry, masáže, reštaurácia, bar

UBYTOVANIE: štandardne vybavené izby s vlastným príslušenstvom, telefón, balkón (niektoré), klimatizácia za príplatok

2. Mezzatorre Resort & Spa *****

2. Mezzatorre Resort & Spa *****

Poloha: Hotel sa nachádza na severozápade ostrova Ischia, na konci zálivu San Montano, uprostred borovicového parku v jednej z najkrajších a nedotknutých častí ostrova pokrytej typickou juhoeurópskou vegetáciou. Blízko je centrum strediska Lacco Ameno, kde sa môžete od hotela priviesť kyvadlovou dopravou. Ischia Porto, Ischia Ponte a Forio sú vzdialené 3-6 km. Hotel je umiestnený priamo nad morom, má výhodnú pozíciu, ktorá ponúka hosťom pokoj a nezabudnuteľnú atmosféru.

Vybavenie: Z hotela si môžete vychutnať nádherný výhľad na vrch Epomeo a sopku Vesuv. Bazén s vyhrievanou vodou je umiestnený na jednej z terás. Health & Beauty Center ponúka hosťom najmodernejšie exkluzívne služby a procedúry za asistencie profesionálneho personálu.

Stravovanie: 2 reštaurácie, jedna vedľa veže a druhá s výhľadom na more zastrešená palmovými listami, ponúkajú výber z jedál národnej a medzinárodnej kuchyne a ponuku vín vysokej kvality.

Ubytovanie: Pri zariaďovaní izieb sa bral ohľad na každý detail, preto vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru. K dispozícii sú izby:
Standard: vybavené balkónom a obklopené parkom s typickou juhoeurópskou vegetáciou. Izby sa nachádzajú v budove „Visconti“ neďaleko pôvodnej rezidencie „La Colombia“. Sú vhodné pre hostí, ktorí uprednostňujú pokoj a prírodu.
Comfort: nachádzajú sa čiastočne v budove „Visconti“ a čiastočne na prvom poschodí hlavnej budovy. Všetky majú balkón s nádherným výhľadom na more alebo zátoku San Montano.
Parco Superior (nadštandardné): sú umiestnené v budovách „Serra“ a „Foresteria“. Všetky majú priestranný balkón s výhľadom na more.
Torre Superior (nadštandardné): nachádzajú sa v pôvodnej veži Saracen. Niektoré majú malý balkón. Kvôli polohe vo veži nie sú veľmi veľké, ale teplé a príjemné farby a zariadenie ich robia romantickým miestom.
Apartmán Classic junior: sú na prvom poschodí hlavnej budovy. Majú spálňu, obývaciu izbu, 2 okná s výhľadom na more a veľkú kúpelňu s jacuzzi.
Apartmán Deluxe open plan: tieto priestranné apartmány sa nachádzajú v budove „Foresteria“. Majú spálňu s veľkou obývacou časťou, súkromnú záhradu s nádherným výhľadom na more a malý bazén s jacuzzi.
Apartmán Deluxe: nachádzajú sa v pôvodnej veži Saracen. Všetky majú nádherný výhľad na more. Majú tiež priestrannú spálňu, oddelenú obývaciu izbu a kúpelňu s jacuzzi.
Apartmán Grand: nachádzajú sa na útese, vďaka čomu si môžete vychutnať úžasný výhľad na more. Luxusné závesy, teplé farby prispievajú k nezabudnuteľnej atmosfére. Veľká kúpelňa (s výhľadom na zátoku San Montano) s vaňou s jacuzzi a sprchou spĺňa najvyššie nároky. Apartmány sú vybavené SAT TV s LCD obrazovkou, DVD, domácim kinom, veľkou súkromnou terasou so stoličkami a soláriom, mini jacuzzi.
Apartmán v bungalovoch: ukryté medzi borovicami v parku, ktorý je súčasťou hotela. Tieto apartmány s rodinnou atmosférou sú vhodné pre milovníkov prírody a pokoja. Pri prechádzke súkromnou záhradou plnou exotických rastlín si vychutnáte výhľad na zátoku Zaro a ostrovček Ventotene. V bungalove sa nachádza luxusne vybavená spoločenská miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma lôžkami, každá spálňa má vlastnú kúpelňu, podkrovie s jednolôžkami. Apartmán je vybavený SAT TV s LCD obrazovkou, DVD a domácim kinom.

4. Hotel Terme Augusto*****

4. Hotel Terme Augusto*****

Poloha: Hotel leží v stredisku Lacco Ameno. V blízkosti hotela sa nachádza termálny park Negombo a zátoka San Montano.

Vybavenie: Z nádhernej hotelovej haly sa dostanete do spoločenskej miestnosti a do Amerického baru. Na osvieženie a zrelaxovanie sú hosťom k dispozícii 4 bazény: vonkajší bazén s teplotou vody 32°- 36°, vonkajší panoramatický termálny bazén s teplotou vody 34°-38°, vnútorný bazén a vnútorný termálny bazén (teplota vody 32°- 40°). Na streche hotela sa nachádza slnečná terasa, s možnosťou objednania si občerstvenia z baru alebo reštaurácie.

Stravovanie: V reštaurácii si vychutnáte špeciality talianskej a medzinárodnej kuchyne.

Ubytovanie: 119 hosťovských izieb tvorí 77 dvojlôžkových izieb, 39 nadštandardných izieb a 3 apartmány. Izby a apartmány sú vybevené klimatizáciou, trezorom, minibarom, telefónom, SAT TV, fénom, balkónom.  

5. Hotel Terme Principe***

5. Hotel Terme Principe***

POLOHA: V srdci Lacco Ameno, len 50 m od pláže.

VYBAVENIE: Izby majú telefón, kúrenie, sprchu, SAT TV, terasu alebo balkón. V hoteli je reštaurácia, bazén s termálnou 38 °C vodou a bazén s 30 °C vodou, priestranné parkovisko.

STRAVOVANIE: Polpenzia, resp. plná penzia. Raňajky formou bufetu, raz do týždňa galavečer s neapolskou hudbou.

KÚPEĽNÁ LIEČBA: poskytované v moderných kúpeľoch. V ponuke sú bahenné zábaly, hydromasáže, klasické masáže, aerosólové inhalácie a skrášľujúce ošetrenia.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk