Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Ischia

Ostrov Ischia

Ostrov sopečného pôvodu ležiaci na začiatku Neapolského zálivu. Sever ostrova s vinicami, ovocnými sadmi a píniovými hájmi a juh s Poseidonovými záhradami sú veľmi príjemným miestom na strávenie dovolenky. Navyše na ostrove sa nachádzajú horúce a mierne rádioaktívne pramene, ktoré sú vhodné na liečbu reumatizmu.Forio

Forio

Známe rekreačné mestečko v zálive, na západnej časti ostrova, s piesočnatou plážou, čarovnými stredovekými uličkami, kostolíkmi a športovým prístavom. Neďaleko mesta sa nachádzajú Poseidonove záhrady s termálnymi kúpeľmi. Šport, zábava a relax: škola potápania a surfovania, bary, reštaurácie, diskotéky, tenis, futbal, kúpele. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 375 km, - z Banskej Bystrice 1 580 km, -
z Košíc 1 775 km.

Tip na výlet

Fontana - 8 km - výstup na horu Monte Epomeo, cca 1h, je to mohutná vyhastnutá sopka uprostred ostrova s výhľadom na všetky strany.prejsť na stránku: [1] 2 3
1. Sorriso Thermae Resort ****

1. Sorriso Thermae Resort ****

Hotelový komplex sa nachádza na výbežku nad zálivom pláže Citara a Poseidonovými záhradami. 

Pláž:
cca 400 m po upravených súkromných schodíkoch k pláži Citara. Klienti môžu využiť aj hotelový minibus vo vopred stanovených časoch (zdarma). Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
cca 2 km od centra mesta Forio.

Ubytovanie:
komplex pozostáva zo 60 Standard izieb a 72 Comfort izieb s výhľadom na more. Všetky izby sú vybavené balkónom alebo terasou, klimatizáciou (29.06.-18.09.), minibarom, trezorom, sušičom na vlasy. Izby Comfort s výhľadom na more (za poplatok).

Stravovanie:
polpenzia, na vyžiadanie možnosť doobjednania plnej penzie. Raňajky formou bufetu, večere servírované, výber z menu, zeleninový bufet a prílohy. 

Vybavenie a služby:
2 reštauračné klimatizované haly, bar pri bazéne, americký bar, piano bar s možnosťou tancovania, internet point (zdarma), autobusová zastávka pri hoteli, hotelový minibus k Poseidonovým záhradam (zdarma). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
4 hydromasážne bazény z toho 3 termálne s teplotou vody 33-37°C (jeden krytý) a 1 bazén so sladkou vodou pre deti, malé fitnes a sauna (zdarma), moderné termálne centrum a Beauty Spa „Elisir“. Za poplatok možnosť zakúpiť si okruh relaxu (fínska a turecká sauna, bazén a emočné sprchy), masáže, estetické a kúpeľné procedúry. 

Parkovisko:
súkromné, nestrážené, v areáli hotela (zdarma).

Nástupné dni:
ľubovoľné, príchod 14:00 - 20:00, odchod do 9:00, min. 3 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou v príslušnej izbe na osobu a pobyt, vstup do bazéna, klimatizácia (29.6.-17.9.), doprava na pláž + 1 termálny okruh (apríl - október), minibar, trezor, malý fitnes a sauna, internet point, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1/1 izba 149 €/osoba/týždeň, 1 osoba v 1/2 izbe 290 €/osoba/týždeň, plná penzia 149 €/osoba/týždeň, platba na mieste: postieľka (0-2 r.)10 €/osoba/noc.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: gala večera (15.8.) 50 €/osoba, gala Silvestrovská večera 60 €/osoba.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými.
3. Rezidencia Palummera****

3. Rezidencia Palummera****

Nová rezidencia sa skladá z dvoch budov, ktoré sú umiestnené v krásnej upravenej záhrade o rozlohe 7 000 km2 s olivovým hájom a ovocným sadom v časti Cava dell´Isola, niekoľko minút od známeho termálneho parku Poseidon.

Pláž:
150 m od piesočnatej pláže Cava dell´Isole, 400 m od pláže Citara.

Centrum:
cca 1,5 km.

Ubytovanie:
rezidencia má 15 apartmánov, vybavených vlastnou kúpeľňou, kuchynským kútom, TV, telefónom, na vyžiadanie klimatizáciou (za poplatok). Každý apartmán má vlastnú terasu alebo spoločný vonkajší priestor na posedenie.
Typ A1 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, vyvýšený priestor s manželskou posteľou, vonkajší priestor na sedenie.
Typ A2 pre 3-4 osoby: priestrannejší než typ A1, pozostáva z obývacej miestnosti s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vyvýšený priestor s manželskou posteľou, vonkajší priestor na sedenie.
Typ B1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa, vonkajší priestor na sedenie. V niektorých apartmánoch sú izby oddelené závesom.
Typ B2 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, spálňa, druhá kúpeľňa, priestrannejší vonkajší priestor na sedenie.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
záhrada, spoločná práčovňa, žehliaca doska a žehlička, každý apartmán má k dispozícií 1 slnečník. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
vnútorne parkovisko v cene.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 noci (okrem mesiaca august).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky a utierky s výmenou 2 x týždenne, Wi-Fi na recepcii, spoločná práčovňa s práčkou, žehliaca doska+ žehlička, 1 slnečník/apartmán, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie 30 €/apartmán (okrem kuchynského kúta).
NA VYŽIADANIE - platba v CK: klimatizácia 35 €/apartmán/týždeň, postieľka 23 €/týždeň.

4. Hotel Albatros *** superior

4. Hotel Albatros *** superior

Vyhľadávaný hotel s vynikajúcou pozíciou, situovaný pozdĺž mora, len pár minút od pláže Cava dell´ Isola, blízko zálivu Baia di Citara a slávnych Poseidónových záhrad.

Pláž:
200 m od pláže Cava dell´ Isola, piesočnatá pláž bez plážového servisu, 800 m piesočná pláž Citara, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
700 m od centra Forio.

Ubytovanie:
všetky izby sú zrekonštruované, veľmi elegantne zariadené a vybavené klimatizáciou, TV, telefónom, kúpeľňou, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou s výhľadom na more. Trezor a minibar na vyžiadanie (za poplatok).
Izby Standard - nachádzajú sa v budove s recepciou.
Izby Superior - za príplatok, nachádzajú sa pri bazéne v záhrade s priestrannou terasou.

Stravovanie:
polpenzia, možnosť doobjednania plnej penzie na vyžiadanie. Raňajky formou bufetu, večere servírované, výber z niekoľkých druhov jedál a zeleninový bufet. Povinný príplatok - gala večera (15.8.) 35€.

Vybavenie a služby: klimatizovaná reštaurácia, internet point pri recepcií, bar, TV miestnosť, vonkajší snack bar s Wi-Fi pripojením (zdarma). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (nesmú vstupovať do spoločných priestorov ).

Šport a zábava:
2 novovybudované vonkajšie bazény s termo-minerálnou vodou, z ktorých je jeden teplý s hydromasážami, trávnik a vybavená slnečná terasa. Možnosť termálnych procedúr v blízkom termálnom centre (za poplatok).

Parkovisko:
súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 noci (okrem mesiaca august).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klimatizácia, TV SAT, telefón, parkovisko.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: 1 osoba v 1/2 izbe 
161 €/osoba/týždeň, plná penzia 177 €/osoba/týždeň, platba na mieste: postieľka 15 €/deň.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
 platba na mieste: 
gala večera (15.8.) 35 €/osoba
DETI DO 2 ROKOV:
 
zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými.
 

5. Hotel Park Victoria ***

5. Hotel Park Victoria ***

Hotel je postavený v záhrade pri historickom centre mestečka Forio. Skladá sa z niekoľkých budov a depandancii vzdialených od hlavnej budovy cca 200-400 m. Od najbližšej pláže je hotel vzdialený cca 10 min. chôdze.

PLÁŽ: 400 m od pláže Cava dell´ Isola, voľná piesočnatá pláž bez plážového servisu s pozvoľným vstupom do mora. Cca 800 m sa nachádza piesočnatá pláž Citara, neďaleko sa nachádzajú Poseidonové záhrady.

CENTRUM: v centre mestečka Forio.

UBYTOVANIE: 60 izieb, všetky s klimatizáciou, kúrením, TV SAT, telefónom a kúpeľňou. Izby s balkónom alebo terasou, niektoré s výhľadom na more, za poplatok.

STRAVOVANIE: polpenzia alebo na vyžiadanie plná penzia. Raňajky formou bufetu, večere servírované, výber z niekoľkých druhov jedál a zeleninový bufet.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia s malým posedením s Wi-Fi pripojením (zdarma), reštaurácia, bar, priestranná vybavená slnečná terasa. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie, nemajú prístup do spoločných priestorov.

ŠPORT A ZÁBAVA: vonkajší nefiltrovaný termálny bazén s vodou 30°C, vnútorný termálny bazén s vodou 36-40°C, priestranná záhrada na cvičenie.

PARKOVISKO: súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI:
 sobota, nedeľa (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 noci (okrem mesiaca august).

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV SAT, telefón.
NA VYŽIADANIE -
platba v CK: 
1/1 izba 65 €/osoba/týždeň 19.7.-30.8., 56 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, plná penzia 102 €/osoba/týždeň.

6. Rezidencia Villa Marinu

6. Rezidencia Villa Marinu

Komplex ponorený v zeleni vlastnej záhrady, v kľudnej a panoramatickej zóne, medzi vinicami a v blízkosti termálnych centier.

PLÁŽ: cca 800 m piesočná pláž Citara, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).
CENTRUM: 1,3 km od mestečka Forio a cca 800 m od Poseidonových záhrad a pár krokov od mestskej zóny Cuotto.
UBYTOVANIE: apartmány majú vybavený kuchynský kút, TV, kúpeľňu a vonkajší priestor na posedenie. Možnosť 1 prístelky.
Typ A1 pre max. 2 osoby (20-25 m²): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby.
Typ A2 pre max. 4 osoby (20-32 m²): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a dvoma lôžkami alebo poschodovou posteľou.
Typ B1 pre max. 4 osoby (29-47 m²): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou / poschodovou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami.
Typ B2 pre max. 4 osoby (29-47 m²): ako typ B1 ale s dvoma kúpeľňami.
Typ C pre max. 4 osoby (cca 40 m²): obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, dve spálne s manželskou posteľou / poschodovou posteľou /2 samostatnými lôžkami a dve kúpeľne.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť dokúpenia polpenzie na mieste.
VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia s vynikajúcou miestnou kuchyňou, bar, TV miestnosť, záhrada s barbecue. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: vnútorný a vonkajší bazén s termálnou vodou cca 80 m od rezidencie, slnečná terasa, detský kútik, stolný tenis.
PARKOVISKO: súkromné.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa ( na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 14:00-20:00, odchod do 9:00, min. 3 nocí (okrem mesiaca august).

7. Hotel Ideal ***

7. Hotel Ideal ***

POLOHA: tento malý a tichý hotel je obklopený zeleňou a nachádza sa v mestečku Forio, v jednom zo 6 mestečiek na ostrove Ischia. Táto poloha ho robí vhodným na strávenie relaxačnej a komfortnej dovolenky. Nachádza sa v blízkosti centra, len niekoľko krokov od širokej voľnej pláže (asi 200m) a neďaleko sa nachádza aj známa pláž Citara a Poseidonove záhrady.

VYBAVENIE: záhrada s olivovníkmi, palmami a stredomorskou vegetáciou, 2 bazény (väčší z nich je sladkovodný, menší s hnedou termálnou vodou s teplotou 38oC), hydromasáže, beauty a wellness, parkovisko, v blízkosti sa nachádzajú kúpele, tenisový kurt.

UBYTOVANIE: 24 izieb, všetky s balkónom alebo terasou s prekrásnym výhľadom na záliv Citara alebo záliv San Francesco. Izby boli len pred nedávnom zrenovované, sú vybavené sociálnym zariadením, telefónom, TV sat, fénom, trezorom, klimatizáciou.

8. Hotel Terme Providence****

8. Hotel Terme Providence****

POLOHA: veľmi príjemný hotel s rodinnou atmosférou, nachádza sa na jednom z najkrajších miest priamo nad zálivom Baia di Citara, v tesnej blízkosti termálneho parku Poseidonove záhrady a asi 1 km od centra Foria. Pláž Cava dell Isola je vzdialená asi 200 m

VYBAVENIE: klimatizovaná reštaurácia, bar, parkovisko, detské ihrisko, 3 bazény: vonkajší, vonkajší s termálnou vodu, krytý termálny s hydromasážnou vaňou, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi. Hotelové termálne kúpele - inhalačné kúry, bahenné zábaly, programy na respiračné problémy, alergie, kožné ochorenia. Cetrum zdravia - kúpele v víne (jediné na ostrove), v mlieku, aromatické kúpele, antistresové masáže, telové zábaly

UBYTOVANIE: klimatizované izby s vlastným sociálnym zariadením, telefónom, Sat TV, trezorom, fénom, terasou alebo balkónom


9. Hotel Corona***

9. Hotel Corona***

POLOHA: nedávno postavený hotel sa nachádza v krásnej záhrade medzi centrom mestečka Forio a časťou Citara. Známy termálny park Poseidonove záhrady a piesočnatá pláž Citara sú vzdialené asi 1 km, taktiež aj histroické centrum mestečka Forio. Veľká piesočnatá pláž Cava dell Isola je vzdialená asi 500 m od hotela.

VYBAVENIE: recepcia, bar, klimatizovaná reštaurácia, vonkajší bazén, terasa s ležadlami a slnečníkmi, vnútorný termálny bazén, hydromasážna vaňa, parkovisko

UBYTOVANIE: príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC a telefón. Klimatizácia, TV, balkón s výhľadom na more za príplatok (na vyžiadanie). Štandardné izby sa nachádzajú v budove s recepciou, izby s terasou sa nachádzajú v v prízemnej budove v záhrade, niekoľko izieb s balkónom a výhľadom na more sa nachádza v budove s recepciou na 1 poschodí. Špeciálna ponuka: 2 dospelí + 2 deti do 12 rokov (ubytovaní v jednej izbe) = cena za 3 dospelých

10. Hotel Parco Dei Principi****

10. Hotel Parco Dei Principi****

POLOHA: hote je situovaný v oblasti Zaro, jednej z najkrajších častí ostrova Ischia. Ponúka panoramatický výhľad na zátoku St Francesco s jej krásnymi plážami. Hotel leží 1,5 km od centra Foria a 1 km od Lacco Ameno. Ponúka kyvadlovú dopravu na pláž. Pláž v St Francesco je vzdialená 500 m a pláž St Montano 1 km.

VYBAVENIE: bazén, 2 kryté bazény rozličnej teploty, turecké kúpele, reštaurácia, bar, parkovisko, beauty centrum, masáže

UBYTOVANIE: komfotné izby s výhľadom na more, s balkónom alebo terasou, vlastným príslušenstvom, Sat TV, telefónom, fénom, minibarom a klimatizáciou

11. Hotel San Vito ***

11. Hotel San Vito ***

Ploha: Hotel San Vito sa nachádza v krásnej časti Forio na ostrove Ischia. Vzdialenosť od pláže Chiaia Beach je 200 m a neďaleko sa nachádza aj San Francisco Beach. Centrum mesta Forio je vzdialené od hotela asi 700 m.

Vybavenie a služby: Hotel San Vito pozostáva z dvoch moderných komplexov. Zákazník má k dispozícii vnútorný bazén, vonkajší bazén so stoličkami, lehátkami a slnečníkmi. V hoteli je k dispozíci klimatizovaná reštaurácia, bar, výťah, súkromné parkovisko, vonkajšia terasa.

Ubytovanie: Izby zahŕňajú kúpešľňu / WC, telefón, klimatizáciu (za poplatok), TV sat.

Stravovanie: Klient má na výber ubytovanie bez stravy alebo s raňajkami.

prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk