Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ligúria

Ligúria

Jedna z najkrajších oblastí Talianska sa rozkladá na južných svahoch horského oblúka okolo Janovského zálivu. Hory, ktoré miestami siahajú až k pobrežiu, chránia oblasť pred chladnými severnými vetrami. Na pobreží sú roztrúsené prímorské letoviská a starobylé rybárske mestečká. Na svahoch pokrytých olivovníkmi a vinnou révou sú zas malé horské dedinky s neopakovateľnou atmosférou. Celá oblasť je známa pestovaním kvetov najmä na výrobu voňaviek.Imperia

Imperia

Prístavné mestečko medzi Onegliou a Porto Maurizio s neďalekými olivovými hájmi. Vôňa magnólii, ruží a karafiátov sa tu mieša s príjemným morským vánkom aby spríjemnila chvíle strávené pri brehoch ligúrskeho mora. Nachádza sa tu Múzeum námorníctva. Šport, zábava a relax: - vodné lyžovanie, námorná škola, tenis, minigolf. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 140 km, - z Banskej Bystrice 1 345 km, - z Košíc 1 540 km. Železničná stanica: Imperia.

Tip na výlet

Monaco - 67 km - malé kniežatstvo na brehoch Stredozemného mora známe nie len svojimi kasínami, divadlami a operou, ale aj okruhom F1
v Monte Carlo, kde sa každoročne koná Rally Monte Carlo.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Robinia

1. Rezidencia Robinia

Veľmi jednoduché ubytovanie s centrálnou polohou, len 300 m od súkromnej pláže a 100 m od centra je vhodné pre nenáročnú klientelu, ktorá uprednostňuje dobrú cenu a strategickú polohu.

Pláž:
300 m, jemne piesočnatá aj štrková pláž (podľa zón), plážový servis (1 slnečník + 2 plážové stoličky + prezliekacia kabínka/apartmán) v cene v termíne od 14.06. do 28.06. a od 23.08. do 13.09. V termíne od 28.06. do 23.08. za poplatok s úhradou na mieste.

Ubytovanie: apartmány sú jednoducho zariadené, s kúpeľňou so sprchou alebo s vaňou, kuchynský kút s chladničkou, plynovou rúrou a sporákom so 4-platničkou, TV SAT na vyžiadanie zdarma, kúrenie, niektoré s balkónom.
Typ B1 pre 2/3 osoby (cca 20/22 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, 3. lôžko v spálni alebo obývacej miestnosti na vyžiadanie za poplatok.
Typ B2 pre max. 3/4 osoby (cca 24/35 m2): obývacia miestnosť  s kuchynským kútom a divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou  s možnosťou prístelky za poplatok.
Typ C pre max. 5 osôb (cca 45/50 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 spálne s 2 samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, v jednej z nich s možnosťou prístelky za poplatok.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať obed alebo večeru v hoteli z menu o 3 chodoch, podľa vlastného výberu s úhradou na mieste.

Vybavenie a služby:
recepcia, internet a Wi-Fi na recepcii (za poplatok), bar, spoločenská miestnosť, reštaurácia, raňajková miestnosť, slnečná terasa, TV miestnosť, záhrada. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
slnečná terasa, bazén (15 x 5 m) v Rez. Miramare (cca 300 m od rezidencie). Za poplatok: tenisové kurty, minigolf a požičovňa bicyklov (cca 300 m), jazdy na koni (cca 7 km), plachtenie a potápačské centrum (cca 200 m).

Parkovisko:
v cene do vyčerpania voľných miest, garáže na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
povinné príplatky - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 25 €, typ B2 a C 30 €.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, uteráky 4 €/osoba/výmena, posteľná bielizeň+uteráky 10 €/osoba/výmena, garáž 9 €/deň, SAT TV 20 €/týždeň, postieľka 20 €/týždeň, malé zvieratá 20 €/týždeň, internet point 5 €, WI-FI 5 €/4 hod..
KAUCIA: 100 €
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk