Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ligúria

Ligúria

Jedna z najkrajších oblastí Talianska sa rozkladá na južných svahoch horského oblúka okolo Janovského zálivu. Hory, ktoré miestami siahajú až k pobrežiu, chránia oblasť pred chladnými severnými vetrami. Na pobreží sú roztrúsené prímorské letoviská a starobylé rybárske mestečká. Na svahoch pokrytých olivovníkmi a vinnou révou sú zas malé horské dedinky s neopakovateľnou atmosférou. Celá oblasť je známa pestovaním kvetov najmä na výrobu voňaviek.Albenga

Albenga

Atraktívne stredoveké mestečko s historickým centrom a palmovou promenádou tiahnúcou sa popri pieskovej pláži. Uprostred starovekých hradieb sa nachádza obchodná štvrť s námestím Piazza San Michele. Tomuto malému námestiu dominuje elegantná katedrála. More v okolí Albegna je rajom pre potápačov s plytčinami a vrakmi starých lodí. Neďaleký prírodný park pri ústi rieky Centa je domovom množstva vtákov. Šport, zábava a relax: - vodné športy, požičovňa vodných bicyklov, cyklistické chodníky. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 110 km, - z Banskej Bystrice 1 315 km, - z Košíc 1 510 km. Železničná stanica: Albegna.

Tip na výlet

Ceriale - 5,5 km - aquapark LE CARAVELLE.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Aurora ***

1. Rezidencia Aurora ***

Rezidencia sa nachádza 200 m od pláže, v relatívne pokojnej oblasti, cca 100 m od obchodov a reštaurácií, cca 500 m od centra.

Pláž:
200 m, svetlá štrkovo piesočnatá pláž s plážovým servisom (vstup+2 plážové stoličky + prezliekacia kabínka/apartmán) v cene v termíne od 01.06. do 30.09. Najkrajšia časť pláže leží pri ústi rieky Centa odkiaľ je nádherný výhľad na blízky ostrov Gallinara.

Ubytovanie:
Apartmány boli nedávno renovované, sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a WC, telefónom, Wi-Fi, TV SAT, kuchynským kútom s chladničkou a elektrickým sporákom s 2/3 platničkami, mikrovlnnou rúrou, kúrením, balkónom/terasou/záhradou. Apartmán typu B s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie.
Typ A pre 2/3/4 osoby (cca 32/34 m2): štúdio, obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby + rozkladacím divánom alebo rozkladacou posteľou.
Typ B pre 4/5/6 osôb (cca 40/48 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby + rozkladacím divánom, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania bufetových raňajok na vyžiadanie (za poplatok).

Vybavenie a služby:
recepcia, Wi-Fi, spoločenská miestnosť, bar, výťah, práčovňa na žetóny, raňajková miestnosť, TV miestnosť, záhrada a nová slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
detský kútik, bazén (25x12,5 m) so skokanským mostíkom otvorený od polovice mája do konca septembra, lehátka a slnečníky pri bazéne. Za poplatok: masáže, tenisové kurty (cca 200 m), jazda na koni a golf (cca 8 km), plachtenie (cca 250 m), požičovňa bicyklov.

Parkovisko:
verejné parkovisko zdarma, garáž za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00 hod., odchod do 9:30 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň, uteráky a kuchynské utierky s týždennou výmenou.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
garáž 7 €/noc alebo 45 €/týždeň, práčovňa 5 €/pranie, malé zvieratá 25 €/týždeň, postieľka 20 €/týždeň, detská sada (postieľka + detská stolička + vanička) 40 €/týždeň alebo 75 €/2 týždne, raňajky formou bufetu 45 €/osoba/týždeň (deti 0-4 r. zdarma).
KAUCIA: 100 €
Pozn.:
pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

2. Villagio Camping C'era una volta

2. Villagio Camping C'era una volta

Nachádza sa 6 km od mora, 2,5 km od obchodov a od centra Villanova, 15 km od Alassia v tichej a panoramatickej zóne. Osada pozostáva z 90 bungalovov umiestnených v zeleni medzi olivovníkmi, v kempovej oblasti.

Pláž:
6 km, piesočnatá pláž s plážovým servisom za poplatok. Doprava na pláž je zabezpečená kyvadlovou dopravou (za poplatok) od pondelka do piatku, v mesiacoch júl a august.

Centrum:
2,5 km od obchodov a centra mesta Villanova, 6 km od Alassia.

Ubytovanie: Apartmány - vynovené jednoduché bungalovy, chladnička, plynový sporák- dvojplatnička, veranda s dvomi lehátkami a slnečníkom, kúrenie s platbou na mieste, sprcha, WC, kuchynský kút.
Typ B1 pre 3 osoby: spálňa s manželskou posteľou a malou obývacou miestnosťou s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, veranda.
Typ B2 pre 5 osôb: spálňa s poschodovou posteľou + prístelka, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, veranda.
Typ B3 pre 5 osôb:  určená pre 4 dospelé osoby + 1 dieťa do 5 rokov, spálňa s manželskou posteľou + prístelkou (rozkladacia posteľ), obývačka s gaučom a dvomi vysúvacími posteľami, veranda.

Stravovanie:
individuálne, veľa možností stravovania v areále.

Vybavenie a služby:
Recepcia s trezorom, bezplatné Wi-Fi v centrálnych oblastiach, reštaurácia/pizzéria, bar pri bazéne, záhrada, minimarket, práčovňa, parkovisko (1 auto/apt.),  Internet 3 PC, Detské ihrisko, indiánsky tábor, kemp „mesto na ďalekom západe“, počas júla a augusta živá hudba 2x týždenne, baby klub 5/16 rokov počas júla a augusta,  bowling, videohry, disco v júli a auguste 5x týždenne od 21:00 do 24:00. Domáce zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok, v spoločných priestoroch musia byť na vodítku.


Šport a zábava:
2 bazény pre dospelých k dispozícii 01.05 - 27.09- v závislosti od počasia  a 2 detské k dispozícii 01.07 + 31.08 s lehátkami a slnečníkmi, sauna s bazénom a sprchou, vírivka, turecké kúpele, fitness centrum s klimatizáciou, kompletne vybavený areál pre futbal, volejbal, basketbal a mini-tenis. Tenisové kurty a stolný tenis. Nová terasa s vyhrievaným bazénom (max. 6 osôb), lehátka počas celej sezóny. Horské bicykle.


Parkovisko:
1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00 - 20:00 hod., odchod do 10:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 8 €/osoba/výmena, posteľná bielizeň+uteráky 15 €/osoba/výmena, práčovňa 4 €/pranie, postieľka 15 €/týždeň (možná iba v type B3), zvieratá malé 1,5 €/deň + 25 € za upratovanie, stredne veľké a veľké 3,50/deň + 25 € za upratovanie.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk