Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ligúria

Ligúria

Jedna z najkrajších oblastí Talianska sa rozkladá na južných svahoch horského oblúka okolo Janovského zálivu. Hory, ktoré miestami siahajú až k pobrežiu, chránia oblasť pred chladnými severnými vetrami. Na pobreží sú roztrúsené prímorské letoviská a starobylé rybárske mestečká. Na svahoch pokrytých olivovníkmi a vinnou révou sú zas malé horské dedinky s neopakovateľnou atmosférou. Celá oblasť je známa pestovaním kvetov najmä na výrobu voňaviek.Pietra Ligure

Pietra Ligure

Mestečko, ležiace na brehoch stredozemného mora s krištáľovo čistou vodou, je obklopené vysokými kopcami, ktoré ho chránia pred vetrom. Dlhá piesočná pláž s krásnou promenádou lemovanou palmami je príjemným miestom na večerné prechádzky. Leží tu jedna z prvých ligúrskych pláží, kde majú povolený vstup aj psy. Mestečko je známe svojou bohatou lodiarskou tradíciou. Šport, zábava a relax: -
surfovanie, kurzy plávania, aqua - gymnastika, tenis, diskotéka pod holým nebom, plážové party, piano bary, festivaly, trh starožitností vždy v posledný víkend v mesiaci, divadelné predstavenia, živá hudba. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 100 km, - z Banskej Bystrice 1 305 km, - z Košíc 1 500 km. Železničná stanica: Pietra Ligure.

Tip na výlet

Janov (Genova) - 75 km - nádherné mesto plné života, ktoré sa rozkladá okolo najväčšieho talianskeho prístavu. Hustá spleť stredovekých uličiek s jedinečnou atmosférou láka návštevníkov nielen v letných mesiacoch. V Janove vyrastal slávny moreplavec Krištof Kolumbus.prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Joker

1. Apartmány Joker

Apartmány sú situované v oblasti medzi Pietra Ligure a Imperiou. Konkrétne meno rezidencie / apartmánu, ako aj stredisko bude klientovi oznámené týždeň pred príchodom. Klient  môže vyžiadať apartmány v blízkosti mor a acentra, resp.  v pokojnej vilovej štvrti, ale ďalej od mora. Apartmány sú v blízkosti mora, resp. max. 1500 m-2000 m.

Ubytovanie:
Typ A1 pre max. 2 osoby: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou alebo dvomi samostatnými lôžkami (niektoré s poschodovou posteľou), kuchynský kút, sprcha alebo vaňa, WC, niektoré apartmány majú balkón.
Typ A2 pre max. 3 osoby: ako typ A1, ale s prístelkou navyše.
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, sprcha lebo vaňa, WC, väčšina s balkónom.
Typ B2 pre max. 5 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo poschodová posteľ, izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, sprcha lebo vaňa, WC, väčšina s balkónom.
Typ B3 pre max. 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou alebo 2 samostatnými lôžkami, sprcha alebo vaňa, WC, takmer všetky s balkónom. V niektorých rezidenciách si je možné objednať  3 lôžkovú izbu a 3 lôžka v obývacej časti.
Typ C1 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom alebo lôžkom pre jednu osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, sprchovací kút alebo vaňa, niektoré s balkónom.
Typ C2 pre max. 6 osôb: ako typ C1, ale 6 lôžko sa nachádza buď v jednej zo spální alebo v obýcaje izbe.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
V rezidenciách vo vnútrozemí je vždy bazén. V ostatných rezidenciách nie je bazén garantovaný, ale 90% rezidencií ho má. Bazény sú otvorené od polovice mája (niektoré už od Veľkej noci) do konca septembra resp. do polovice októbra. Malé zvieratá na vyžiadanie.

Nástupné dni:
sobota (na vyžiadanie nedeľa, v niektorých rezidenciách), príchod: 16:00-19:00 hod., odchod: do 09:00 hod.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 9 €/osoba/výmena, uteráky 9 €/osoba/výmena, posteľná bielizeň+uteráky 16 €/osoba/výmena, postieľka 15-30 €/týždeň.
KAUCIA: 100 € - 150 €
Pozn.: apartmán  musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 € v type A, 50 € v type B a 60 € v type C.V niektorých prípadoch je poplatok za záverečné upratovanie povinný.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.
2. Rezidencia Stella Maris ***

2. Rezidencia Stella Maris ***

Najžiadanejšia rezidencia na Ligurskej riviére, s ideálnou pozíciou priamo pri súkromnej pláži, v centrálnej časti Pietra Ligure.

Pláž:
priamo pri pláži, súkromná pláž s jemným bielym pieskom, s pozvoľným vstupom do mora, 1 plážový servis na apartmán v cene (1 slnečník + 2 plážové stoličky a prezliekacia kabínka na pláži) v období od polovice mája do konca septembra.

Ubytovanie:
Všetky apartmány sú moderne a komfortne vybavené, s telefónom, TV SAT, trezorom, sprchou/WC, kuchynským kútom s chladničkou a plynovým sporákom, väčšina apartmánov má bočný alebo priamy výhľad na more (za príplatok), menší alebo väčší balkón (okrem typu A1), klimatizácia na vyžiadanie (za poplatok). Apartmány s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie.
Typ A1 pre max. 2 osoby (cca 25 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, bez balkóna.
Typ A2 pre max. 3 osoby (cca 28 m2): obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacou prístelkou, balkón.
Typ A3 pre max. 3 osoby (cca 28 m2): ako typ A2, ale s výhľadom na more.
Typ B1 pre max. 4 osoby (cca 30 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, balkón.
Typ B2 pre max. 4 osoby (cca 30 m2): ako typ B1, ale s výhľadom na more.
Typ B3 pre max. 5 osôb (cca 35 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a extra lôžkom, balkón.
Typ B4 pre max. 5 osôb (cca 35 m2): ako typ B3, ale s výhľadom na more.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia so spoločenskou miestnosťou, reštaurácia self-service, 2 výťahy, detský kútik, práčovňa na žetóny (za poplatok), Wi-Fi v hale (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bezplatné fitnes centrum, detská herňa, vnútorný bazén (12x6 m) otvorený počas celého roka (ak je otvorená súkromná pláž, bazén je otvorený iba popoludní).

Parkovisko:
garáž do vyčerpania miest (za poplatok), verejné parkovisko s obmedzeným počtom parkovacích miest cca 150 m od rezidencie zdarma.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00 hod., odchod do 9:00 hod.

Poznámka:
apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky a kuchynské utierky s týždennou výmenou (osušky nie sú k dispozícii), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: garáž 8 €/noc, práčovňa 4 €/pranie, klimatizácia typ A 6 €/apartmán/deň, typ B 8 €/apartmán/deň, postieľka 40 €/týždeň (v rámci max. stanoveného počtu osôb), použitie žehličky 5 €/hod., WI-FI 15 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok pre typ A 30 €, pre typ B 40 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.


3. Rezidencia Hermitage ***

3. Rezidencia Hermitage ***

Rezidenčný komplex pozostávajúci z 3 budov so spoločnou záhradou sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti, 50 m od obchodov, 150 m od mora a 800 m od centra mimoriadne obľúbeného letoviska Pietra Ligure.

Pláž:
150 m, súkromná pláž s jemným bielym pieskom, s pozvoľným vstupom do mora, 1 plážový servis na apartmán v cene (1 slnečník + 2 plážové stoličky a prezliekacia kabínka na pláži) v období od začiatku mája do konca septembra.

Ubytovanie: Všetky apartmány sú čiastočne zrekonštruované a sú vybavené telefónom, TV SAT s plazmovou obrazovkou, kuchynským kútom s chladničkou a plynovým sporákom, kúrením, kúpeľňou so sprchou, sušičom na vlasy (na vyžiadanie), terasou alebo francúzskym balkónom. Apartmán typu C s bezbariérovým prístupom.
Typ A1 pre max. 2 osoby (cca 24 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby.
Typ A2 pre max. 3 osoby (cca 24 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a extra lôžkom.
Typ B1 pre max. 4 osoby (cca 30 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 5 osôb (cca 40 m2): obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a s prístelkou.
Typ C1 pre max. 5 osôb (cca 50 m2): obývacia miestnosť s divánom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre max. 6 osôb (cca 50 m2): ako typ C1, 6. lôžko môže byť umiestnené v jednej zo spální.
Typ C3 pre max. 7 osôb (cca 50 m2): ako typ C1, 6. a 7. lôžko môže byť umiestnené v jednej zo spální.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia s trezorom, internet a Wi-Fi v hale zdarma, TV miestnosť, raňajková miestnosť, salónik, malý bar, výťah, záhrada, práčovňa na mince. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén pre dospelých a deti (19x5 m) s lehátkami a slnečníkmi, slnečná terasa, detské ihrisko, tenisové kurty a požičovňa bicyklov (za poplatok).

Parkovisko:
za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00–20:00 hod., odchod do 10:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky a kuchynské utierky s týždennou výmenou, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 25 €, typ B 35 €, typ C 40 €.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
parkovisko 20 €/týždeň, tenis 6 €/hod., práčovňa 5 €/pranie, požičanie bicyklov 5 €/poldeň, postieľka (0-3 r.) 15 €/týždeň (iba v type C, v ostatných typoch len v rámci max. stanoveného počtu osôb), malé zvieratá 30 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: pobytovú taxu je n
utné uhradiť na mieste.

4. Hotel de La Plage ***

4. Hotel de La Plage ***

Elegantný hotel výbornej kvality oddelený od mora pobrežnou cestou sa nachádza len 20 m od pláže a 300 m od centra.

Pláž:
20 m, pláž s jemným bielym pieskom, s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové stoličky + prezliekacia kabínka na pláži/izba) v období jún-september.

Ubytovanie:
2-3 lôžkové hotelové izby sú vybavené kúpeľňou so sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT, trezorom, a klimatizáciou.  2 izby s bezbariérovým prístupom (vstup do hotela po 5-tich schodíkoch). 

Stravovanie:
raňajky alebo polpenzia (raňajky + večere). Raňajky formou bufetu, trojchodové večere výber z 3 druhov menu v reštaurácii na pláži. Nápoje k jedlám nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, klimatizované spoločné priestory, bar pri bazéne, Wi-Fi v spoločných priestoroch a na pláži, plážová reštaurácia, samostatná raňajková miestnosť, malá záhradka so slnečnou terasou. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nemajú povolený vstup na pláž.

Šport a zábava:
bazén s vírivkou (10x5 m) na pláži (jún-september). Za poplatok: tenisové kurty (cca 300 m), golfový klub Garlenda (cca 25 km).

Parkovisko:
na vyžiadanie, za poplatok na mieste (do vyčerpania miest).

Nástupné dni:
ľubovoľné, príchod 14:00-20:00, odchod do 10:30, min. 5 nocí

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s raňajkami na osobu a 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/izba, jún-september).
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: parkovisko 15 €/deň, postieľka 15 €/deň, malé zvieratá 10 €/deň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
Pozn.: pobytovú taxu je n
utné uhradiť na mieste.

5. Rezidencia Mediterranee ****

5. Rezidencia Mediterranee ****

Rezidencia má ideálnu polohu, nachádza sa v centre Pietra Ligure a len 50 m od pláže.

Pláž:
50 m, pláž s jemným bielym pieskom, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník+prezliekacia kabínka/apartmán)  v cene.

Centrum:
v centre.

Ubytovanie: Všetky apartmány sú veľmi krásne, moderné a zvukotesné, s telefónom, domácim telefónom, kúpeľňou so sprchou, fénom, klimatizáciou / kúrením (v cene), TV, trezor na vyžiadanie (za poplatok), plynovým sporákom so 4 horákmi.
Typ B1 pre max. 4/5  osôb (cca 35 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou, bez balkóna.
Typ B2 pre max. 4/5 osôb  (cca 35 m2): ako typ B1 ale s balkónom.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti. 

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, výťah, TV miestnosť, Wi-Fi iba vo vstupnej hale resp. na recepcii, záhrada, práčovňa a žehliareň. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie). V blízkom okolí sa nachádza pošta, autobusová zastávka, supermarket. 

Šport a zábava:
bazén s časťou pre deti, veľká slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami zdarma, detská herňa, ihrisko pre deti, bicykle (zadarmo), tenis (za poplatok).

Parkovisko:
nestrážené parkovisko, garáž podzemná i súkromná (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00 hod., odchod do 10:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky, kuchynské utierky s týždennou výmenou.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: prístelka 81 €/týždeň, platba na mieste: postieľka 40 €/týždeň, garáž 80 €/týždeň, práčovňa 5 €/pranie, trezor 5 €/týždeň, malé zvieratá zadarmo.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

6. Rezidencia Sant' Anna***

6. Rezidencia Sant' Anna***

Rezidencia sa nachádza na nádhernej prírodnej terase nad historickým centrom Pietra Ligure, s okúzľujúcim panoramatickým výhľadom na more a celý záliv, 600 m od mora a centra letoviska.

Pláž:
600 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Väčšina pláží súkromných s plážovým servisom za poplatok, niekoľko voľne prístupných pláží bez poplatku (obvykle na okraji letoviska).

Centrum:
600 m.

Ubytovanie:
Všetky apartmány sú vybavené telefónom, LED TV SAT, trezorom, kuchynským kútom s chladničkou, plynovým sporákom a mikrovlnkou, vaňou alebo sprchou s WC, fénom, balkónom s výhľadom na more vybavený 2 stoličkami a stolom. 
Typ B1 pre max 3 osoby (cca 30 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou alebo divánom pre 2 osoby a prístelkou, kúpeľňa so sprchou.
Typ B2 pre 6 osôb (cca 35 m2): obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a prístelkou (alebo poschodovou posteľou), kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou s WC, 6. lôžko v spálni alebo obývacej izbe. 
Typ C pre max 8 osôb (cca 60 m2): spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, 2 kúpeľne so sprchou alebo vaňou.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
24-hodinová recepcia, bar so salónikom a TV SAT, Wi-Fi  zadarmo v lobby bare, snack bar, malý supermarket, 2 výťahy, veľká zariadená slnečná terasa, záhradný gril so sotlmi a stoličkami, pranie a žehlenie bielizne (za poplatok), posteľná bielizeň v cene. Malé zvieratá povolené za poplatok. Väčšie domáce zvieratá po dohode s majiteľom.

Šport a zábava:
bazén (18x 8 m ) s časťou pre neplavcov (6x5 m, hĺbka 1,20 m), detský bazén s hydromasážou (4x4 m, hĺbka 60 cm) otvorené od 15. mája do konca októbra (v závislosti od počasia), slnečníky a stoličky pri bazéne bezplatné, lehátka za poplatok, detské ihrisko, futbal, pistolný tenis.

Parkovisko:
nestrážené parkovisko zdarma do vyčerpania voľných miest, garáže (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 10:00.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky a kuchynské utierky s týždennou výmenou.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: garáž 4 €/noc, práčovňa 3,50 €/pranie, lehátko pri bazéne 5 €/deň alebo 20 €/týždeň, postieľka 15 €/týždeň (v rámci max. stanoveného počtu osôb), malé zvieratá 5 €/deň.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 30 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.
7. Rezidencia dei Fiori***

7. Rezidencia dei Fiori***

V tichej a panoramatickej lokalite 800/900 metrov od mora, 250 metrov od obchodov.

Pláž:
900 m, pláž s jemným pieskom s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
250 m.

Ubytovanie:
Apartmány sú vybavené TV SAT, fénom (zdarma na vyžiadanie), externým telefónom, mikrovlnou rúrou,  trezorom (zdarma), balkónom alebo lodžiou alebo terasou, každý s 2 ležadlami, 2 stoličkami a 1 stolom.
Typ A pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojgaučom alebo manželskou posteľou + prístelka, chladnička, plynový 2-4 horákový sporák.
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojgaučom, spálňa s 2n samostatnými lôžkami, chladnička, plynový 3-horákový sporák.
Typ B2 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojgaučom + samostatné lôžko, spálňa s manželskou posteľou, chladnička, plynový 3-horákový sporák.
Typ C1 pre max. 5 osôb: vstupná hala, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou+poschodová posteľ, spálňa s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby+ samostatné lôžko, 2 balkóny.
Typ C2 pre max. 6 osôb: vstupná hala, kuchynský kút, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1spálňa s manželksou posteľou + prístelka, obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre jednu osobu, 2 kúpeľne, 2 alebo 3 balkóny.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
Recepcia, malý bar so spoločenskou miestnosťou, záhrada, bezplatné veľké súkromné parkovisko (nestrážené), malé detské ihrisko, bezplatný stolný tenis, video hry, bicykle, bazén (15x7m) používaný od Veľkej Noci (nevykurovaný) do konca sezóny s lehátkami zadarmo. Z apoplatok sú tieto služby: Wi-Fi na recepcii a v apartmánoch, wellness a fitness centrum s vírivkou pre 6/8 osôb, prádelň a žehliareň, garáž.

Parkovisko:
dostatok parkovacích miest zadarmo, sú číslované, bez možnosti rezervácie.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod 08:00-09:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, uteráky s týždennou výmenou.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka (0-3 r.) 20 €/týždeň, práčovňa 5 €/pranie, sušička 5 €/sušenie, osuška 6 €, Wi-Fi 20 €/týždeň, garáž 60 €/týždeň, parkovisko 5 €/týždeň, klimatizácia podľa spotreby, wellness 20 €/osoba/týždeň, posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena.
KAUCIA: 150 €
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 35 € v type A, 40 € v type B, 45 € v type C1 a 55 € v type C2.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

 

8. Hotel Minerva***

8. Hotel Minerva***

Hotel Minerva má ideálnu polohu, nachádza sa len 50 m od mora, s priamym podjazdom na pláž Bagni San Carlo a len cca 700 m od centra.

Pláž:
50 m, piesočnatá pláž Bagni San Carlo s plážovým servisom v cene (1 slnečník +2 plážové stoličky+prezliekacia kabína, v termíne 15.5.-30.9.).

Centrum:
700 m.

Ubytovanie:
Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, telefón s priamou voľbou, TV SAT, trezor a sušič vlasov.

Stravovanie:
polpnezia alebo plná penzia, raňajky formou bufetu, obedy a večere 3 chodové menu +šalátový bar.Predjedlá vo štvrtok a v nedeľu.

Vybavenie a služby:
recepcia, internet point bezplatne na 1 hod. denne, bezplatné wi-fi (1 elektornické zariadenie na izbu), bar so salónikom, TV miestnosť, raňajková miestnosť, reštaurácia s klimatizáciou, 2 výťahy, záhrada, detské ihrisko, slnečná terasa. V záhrade sa 2x týždenne koná zábava so živou hudbou. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén (12x5 m) otvorený  od mája do septembra- v závislosti od počasia, lehátka pri bazéne, požičovňa bicyklov na 1 hod. (v cene), jazda na koni cca 3 km od hotela (za poplatok).

Parkovisko:
parkovisko do vyčerpania zasob, za poplatok.

Nástupné dni:
sobota v období od 14.6.-6.9.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a 7 nocí.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: parkovisko 8 €/deň (do vyčerpania miest), postieľka 8 €/deň, malé zvieratá 8 €/deň.
DETI DO 2 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

9. Rezidencia Riviera

9. Rezidencia Riviera

Rezidencia Riviera sa nachádza vo výhodnej polohe, len 300 m od mora a cca 200 m od obchodov a zhruba 1500 m od centra.

Pláž:
300m, pláž s jemným pieskom a plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
200 m obchody, 1500 m centrum.

Ubytovanie: Všetky apartmány sú veľmi dobre vybavené, nájdete v nich: fén, telefón, TV, kuchynský kút s chladničkou, vlastné sociálne zariadenia, plynový sporák so 4 horákmi, kúrenie.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, sociálne zariadenie, spoločný balkón.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, izba s maželskou posteľou, malý oddelený kuchynský kút, sociálne zariadenie, spoločný balkón, veranda.
Typ B pre max. 5 osôb: ako B pre 4 osoby, ale v izbe s manželskou posteľou je naviac jedno samostatné lôžko.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania raňajok formou švédskych stolov, s úhradou priamo na mieste.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, spoločenská miestnosť, raňajková miestnosť, výťah, záhrada, slnečná terasa, bezplatné Wi-Fi vo vstupnej hale, detské ihrisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazén so sladkou vodou, otvorený cca od Veľkej noci, so slnečníkmi a lehátkami. Za poplatok tenisový kurt, cca 18 km od rezidencie sa nachádzajú golfové ihriská.

Parkovisko:
súkromné parkovisko, parkovacie miesto za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod: 16:00-19:00 hod., odchod: do 09:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň, uteráky a kuchynské utierky s týždennou výmenou.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: parkovisko 30 €/týždeň, vstup na zmluvnú pláž 50 €/jún-september, 70 €/júl-august, malé zvieratá v cene, postieľka (0-3 r.) 15 €/týždeň (nie je možná v type A.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

10. Rezidencia Crystal

10. Rezidencia Crystal

Rezidencia je situovaná 200 m od obchodov a 1 km od centra. Pozostáva z troch budov – hlavnej, druhej budovy v záhrade a tretej malej budovy, ktorá je za hlavnou budovou. Železnica je v blízkosti. Rezidencia je ideálnym miestom na trávenie dovolenky v blízkosti mora v rodinnej atmosfére.

Pláž:
100 m, pláž s jemným pieskom s plážovým servisom v cene (1 slnečník +2 lehátka za poplatok).

Centrum:
1 km.

Ubytovanie:
Apartmány sú vybavené telefónom, TV, chladničkou, plynovým sporákom, vykurovaním, klimatizáciou.
Typ A pre 3 osoby (22 m2): obývacia miestnosť s manželskou posteľou+ prístelka (rozkladací gauč), kuchynský kút, kúpeľňa s WC. Apartmán sa nachádza v podkroví.
Typ B1 pre 4 osoby (26 m2):  spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s poschodovou posteľou, kuchynský kút, vaňa alebo sprcha,WC. Apartmán sa nachádza v podkroví alebo v spoločnej záhrade.
Typ B2 pre 5 osôb (30 m2): spálňa s manželskou posteľou + možnosť prístelky, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gauč pre dve osoby alebo poschodová posteľ, vaňa alebo sprcha, WC. Niektoré apartmány sa nachádzajú v podkroví.
Typ B3 pre 5 osôb (33 m2): spálňa s manželskou posteľou + možnosť prístelky, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby,samostatná kuchyňa, vaňa alebo sprcha, WC, balkón alebo terasa.
Typ C pre 6 osôb (37 m2): spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s manželskou posteľou, kuchyňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, WC.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Klientom je k dispozícii recepcia, bar, spoločenská miestnosť, TV miestnosť, klimatizácia vo verejných priestoroch a v apartmánoch, terasa na opaľovanie, hry pre deti, bazén (otovrený od polovice mája do polovice septembra), práčovňa (za poplatok), výťah vo všetkých troch budovách, kryté parkovanie (za poplatok), parkovanie pred hotelom (zdarma). Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
súkromné parkovisko, vyhradené 1 parkovacie miesto/ apartmán, garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 15:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klimatizácia, plážový servis.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň+uteráky+kuchynské utierky 12 €/osoba/výmena, parkovisko 30 €/týždeň, garáž 60 €/týždeň, postieľka 25 €/týždeň, práčovňa 5 €/pranie.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: kuchynský kút musí byť vrátený uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €.
Pozn.: pobytovú taxu je nutné uhradiť na mieste.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk