Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Palinuro

Palinuro

Prímorské kúpeľné mestečko na južnom pobreží Kampánie si každý rok získava srdcia najmä tých dovolenkárov, ktorí sa zaujímajú o potápanie a podmorský život. Práve pestrý podmorský svet robí z Palinura raj pre potápačov. Všetko je obohatené niekoľkými desiatkami jaskýň, ktoré sú dosiahnuteľné iba na loďkách. Z tých najznámejších je to Modrá jaskyňa, ktorá fascinuje svojou azúrovou farbou. Pre tých, ktorí radšej trávia čas pri mori ako pod jeho hladinou, čakajú malé kamenisté plážičky väčšinou medzi útesmi (sú skôr v centre Palinura a po okrajoch mesta), pri prístave sú pláže piesčité. Centrum mestečka láka turistov k prechádzkam a k návšteve talianskych obchodíkov, barov, pizzérií a reštaurácií so známou cilentskou kuchyňou. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 527 km, - z Banskej Bystrice 1 733 km, - z Košíc 1 925 km. Železničná stanica: Centola 4 km.

Tip na výlet

Paestum - 74 km - mesto založené v 6. storočí Grékmi, v minulosti známe ako Poseidónia. Jeho obyvatelia museli v minulosti čeliť morovým epidémiám a vojenským útokom. Nájdete tu svetyňu venovanú Hére a Ceresovi.
Pompeje a Vezuv - 150 km - archeologické vykopávky z mesta pochovaného pod prachom a lávou ešte stále aktívnej sopky Vezuv nám postupne odkrývajú tajomstvá života v časoch gréckych aj rímskych.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Hotel Costa del Mito

1. Villaggio Hotel Costa del Mito

Villaggio Costa del Mito Caprioli sa nachádza v srdci pobrežia Cilento, umiestnený je na miernom svahu uprostred nedotknutej prírody národného parku Cilento. Vzhľadom k svojej jedinečnej polohe má závideniahodnú suchú a slnečnú mikroklímu skoro počas celého roka. Komplex sa nachádza na rozlohe 70.000 m2 so stredomorskou vegetáciou a olivovníkmi. Miesto je veľmi kľudné a relaxačné napriek tomu, že v blízkosti je niekoľko krásnych a významných turistických miest ako Palinuro a Camerota. Ideálne pre menej náročnú klientelu.

Pláž:
cca 200 – 450m, pláž z jemného štrku a piesku a skalisté útesy, plážový servis v cene (1 slnečník + 1 lehátko + 1  plážové kreslo/izba).

Ubytovanie: Vo villaggiu sa nachádzajú bungalovy s jednoduchým zariadením a 2- poschodová budova s hotelovými izbami. Skoro všetky izby majú výhľad na more (treba nahlásiť pri rezervácii).
Hotelové izby :
2 – 4 lôžkové vybavené barovou chladničkou, TV, sociálnym  zariadením, terasou.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia: kontinentálne raňajky formou bufetu, obed alebo večera - servírované, výber z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, prílohy a ovocie formou bufetu, čapovaná voda.

Vybavenie a služby:
spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia s panoramatickým výhľadom, bar, WiFi. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
futbalové ihrisko, tenisový kurt, detské ihrisko, plážový volejbal, animácie (od 21.06. do 06.09.).

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/izba.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 16.00, odchod do 09.00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Villaggio si vyhradzuje právo v prípade plného obsadenia hotelových izieb ubytovať klientov v bungalove s kuchynským kútom a s hotelovými službami.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, TV, použitie športových zariadení, posteľná bielizeň a s týždennou výmenou, uteráky s výmenou 2 x týždenne, plážový servis, animácie (21.6.-6.9.), Wi-Fi, každodenné upratovanie okrem soboty v prípade pobytu na 2 týždne, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 8 €/týždeň.
DETI do 2 rokov: zdarma bez nároku na lôžko a stravu v izbe s dvoma dospelými. Možnosť doobjednania stravy 10 €/dieťa/deň.
DETI do 12 rokov: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.
2. Villaggio Costa del Mito

2. Villaggio Costa del Mito

Villaggio Costa del Mito Caprioli je v srdci pobrežia Cilento, umiestnený na miernom svahu uprostred nedotknutej prírody národného parku Cilento. Vzhľadom k svojej jedinečnej polohe má závideniahodnú suchú a slnečnú mikroklímu skoro počas celého roka. Komplex sa nachádza na rozlohe 70.000 m2 so stredomorskou vegetáciou a olivovníkmi. Miesto je veľmi kľudné a relaxačné napriek tomu, že v blízkosti sú krásne a významné turistické miesta ako je Palinuro a Camerota.

Pláž: cca 200 – 450m, pláž z jemného štrku a piesku a skalisté útesy, plážový servis v cene (1 slnečník +1 lehátko +1 plážové kreslo/apartmán).

Ubytovanie:
Vo villaggiu sa nachádzajú bungalovy s jednoduchým zariadením a 2- poschodová budova s hotelovými izbami.

Bungalovy: 
Typ A1 pre 2 osoby:
murovaný bungalow – kuchynský kút na krytej verande s výhľadom na more, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie.
Typ A2 pre 4 osoby: murovaný bungalow alebo drevená chatka – kuchynský kút na krytej terase, izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie. 
Typ B pre 4/5 osôb: murovaný bungalow – izba s manželskou posteľou, malá izba s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, kuchynský kút na krytej verande. (5. lôžko možné na vyžiadanie za príplatok).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia s panoramatickým výhľadom, bar, WiFi. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
futbalové ihrisko, tenisový kurt, detské ihrisko, plážový volejbal, animácie (od 21.06. do 06.09.).

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 16.00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, použitie športových zariadení, animácie (21.6.-6.9.), plážový servis, Wi-Fi, kyvadlová doprava na pláž, 1 parkovacie miesto/apartmán.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 20 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 6 €/osoba/výmena, 8 €/manželská posteľ/výmena, uteráky 10 €/osoba/výmena.
KAUCIA: 50 €
3. Hotel Il Gabbiano

3. Hotel Il Gabbiano

Hotel Il Gabbiano má ideálnu polohu, je umiestnený priamo pri pláži a len pár krokov od mestečka Palinura. Nachádza sa v oblasti, ktorá je preslávená hlave nádhernou farbou mora, prírodnými jaskyňami a je rajom pre potápačov.

Pláž:
priamo pri pláži, piesočnatá, z časti kamienistá, plážový servis v cene ( slnečník + 1 lehátko + 1 rozkladacie kreslo/ izba ).

Centrum:
priamo v centre mesta Palinura.

Ubytovanie:
hotel je postavený kaskádovito, na svahu priamo pri mori, vďaka tomu ponúka klientom nádherný výhľad na more a celý záliv. Izby sú štandardne a komfortne zariadené, 2 - 4 lôžkové a majú k dispozícii TV, klimatizáciu, malú chladničku, vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, balkón alebo okno.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, raňajky sú kontinentálne, formou bufetu. Obedy a večere sú zložené z 2 chodov + prílohy a ovocie. Nápoje nie sú zahrnuté  v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, výťah, reštaurácia, bar, bazén, WiFi, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
nestrážené

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, klimatizácia, súkromná pláž s plážovým servisom, vstup do bazéna, parkovisko.  
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1 osoba v 1/2 izbe 186 €/osoba/týždeň (možné iba v období 31.5.-5.7. a 23.8.-20.9.), postieľka zdarma. DETI do 12 rokov: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými, na 4. lôžku zľava 50%.
4. Rezidencia Vigna del Mare

4. Rezidencia Vigna del Mare

Túto veľmi príjemnú a dobre udržiavanú rezidenciu s rodinnou atmosférou doporučujeme tým, ktorí preferujú prežiť dovolenku v tichom prostredí, uprostred stredomerskej zelene. Bungalovy sú umiestnené v terasovitom teréne obklopenom vinicami. Z vyššie posadených bungalov je krásny výhľad na more s nádhernou piesočnatou plážou. Centrum mesta Palinuro leží 400 m od rezidencie. Promenáda v centre láka k prechádzkam, tak ako kúzelné uličky lákajú svojou vôňou k nahliadnutiu do obchodíkov, cukrárni či reštaurácii.

Pláž:
200 m, piesočnatá pláž miestami s okrúhliakmi s pozvoľným vstupom do mora.

Centrum:
400 m

Ubytovanie: komplex je zložený zo štandardne vybavených drevených bungalovov a novo postavených murovaných domčekov, rozmiestnených na terasovitom teréne v stredomorskej vegetácii. Z väčšej časti bungalovov a murovaných domčekov je krásny výhľad na more.
Typ A1 pre 2 osoby: drevený bungalov, miestnosť s manželskou posteľou, terasa s plne vybaveným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa, TV, ventilátor.
Typ A2 pre 3 osoby: drevený bungalov, miestnosť s manželskou posteľou a samsotatným lôžkom, terasa s plne vybaveným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa, TV, ventilátor.
Typ A3 pre 4 osoby: drevený bungalov, miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, terasa s plne vybaveným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa, TV, ventilátor.
Typ A4 pre 2 osoby: murovaný domček, miestnosť s manželskou posteľou, terasa s uzatvoreným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa so sprchovacím boxom, TV, klimatizácia.
Typ A5 pre 3 osoby: murovaný domček, miestnosť s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, terasa s uzatvoreným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa so sprchovacím boxom, TV, klimatizácia.
Typ B pre 5 osôb: murovaný domček, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvoma samsotatnými lôžkami, terasa s uzatvoreným kuchynským kútom a záhradným nábytkom, kúpeľňa so sprchovacím boxom, TV, klimatizácia.

Stravovanie:

individuálne

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, Wi-Fi zóna, práčovňa. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou, detský kútik, požičovňa bicyklov, hracie automaty.

Parkovisko:
uzatvorené, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu/bungalovu na 7 nocí, spotreba energií , posteľná bielizeň, vstup do bazéna, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie 30 €/apartmán.
KAUCIA: 30 €

5. Hotel Villaggio  Tabu***

5. Hotel Villaggio Tabu***

Hotel sa nachádza v časti Palinuro. Krásne pláže sú súčasťou Národného parku Cilento a Vallo di Diano, v blízkosti Marina di Camerota a Salerna.Táto fantastická lokalita ponúka prostredie, v ktorom môžete nájsť skutočné poklady prírody, ako je Modrá jaskyňa, známa svojimi farebnými efektami. Ďalším pokladom je tiež Strieborná jaskyňa, ktorá sa nachádza iba 800 metrov od slávnej zátoky 'Arco Naturale " a od krásnej a slávnej pláže Mingardo a tiež pobrežia bohatého na ďalšie morské jaskyne a zátoky. Tabu Resort Hotel má krásnu záhradu, kde hostia môžu relaxovať, opaľovať sa a zabudnúť na stres.

Pláž:
800 m, z jemného štrku a piesku , kyvadlová doprava na pláž a plážový servis za poplatok ( 1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/izba).

Ubytovanie: Hotel Village Tabu sa skladá z 20 murovaných domčekov s 2-5 lôžkami. Niektoré majú záhradky, ideálne pre pobyt v pokoji a pohode, ostatné kryté verandy.  
Hotelové izby: 2 - 4 lôžkové, vybavené barovou chladničkou, klimatizáciou, verandou a sociálnym zariadením.Niektoré izby majú sociálne zariadenie vonku (upresnenie pri rezervácii).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia – kontinentálne raňajky formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, sucháre, maslo, džem, cornflakes, keksy, croisanty), obed alebo večera sú servírovné – výber z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
detské ihrisko, animácie.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 17.00.hod, odchod do 10.00.hod, min 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt, posteľná bielizeň a uteráky s týždennou výmenou, barová chladnička, detské ihrisko, parkovisko.
NA VYŽIADANIE
 - platba na mieste: plážový servis 55 €/týždeň (slnečník, lehátko, plážové kreslo, plážový mikrobus), spiatočný transfer večerný: Palinuro 2,5 €/osoba, Marina di Camerota 3,5 €/osoba, postieľka 5 €/osoba/deň.
DETI do 12 rokov:
zdarma na 3. a 4. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

6. Rezidencia Morfeo

6. Rezidencia Morfeo

Rezidencia Morfeo sa nachádza priamo v centre mestečka Palinura. Obklopená je  typickými talianskými obchodíkmi, pizzeriami, barmi a reštauráciami. Táto oblasť je známa nádhernou farbou mora, členitým pobrežím, prírodnými jaskyňami a miestami vhodnými na potápanie.

Pláž:
350m, kamenistá, miestami piesočnatá, buď verejná alebo súkromná pláž za poplatok.

Centrum:
v centre Palinura

Ubytovanie: turistický komplex je zložený s terasovito usporiadaných apartmánov, ktoré sú elegantne a moderne zariadené. Apartmány sú buď dvojizbové alebo trojizbové. Všetky apartmány majú : vybavený kuchynský kút, spálňa s manželksou posteľou, vlastné sociálne zariadenie, TV, balkón alebo terasu. Väčšina apartmánov má výhľad na more.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma samostatnými lôžkami.
Typ C3 pre 7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, izba s dvoma samostatnými lôžkami.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar so slnečnou terasou s výhľadom na more, zóna WiFi (poplatok), parkovisko, práčovňa na žetóny. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
v centre Palinura je potápacka škola.

Parkovisko:
pri rezidencii.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 10:00,  minimálne 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, parkovisko, záverečné upratovanie.
NEPOVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: posteľná bielizeň a uteráky 15 €/osoba/výmena, klimatizácia 10 €/apartmán/deň, malé zvieratá 35 €/týždeň

7. Hotel Rezidencia Eden

7. Hotel Rezidencia Eden

Trojpodlažná budova sa nachádza priamo v centre Palinura, 300 m od mora. Je obklopená radom typických talianskych obchodíkov, pizzérií, barov, cukrární. Táto oblasť je známa nádhernou farbou mora, členitým pobrežím, miestami vhodnými na potápanie, prírodnými jaskyňami, ku ktorým sa dá dostať iba na loďkách.

Pláž:
300 m, pisočnatá miestami s okrúhliakmi, verejná alebo súkromná s plážovým servisom za poplatok. Kyvadlová doprava na pláž možná za poplatok.

Centrum:
v centre Palinura

Ubytovanie: 26 moderne a vkusne zariadených apartmánov - všetky majú plne vybavený kuchynský kút, kúpeľnu, sušič na vlasy, TV SAT, telefón, klimatizáciu (na vyžiadanie za poplatok), balkón alebo okno.
Typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
individuálne. Možnosť doobjednania sladkých raňajok talianskeho typu.

Vybavenie a služby:
recepcia, TV miestnosť s barom, pizzeria so slnečnou terasou s výhľadom na more, práčovňa.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
 sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, uteráky 4 €/osoba/výmena, klimatizácia 5 €/deň, súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/apartmán) a kyvadlová doprava na pláž 12 €/apartmán/deň, raňajky 5 €/osoba.
KAUCIA: 30 €
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk