Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Paestum

Paestum

V južnej časti Kampánie, na rovine neďaleko Salernského zálivu leží najvýznamnejší monument gréckeho staviteľského umenia na talianskej pevnine - archeologický areál Paestum s ruinami chrámov a nekropolou. Vykopávky odkryli zbytky antického mesta - verejné a cirkevné stavby, cesty, obranné hradby a tri mohutné zachovalé dórske chrámy z 5.a 6.st. pred Kristom. Kúzelný pohľad na archeologický areál je pri večernom osvetlení. Prázdninové komplexy v mestečku sú mnohokrát ponorené do tropickej záhrady a obklopené tropickými a subtropickými rastlinami, vybavené bazénom a všetkým, čo zaručuje príjemnú a pohodovú dovolenku. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 450 km, - z Banskej Bystrice 1 660 km, - z Košíc 1 850 km. Železničná stanica: Paestum.

Tip na výlet

Ostrov Capri - 80 km - nádherná prírodná scenéria so skalnatým pobrežím, romantickými zátokami a jaskynkami učarila už v minulosti imperátorovi Tiberiusovi, ktorý tu vo vile Jovis strávil niekoľko rokov života.prejsť na stránku: [1] 2
1. Vilky El Pueblo

1. Vilky El Pueblo

Villaggio sa nachádza na tichom mieste cca 900 m od pláže, obklopené zeleňou, disponuje s 22 vilkami.

Pláž:
cca 900 m, piesočnatá pláž, plážový mikrobus a plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo) za poplatok.

Ubytovanie: villaggio disponuje 22 vilkami s verandou. Klimatizácia možná na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Typ B2 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a 1 lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchou.
Typ B3 pre 3-5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 1 lôžkom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.
Typ C pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia a bar. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok). Ideálne pre klientov s individuálnou dopravou, ktorí majú možnosť navštíviť archeologické mesto Paestum, nádherné mestečko Agropoli a takisto neďaleký Neapol a Pompeje (80 km) alebo slávny ostrov Capri, ktorý navštevujú celebrity z celého sveta. Vlaková stanica v Paeste, transfer možný za poplatok.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko, animácie v talianskom jazyku, stolný tenis, basketbalové a futbalové ihrisko.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 22:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna (7.6.-27.9.), animácia (1.7.-31.8.), slnečník na pláž, stolný tenis, basketbalové a futbalové ihrisko, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 20 €/apartmán,  typ C 30 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 5 €/osoba/výmena, uteráky 16 €/osoba/výmena, postieľka 30 €/týždeň, práčka 3 €/pranie, klimatizácia 5 €/apartmány typ B1 a B2/deň; 8 €/apartmán typ B3 a C/deň, plážový servis (21.6.-6.9.) 15 €/apartmán/deň, plážový mikrobus (5.7.-6.9.) 1 €/osoba/spiatočná cesta na pláž (pri min. počte 4 ľudia), prenájom bicyklov 5 €/deň, malé zvieratá 30 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
2. Rezidencia Casale 900

2. Rezidencia Casale 900

Hotel sa nachádza v uzavretom parku v meste Paestum, asi 500 m od mora a 2 km od archeologickej zóny. Hotel bol postavený v roku 1900 a majitelia sa snažili si zachovať originálny štýl tohto hotela spolu s originálnou tehlovou ručne vyrobenou podlahou.

Pláž:
cca 500 m, piesočnatá.

Centrum:
cca 2 km Paestum.

Ubytovanie: rezidencia disponuje 7 apartmánmi.
Typ B pre 2-4/5 osôb:  obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, TV, sociálne zariadenie, veranda. (možnosť 5. lôžka na vyžiadanie za poplatok na mieste).
Typ C pre 4-6/7 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, TV, sociálne zariadenie, veranda. Alebo obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, TV, sociálne zariadenie, veranda. (možnosť 7. lôžka na vyžiadanie za poplatok na mieste).

Stravovanie:
individuálne. Možnosť doobjednania raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia s terasou, bar, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené. Ideálne pre klientov s individuálnou dopravou, ktorí majú možnosť navštíviť archeologické mesto Paestum, nádherné mestečko Agropoli a takisto neďaleký Neapol a Pompeje (80 km) alebo slávny ostrov Capri, ktorý navštevujú celebrity z celého sveta.

Šport a zábava:
park s detskými preliezkami.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00- 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
Delegát v oblasti sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Nie je pri ubytovaní ale je k dispozícii 1 - 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky, TV.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta)30 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena uterákov 6 €/osoba/výmena, výmena posteľnej bielizne 7 €/1 lôžko/výmena, 10 €/manželská posteľ/výmena, raňajky 5 €/osoba/deň (bez nápojov), polpenzia 15 €/osoba/deň (bez nápojov), plná penzia 25 €/osoba/deň (bez nápojov), prístelka 40 €/osoba/týždeň (5. lôžko v type B a 7. lôžko v type C).
KAUCIA: 50 €
3. Hotel Schuhmann

3. Hotel Schuhmann

Hotel Schumann je jediný hotel v Paeste, ktorý sa nachádza priamo na pláži, a tak ponúka možnosť rozprávkového výhľadu na celý Salernský záliv a ostrov Capri. Je obklopený stredomorskou vegetáciou  a tým vytvára ideálne  miesto pre strávenie pokojnej a príjemnej dovolenky. Hotel sa nachádza neďaleko vyhľadávaného archeologického areálu.

Pláž:
priamy vstup na súkromnú piesočnatú pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové lehátka/izba).

Centrum:
mesto Laura 2 km, Capaccio 4 km.

Ubytovanie:
hotel disponuje 53 priestornými a elegantne zariadenými  izbami, ktoré sú dvojlôžkové s možnosťou pridania 3. a 4. lôžka. Všetky izby izby majú k dispozícii farebný televízor, telefón s priamou voľbou, klimatizáciu, minibar, fén, vlastné sociálne zariadenie so sprchou alebo vaňou, balkón alebo okno s priamym výhľadom na more (na vyžiadanie vpred) alebo na hory.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, kontinentálne raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované, výber z 2 prvých a z 2 druhých chodov, prílohy a ovocie formou bufetu. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácie, piano bar, dva jedálňové sály, bar, Wi-Fi zdarma, podzemné garáže, požičovňa bicyklov zdarma, požičovňa áut za poplatok, trezor na recepcii, český delegát. V okolí veľa možností na výlety - Aquapark (10 km, Battipaglia), Pompeje, Vesuv, Amalfi, Capri, Paestum. Zvieratá nie sú povolené

Parkovisko:
v garáži hotela.

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16:00, odchod do 10:00 hod.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, Wi-Fi, plážový servis, parkovanie v garáži.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1 osoba v 1/2 izbe 233 €/týždeň, plná penzia 93 €/osoba/týždeň; platba na mieste: postieľka 15 €/deň.
DETI do 2 rokov: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s dvoma dospelými.
4. Hotel Medea Beach Resort

4. Hotel Medea Beach Resort

Medea Beach resort je úplne nová moderná stavba, dokončená v roku 2013. Nachádza sa v pokojnej časti Paesta, ktorá delí Paestum a Agropoli. Rezort je umiestnený v jednej z najkrajších zátok, odkiaľ je nádherný výhľad na pobrežie Agropoli a vzdialené pobrežie Amalfi. Celý objekt je obostrený bohatou stredomorskou vegetáciou.

Pláž:
priamy vstup na pláž, súkromná piesočnatá pláž, s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis v cene (1 slnečník+1 1lehátko+1 rozkladacie kreslo/izba).

Centrum:
Licinella 1500 m, Agropoli 3 km.

Ubytovanie:
rezort disponuje 43 elegantne zariadenými hotelovými izbami. Izby sú dvojlôžkové  s možnosťou pridania 3. a 4. lôžka. Všetky izby majú k dispozícii: klimatizáciu, TV SAT,  malú chladničku, fén, vlastné sociálne zariadenie, balkón alebo terasku.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, kontinentálne raňajky formou bufetu, obedy a večere servírované zložené z 2 chodov, príloh a ovocia, minerálna voda na pitie. Ostatné nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, bazén, Wi-Fi, malé zvieratá na vyžiadanie za poplatok.

Parkovisko:
nestrážené parkovisko, garáž za poplatok na vyžiadanie.

Nástupné dni:
sobota, od 16:00, odchod do 10:00 hod.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, klimatizácia, súkromná pláž s plážovým servisom (16.06.-31.08.).  
NA VYŽIADANIE - platba v CK: plná penzia 140 €/osoba/týždeň; platba na mieste: garáž 10 €/deň, malé zvieratá 5 €/deň.
DETI do 6 rokov: bez lôžka v izbe s dvoma dospelými zdarma.
5. Hotel Delfa Depandance

5. Hotel Delfa Depandance

Príjemne pôsobiaci moderný hotel je situovaný v centre Paesta v pokojnej časti Laura, kde je sústredená prevažná časť hotelov a rezidencií. Hotel je obklopený stredomorskou vegetáciou a krásnymi palmami, ktorá dotvára romantickosť dovolenky.

Pláž:
400 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže voľná, časť pláže s plážovým servisom (za poplatok- jún, júl, august).

Centrum:
v centre zóny Laura (malé centrum), centrum Capaccio Scalo 3 km.

Ubytovanie:
2-poschodový hotel má k dispozícií 28 izieb. Izby sú 2-4 lôžkové. Každá izba je vybavená klimatizáciou, priamym telefónom, TV, kúpeľňou, balkónom alebo terasou.Tri hotelové izby sú vo vonkajšom areáli hotela - depandancii (bez balkóna).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia: strava sa podáva v hotelovej reštaurácii, ktorá má tri sály (dve vnútorné a jednu vonkajšiu). Raňajky kontinentálne formou bufetu. Obedy a večere servírované, 1. a 2. chod, príloha, ovocie, voda. Ostatné nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, bar, záhradná pizzeria, piano bar. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s lehátkami (do vyčerpania), Aquapark cca 10 km v Battipaglii, Archeologický areál cca 3 km.

Parkovisko:
pred hotelom, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1 osoba v 1 izbe 140 €/osoba/týždeň , plná penzia 168 €/osoba/týždeň (03.08.-17.08.), 112 €/osoba/týždeň (v ostatných termínoch), platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá) 7 €/deň.
DETI DO 3 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, platia iba za stravu 7 €/deň.
Pozn.: väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.  
6. Hotel Le Palme ****

6. Hotel Le Palme ****

Hotel sa nachádza v peknej a pokojnej časti Paesta. Neďaleko od hotela sa nachádza zóna Laura, kde je situovaná prevažná časť obchodov, barov a pizzerií. Príjemnou prechádzkou cez píniový háj sa dostanete k súkromnej pláži hotela.

Pláž:
150 m, súkromná piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora a s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážové kreslo/izba).

Centrum:
500 m malé centrum v zóne Laura, centrum Capaccio Scalo 3km.

Ubytovanie:
všetky hotelové izby sú novo zrekonštruované a luxusne vybavené. Všetky 2-lôžkové izby sú s možnosťou 3. a 4. lôžka a majú k dispozícii: TV SAT, priamy telefón, klimatizáciu (iba v júli a auguste), trezor, kúpeľňu, sušič na vlasy, balkón.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia. Raňajky kontinentálne, formou bufetu. Obed a večera servírované, pozostávajú z dvoch chodov, príloh a ovocia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, klimatizovaná reštaurácia, dve jedálenské sály, bar, Wi-Fi.

Šport a zábava:
bazén, tenisové kurty, detský kútik, animačný program (júl a august). Na pláži sa nachádza bar, snack bar.

Parkovisko:
nestrážené parkovisko, garáže na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.


KOD: KAM001K

CENA ZAHŔŇA: 
ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, plážový servis na súkromnej pláži, vstup do bazéna, klimatizácia a animácie (júl a august), Wi-Fi, parkovisko pred hotelom.
NEPOVINNÉ PRÍPLATKY –platba v CK:
plná penzia 140 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
 postieľka (0-3 r.) v období 17.05.-13.09. bez stravy 15 €/deň, v ostatných termínoch zdarma, garáž 10 €/deň, tenisové kurty 10 €/hodina. 
DETI DO 6 ROKOV:
zdarma bez nároku na stravu a lôžko.
Špeciálna ponuka:
pobyt v termínoch 26.04.-28.06. a 23.08.-11.10. akcia 7=6.

 

7. Apartmány Parco Tigli

7. Apartmány Parco Tigli

Parco Tigli sa nachádza v miestnej časti Paesta-Licinella, neďaleko od vyhľadávanej archeologickej zóny, v blízkosti typických obchodíkov, reštaurácií a pizzerií, na rozhraní Paesta a mestečka Agropoli. 

Pláž:
600 m, verejná pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: Parco Tigli je zložený z viacerých 3 poschodových murovaných domčekov, pozostávajúcich zo súkromných  štandardne vybavených apartmánov. V budove sa nachádza výťah. Apartmány majú k dispozícii obývaciu izbu s plne vybaveným kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, izbu s manželskou posteľou, kúpeľňu a balkón.
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia izba s  kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 2-4 osoby: obývacia izba s  kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, izba s manželskou posteľou.
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia izba s  kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, izba s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou, ktorá je rozložiteľná na 2 samostatné lôžka.

Stravovanie:

individuálne.

Vybavenie a služby:
parkovisko, výťah, neďaleko sa nachádza zábavný park pre deti, minigolf, v blízkosti sa nachádza archeologický areál ( Amalfi, Pompeje, Vesuv, Capri).

Parkovisko:
nestrážené parkovisko pri apartmánoch.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00 hod., min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie 35 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň a uteráky 12 €/osoba/výmena, malé zvieratá 52 €/týždeň.
KAUCIA: 50 €
8. Hotel Cristallo ***

8. Hotel Cristallo ***

Obľúbený rodinný hotel umiestnený v pokojnej časti Paesta, obklopený krásnymi palmami. Vyhľadávaný je vďaka mimoriadne priateľskej atmosfére a výbornej polohe 300 m od nádhernej širokej pláže, neďaleko archeologického parku.

Pláž:
300 m, súkromná, široká piesočnatá so zlatistým pieskom, s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok (1 slnečník + 2 plážové kreslá/izba).

Centrum:
100 m od centra zóny Laura, 2 km Capaccio.

Ubytovanie:
hotel má k dispozícií 36 jednoducho a útulne zariadených izieb. Izby sú 2-4 lôžkové s manželskou posteľou, prípadne ďalším lôžkom alebo poschodovou posteľou. Každá izba je vybavená klimatizáciou, telefónom, TV, kúpeľňou s malou vaňou/sprchou. Väčšina izieb má balkón, niektoré okno.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia, raňajky - kontinentálne formou bufetu, obedy a večere servírované, 1. a 2. chod, príloha, ovocie. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, piano bar, American bar s terasou, Wi-Fi (za poplatok), internet (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
Aquapark cca 10 km v Battipaglii, vzdialenosť od archeologického areálu len 3 km.

Parkovisko:
pri hoteli, uzatvorené, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
DETI DO 3 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, platia iba za stravu 4 €/deň.KOD:
KAM004

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt, centrálna klimatizácia.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá) 10 €/deň.

DETI DO 3 ROKOV: zdarma bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, platia iba za stravu 4 €/deň.

9. Hotel Delfa***

9. Hotel Delfa***

Príjemne pôsobiaci moderný hotel je situovaný v centre Paesta v pokojnej časti Laura, kde je sústredená prevažná časť hotelov a rezidencií. Hotel je obklopený stredomorskou vegetáciou a krásnymi palmami, ktorá dotvára romantickosť dovolenky.

Pláž:
400 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže voľná, časť pláže s plážovým servisom (za poplatok - jún, júl, august).

Centrum:
v centre zóny Laura (malé centrum), centrum Capaccio Scalo 3 km.

Ubytovanie:
2-poschodový hotel má k dispozícií 28 izieb. Izby sú 2-4 lôžkové. Každá izba je vybavená klimatizáciou, priamym telefónom, TV, kúpeľňou, balkónom alebo terasou.Tri hotelové izby sú vo vonkajšom areáli hotela - depandancii (bez balkóna).

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia: strava sa podáva v hotelovej reštaurácii, ktorá má tri sály (dve vnútorné a jednu vonkajšiu). Raňajky kontinentálne formou bufetu. Obedy a večere servírované, 1. a 2. chod, príloha, ovocie, voda. Ostatné nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Vybavenie a služby:
recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, bar, záhradná pizzeria, piano bar. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s lehátkami (do vyčerpania), Aquapark cca 10 km v Battipaglii, archeologický areál cca 3 km.

Parkovisko:
pred hotelom, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
 

KOD: KAM011K

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou na osobu a pobyt.
NA VYŽIADANIE -
platba v CK: 
1 osoba v 1 izbe 140 €/osoba/týždeň , plná penzia 168 €/osoba/týždeň (03.08.-17.08.), 112 €/osoba/týždeň (v ostatných termínoch), platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá) 7 €/deň.
DETI DO 3 ROKOV:
zdarma bez nároku na lôžko v izbe s 2 dospelými, platia iba za stravu 7 €/deň.
Pozn.:
väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.

10. Rezidencia Flora ***

10. Rezidencia Flora ***

Rezidencia bola postavená v roku 2009 v tichšom prostredí miestnej časti Paestum-Licinella, ktorá je neďaleko veľmi vyhľadávanej archeologickej zóny. V Licinelle nechýbajú typické obchodíky, reštaurácie a pizzerie.

Pláž:
350 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora

Centrum:
malé centrum v časti Licinella cca 300 m, rušnejšie stredisko Agropoli cca 8 km.

Ubytovanie: dvojposchodová rezidencia má 18 veľmi moderne až luxusne vybavených apartmánov. Každý apartmán má obývaciu miestnosť s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpeľňu, TV, balkón a na vyžiadanie klimatizáciu (za poplatok).
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, rozložiteľnou na 2 samostatné lôžka.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, rozložiteľnou na 2 samostatné lôžka.

Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednania polpenzie v reštaurácii (za poplatok).

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, výťah. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s lehátkami otvorený denne do 30.08. ( po 30.08. otvorený v piatok, sobotu, nedeľu ) Neďaleko sa nachádza zábavný park pre deti, minigolf, Aquapark je vzdialený 15 km.

Parkovisko:
 v podzemnej garáži rezidencie. 

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod 10:00, min. 7 nocí.KOD:
KAM003K

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň a uteráky 8 €/osoba/výmena, klimatizácia 5 €/apartmán/deň.
KAUCIA: 30 €
Pozn.: apartmán musí byť odovzdaný kompletne uprataný, v opačnom prípade bude poplatok 30 € stiahnutý z kaucie.

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk