Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kampánia

Kampánia

Juhozápadná časť talianskej pevniny s bohato členitým pobrežím bola vďaka mimoriadnej úrodnosti a miernemu podnebiu odjakživa najhustejšie osídleným územím Talianska. Živá sopečná činnosť Vezuvu dodala kraju charakteristický ráz. Podmanivé prírodné scenérie pozdĺž Tyrhénskeho pobrežia (Gaetský, Neapolský, Salernský záliv, záliv Policastro, národný park Cilento) sú tu kombinované s významnými historickými pamiatkami (Herkulánum, Pompeje, Paestum). Najdôležitejšie centrá Kampánie sú Neapol a Salerno. Turisticky významné a vyhľadávané je pobrežie v blízkosti miest Paestum, Agropoli, Marina di Camerota a Palinuro. Ideálne klimatické podmienky umožňujú prežitie príjemnej dovolenky od mája do októbra.Marina di Camerota

Marina di Camerota

Národný park Cilento skrýva množstvo prírodných útvarov, ktoré sa vyskytujú iba v tejto oblasti. Predstavuje harmóniu prírodnej krásy snúbiacej sa s historickými pamiatkami. Medzi skvosty parku patrí i prímorské mestečko Marina Camerota. Pôvodné mestečko Camerota sa nachádza na pahorku a svoju tisícročnú históriu dokazuje archeologickými nálezmi z tejto oblasti. Marina di Camerota láka turistov svojou polohou pri mori, ktoré má v tejto oblasti nádhernú farbu. Mestečko ponúka palmovú promenádu pozdĺž prístavu, centrum plné typických obchodíkov, talianskych barov a pizzérií. Turistom zaručuje príjemne strávenú dovolenku. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 527 km, - z Banskej Bystrice 1 733 km, - z Košíc 1 925 km. Železničná stanica: Centola 4 km.

Tip na výlet

Amalfi - 140 km - v súčasnosti vyhľadávané turistické letovisko bolo v minulosti nezávislou republikou, ktorá dominovala obchodu na západnom pobreží Stredozemného mora. Svedkom týchto slávnych čias je katedrála Sant’Andrea, ktorá je so svojimi bronzovými dverami pochádzajúcimi z Konštantinopolu dominantou hlavného námestia.prejsť na stránku: [1] 2
1. Villaggio Hotel dell Isola

1. Villaggio Hotel dell Isola

Villaggio sa nachádza priamo na jednej z najkrajších pláži Marina di Camerota a dostalo názov podľa ostrovčeka v pozadí súkromnej pláže. Je ideálnym miestom aj pre dovolenku s deťmi.

Pláž:
pri pláži (izby sú umiestnené v rôznej vzdialenosti 50 - 200 m), piesočnatá pláž miestami s kamienkymi, pozvoľný vstup do mora, skalnaté zátoky a morské jaskyne.

Centrum:
cca 700 m od centra Marina di Camerota.

Ubytovanie:
Vilka Duplex pre max. 4 osoby - izba s manželskou posteľou, izba s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, TV, krytá veranda s kuchynským kútom.

Stravovanie:
polpenzia, plná penzia: kontinentálne raňajky, obed alebo večera je servírovaná. Výber z 2 druhov jedál 1. a 2. chodu, príloha, ovocie alebo zákusok, bez nápojov.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV SAT, práčovňa (za poplatok), bar, minimarket, Wi-Fi (za poplatok). Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
animácie (1.7.-31.8.), miniklub pre deti, tenisové kurty, futbalové ihrisko, bazén.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: vstup do bazéna, tenisový kurt, futbalové ihrisko, animácie.

Parkovisko:
 áno.

Nástupné dni:
 sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a noc, vstup do bazéna, tenisový kurt, futbalové ihrisko, animácie (1.7.-31.8.), parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: malé zvieratá 35 €/pobyt.
DETI do 4 rokov: zdarma bez nároku na stravu v izbe s dvoma dospelými. Možnosť doobjednania stravy na mieste 8 €/dieťa/deň.
2. Rezidencia Baia Infreschi ****

2. Rezidencia Baia Infreschi ****

Moderný, luxusný komplex, ktorý svojou štruktúrou a vybavením apartmánov pripomína toskánsky štýl. Rezidencia sa nachádza priamo v centre turistami obľúbeného mestečka Marina di Camerota. Od miestneho lodného prístavu s pešou palmovou promenádou je rezidencia vzdialená 15 minút. Marina di Camerota má kúzelné, typické južanské centrum, ktoré láka turistov svojimi uličkami plnými obchodíkov, cukrární, pizzerií a miestnych barov.

Pláž:
500 m, piesočnatá, miestami s okruhliakmi s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážová stolička/apartmán).

Centrum:
priamo v centre letoviska.

Ubytovanie:
rezidencia sa skladá z dvoch budov. Každá z nich má 4 apartmány na prízemí s malou terasou s ratanovým záhradným nábytkom (za poplatok na vyžiadanie) a 4 apartmány na 1. poschodí. Každý apartmán je vybavený kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím boxom, TV SAT a telefónom. Klimatizácia možná na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 2-3/4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou. Odporúčame pre max. 3 dospelé osoby. 4. lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C pre 4-5/6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. 6. lôžko možné na vyžiadanie (za poplatok).

Stravovanie:
individuálne, možnosť využitia  polpenzie, alebo plnej penzie v reštaurácii hotela, ktorý susedí s rezidenciou.

Vybavenie a služby:
v blízkosti sa nachádzajú obchody a reštaurácie. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmi a lehátkami, priestor na cvičenie pri bazéne, disco bar v centre.

Parkovisko:
priestranné, nestrážené pred rezidenciou.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KOD: KAM007K

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 20 €/apartmán/týždeň od 09.08.-16.08., 15 €/apartmán/týždeň v ostatných termínoch.
NA VYŽIADANIE -
 platba v CK: apartmán so záhradkou +10%, prístelka 121 €/osoba/týždeň, platba na mieste: uteráky 24 €/osoba/týždeň od 26.07.-23.08., 16 €/osoba/týždeň v ostatných termínoch, výmena posteľnej bielizne pri 14-dňovom pobyte 6 €/manželská posteľ, 4 €/samostatné lôžko, postieľka 26 €/týždeň, klimatizácia 10 €/deň.
KAUCIA: 100 €
3. Rezidencia Bolivar

3. Rezidencia Bolivar

Úplne nová rezidencia situovaná na veľmi príjemnom mieste, len kúsok od centra mestečka a neďaleko pláže. Dvojposchodové budovy sú obklopené stredomorskou vegetáciou a väčšina apartmánov má priamy výhľad na more. Zeleň a pokojné prostredie zaručujú príjemne strávenú dovolenku.


Pláž:
350 m piesočnatá, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
300 m

Ubytovanie: apartmány sú veľmi moderne vybavené. Pri vybavení sa kládol dôraz i na menšie detaily, tak aby sa klienti cítili čo najlepšie. Apartmány na 1. a 2. poschodí majú balkón, na prízemí majú zelené priestranstvo so záhradným nábytkom. Všetky apartmány majú kúpeľňu, TV, vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti. Klimatizované apartmány sú na 2. poschodí na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 5 osôb: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
 recepcia, klientom je k dispozícii práčka. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
zdarma v areáli rezidencie, uzavreté, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, parkovisko.
NEPOVINNÉ PRÍPLATKY -platba v CK: klimatizovaný apartmán na 2. poschodí +10% z ceny, prístelka 161 €/týždeň, 
platba na mieste: posteľná bielizeň a uteráky 35 €/apartmán/výmena, plážový servis 10 €/deň, transfer na letisko v Neapole 15 €/osoba. 
Pozn:apartmán musí byť odovzdaný kompletne uprataný.

4. Villaggio Esca

4. Villaggio Esca

Turistický komplex je zložený z novopostavených murovaných bungalovov a drevených domčekov, rozmiestnených medzi olivovníkmi a inou stredomorskou vegetáciou. V prednej časti villaggia je priestor pre camping. Svojou polohou v centre letoviska zaručuje príjemne strávenú dovolenku pre rodiny s deťmi, kolektívy a mládež, ktorí ocenia denný i večerný život tohto malebného mestečka.

Pláž:
150 m, piesočnatá, miestami s okruhliakmi, pozvoľný vstup do mora, vlastná pláž s plážovým servisom v cene od 01.06. do 14.09. (1 slnečník + 2 plážové stoličky/bungalov).

Ubytovanie:
všetky bungalovy majú kuchynský kút, TV SAT, kúpeľňu so sprchovacím boxom.
Murovaný bungalov typ B1 pre 4 osoby: kuchyňa s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Murovaný bungalov typ B2 pre 6 osôb: terasa s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Drevený bungalov typ B3 pre max. 4 osoby: terasa s novou kuchynkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou.
Drevený bungalov typ B4 pre 5-6 osôb: terasa s novou kuchynkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Vnútri sú steny murované.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v reštaurácii v areáli.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar s Wi-Fi zónou (za poplatok), pizzeria. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
disco bar v centre Cameroty, aquapark (Praia a Mare), výlety loďou do jaskýň, výlety do Pompejí, na Vezuv a Capri. Rozmanité pobrežie s množstvom prírodných jaskýň a bohatý podmorský život, robia z tejto oblasti raj pre potápačov.

Parkovisko:
uzavreté, nestrážene.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.


KÓD: KAM005K

CENA ZAHŔŇA: prenájom bungalovu na 7 nocí, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/bungalov) od 01.06.-14.09.
POVINNÉ PRÍPLATKY -platba na mieste: 
spotreba energií typ B1 a B3 20 €/týždeň, typ B2 a B4 30 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE - 
platba na mieste: posteľná bielizeň 15 €/bungalov/týždeň, transfer na letisko v Neapole 15€/osoba.

5. Hotel America ****

5. Hotel America ****

Hotel sa nachádza v centre mestečka Marina di Camerota. Je obklopený zeleňou a situovaný 400 m od mora. Je ideálnym miestom na relaxačný pobyt v blízkosti krásneho mora Cilentského zálivu. Hotel organizuje výlety loďou ku krásnym piesočnatým zátokám a morským jaskyniam.

Pláž:
400 m, verejná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, miestami kamienková s plážovým servisom (1 slnečník + 2 plážové kreslá), plážový mikrobus (za poplatok). Vzialenosť od súkromnej pláže je cca 900 m.

Ubytovanie: všetkých 54 hotelových izieb je vybavených klimatizáciou, vlastnou kúpeľnou, sušičom na vlasy, minibarom, TV SAT, balkónom alebo terasou. Hotel ponúka 2 typy izieb: Standard a Superior.
Izba Standard: dvojlôžková s manželskou posteľou.
Izba Superior: dvojlôžková s manželskou posteľou, izby sú rekonštruované s balkónom alebo terasou s výhľadom na more.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia. Kontinentálne raňajky, obed alebo večera servírované - výber z 2 druhov, 1 a 2 chodu, prílohy, ovocie, voda a víno.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia s terasou a výhľadom na more, bar s terasou, spoločenská miestnosť s TV, Wi-Fi, wellness centrum (masáže, aromaterapia, sauna, masážne sprchy).

Šport a zábava:
bazén, fitness centrum.

Parkovisko:
veľké plochy na parkovanie.

Nástupné dni:
ľubovoľný, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s uvedenou formou stravovania na osobu a pobyt v príslušnej izbe, klubová karta (1.6.-30.9.), vstup do bazéna, animácie, klimatizácia v hodinách určených hotelom, plážový servis a plážový mikrobus, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 
izba Superior +10%, platba na mieste: výhľad na more (nutné nahlásiť pri rezervácii) 5 €/osoba/deň, postieľka 50 €/týždeň.
DETI do 12 rokov: 
na 3. a 4. lôžku zdarma v izbe s dvoma dospelými.

6. Villaggio La Fenosa ***

6. Villaggio La Fenosa ***

Villaggio la Fenosa sa nachádza na jednom z najkrajších miest Národného parku Cilento s nádherným výhľadom na more. Je obkolesené stredomorskou vegetáciou. Leží cca 2 km od centra a pár minút chôdze od pláže. (zo svahu po schodoch cca 600 m).

Pláž:
600 m, piesočnatá pláž s plážovým servisom za poplatok (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán), k dispozícii plážový mikrobus. Villaggio od súkromnej pláže delí cestná komunikácia.

Centrum:
cca 2 km.

Ubytovanie: Villaggio rezidencia la Fenosa je samostatný uzatvorený komplex s murovanými prízemnými vilkami. Klimatizácia možná na vyžiadanie za poplatok.
Typ A pre 4 osoby: cca 40 m2, miestnosť s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňou a kuchynským kútom, ktorý sa nachádza na zastrešenej vonkajšej terase so stolom a stoličkami.
Typ B pre max. 5 osôb: cca 45 m2, izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, druhá izba s 2 samostatnými lôžkami, alebo izba s manželskou posteľou, druhá izba s 1 samostatným lôžkom a poschodovou posteľou. Kúpeľňa a kuchynský kút, ktorý sa nachádza na obytnej verande so stolom a stoličkami.
Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia, TV miestnosť, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén, detský park, miniklub a animácie.

Klubová karta:
za poplatok, deti do 4 rokov grátis, zahŕňa: posteľnú bielizeň s týždennou výmenou, plážový servis (1 slnečník a 2 lehátka/apartmán).
Animácie a miniklub (iba v termínoch 28.06.-30.08.).

Parkovisko:
súkromné parkovisko, vyhradené jedno miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod po 14:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií , vstup do bazéna (1.6.-27.9.), 1 parkovacie miesto/apartmán.
POVINNÉ PRÍPLATKY- platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 20 €, typ B 30 €, klubová karta 28.6. 30.8. 40 €/osoba nad 4 r./týždeň, do 28.6. a od 30.8. 10 €/osoba nad 4 r./týždeň.
NA VYŽIADANIE- platba na mieste:
klimatizácia 5 €/apartmán/deň.
KAUCIA:
50 €

7. Villaggio dell´Isola

7. Villaggio dell´Isola

Villaggio sa nachádza priamo na jednej z najkrajších pláži Marina di Camerota a dostalo názov podľa ostrovčeka v pozadí súkromnej pláže. Je ideálnym miestom aj pre dovolenku s deťmi.

Pláž:
50-200 m od pláže s jemným bielym pieskom, miestami s kamienkami, pozvoľný vstup do mora, skalnaté zátoky a morské jaskyne.

Centrum:
cca 700 m po pláži od centra Marina di Camerota.

Ubytovanie:
Typ B pre max. 4 osoby - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa, TV, krytá veranda s kuchynským kútom, bez klimatizácie.  

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV SAT, práčovňa (za poplatok), bar, minimarket, Wi-Fi (za poplatok). Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
animácie, miniklub pre deti, tenisové kurty, futbalové ihrisko, bazén.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň s týždennou výmenou, vstup do bazéna, tenisový kurt, futbalové ihrisko, animácie (1.7.-31.8.), parkovisko.
NA VYŽIADANIE
 - platba na mieste: malé zieratá 35€/pobyt

8. Villaggio Delle Sirene

8. Villaggio Delle Sirene

Obľúbený prázdninový komplex s bazénom leží v kľudnej časti vo veľmi príjemnom prostredí. Je obklopený stredomorskou vegetáciou a blízke romantické pláže su omývané priezračným Tyrhénskym morom. Svojou polohou a vybavením je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi ale aj pre športovo založené skupiny.

Pláž:
150 m, piesočnatá pláž miestami s okrúhliakmi a s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/apartmán), lehátka za poplatok. 

Centrum:
1000 m.

Ubytovanie: ubytovanie je rozdelené na apartmány, ktoré sa nachádzajú v trojpodlažnej budove a voľne stojace drevené a murované bungalovy s terasou.
Typ A pre 3 osoby: nachádzajú sa na prízemí, 1-izbový apartmán v hlavnej budove: obývacia miestnosť s 3 lôžkami a plne vybaveným kuchynským kútom, vlastné sociálne zariadenie.
Typ B1 pre 4 osoby: nachádzajú sa na druhom a treťom poschodí, 2-izbový apartmán v hlavnej budove: obývacia miestnosť s 2 samostatnými lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút na terase, sociálne zariadenie.
Typ B2 pre 4 osoby: drevený 2-izbový bungalov: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžklami, predsieň a sociálne zariadenie. Kuchynský kút na zastrešenej terase.
Typ B3 pre 4 osoby: murovaný 2-izbový bungalov: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžklami, predsieň a sociálne zariadenie. Kuchynský kút na zastrešenej terase.

Stravovanie:

individuálne, možnosť stravovania v reštaurácii villaggia.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén so slnečníkmy a lehátkami, volejbalové ihrisko, fittnes centrum.

Parkovisko:
v areáli.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu/bungalovu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, fitnes centrum, volejbalové ihrisko, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/apt.), animácie (júl a august).
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: uteráky nutné vlastné, posteľná bielizeň 10 €/apartmán, bungalov/výmena, lehátko na pláži 10 €/deň.
9. Hotel Baia delle Sirene

9. Hotel Baia delle Sirene

Hotel se nachádza v mestečku Marina di Camerota v srdci národného parku Cilento a Vallo di Diano, ktorý je zapísaný v UNESCU. Hotel je postavený v modernom minimalistickom štýle. Je vhodný pre páry, ktoré majú radi súkromie, ale tiež pre rodiny s deťmi, ktoré ocení jeho polohupriamo nad morom.

Pláž:
Tyrhénske more, piesočnatá pláž, priamo nad plážou (prístup na pláž je po cestičke cca 100 m, alebo po cca 50 schodíkoch), plážový servis (slnečník, lehátko a plážové kresielko).

Centrum:
Od centra je vzdialený cca 800 m.

Ubytovanie:
Hotelové izby: 2-4 lôžkové izby, sociálne zariadenie, fén, klimatizácia (centralizovaná), minibar, telefon, TV.

Stravovanie:
Polpenzia – raňajky formou bufetu, obed a večera servírované – výber z 2 druhov jedla – 1. a 2. chodu, predjedlo a prílohy formou bufetu, 1 l vody  a 1 l vína.

Vybavenie a služby:
recepcia, vstupná hala, výťah, bar, panoramatická klimatizovaná reštaurácia, bazén so slnečníkmi a lehátkami, detský kútik, WiFi v spoločných priestoroch a za poplatok.

Parkovisko:
vnútorné nestrážené parkovisko.

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 15.00 hod, odchod v sobotu do 10.00 hod.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, klimatizácia, TV, vstup do bazéna, plážový servis od 3. rady  (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo/izba), posteľná bielizeň s výmenou 2 x týždenne, uteráky s výmenou každý druhý deň, denné upratovanie, animácie a miniklub, parkovisko.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. lôžku v izbe s dvoma dospelými.

10. Villaggio Macinelle

10. Villaggio Macinelle

Villaggio Macinelle je turistický komplex obklopený stredomorskou vegetáciou. Areál je situovaný na zaujímavom mieste, neďaleko centra Marina di Camerota. 

Pláž:
50 m, piesočnatá, s plážovým servisom (1 slnečník + 1 kreslo + 1 lehátko) v cene.

Centrum:
300 m od centra Marina di Camerota.

Ubytovanie:
Typ A pre max. 3 osoby: malá obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, ktorý sa nachádza na krytej terase, sociálne zariadenie, TV.
Typ B  pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, TV, terasa.
Typ C pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu a kuchynským kútom,  spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, TV, terasa. 

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, Wi-Fi za poplatok. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
 bazén, diskotéka, animácie v talianskom jazyku, mini klub v cene.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 9:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), animácie (1.7.-31.8.), vstup do bazéna, plážový servis, parkovisko.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: uteráky 5 €/osoba/výmena, posteľná bielizeň 5 €/osoba/výmena.
KAUCIA:
100 €

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk