Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Kalábria

Kalábria

V súčasnosti zaostalá a vinou vysťahovalectva riedko osídlená poľnohospodárska oblasť, ktorá bola paradoxne v staroveku bohatou a vyspelou gréckou kolóniou. Turistov láka predovšetkým dobrosrdečnosťou miestnych ľudí a nádhernou prírodnou scenériou s množstvom útesov, zálivov a strmým pobrežím, na ktorom sú skryté pláže a prekrásne jaskyne. Kalábria je z východu obmývaná Iónskym a zo západu Tyrhenským morom. Pobrežie Iónskeho mora je menej zaľudnené a turisti sem prichádzajú najmä kvôli pozostatkom antických osád, ktoré boli kedysi mocnými mestskými štátmi. Predkami miestnych obyvateľov boli Feníčania, Gréci, Rímania, Normani a Arabi. Najviac návštevníkov však priťahujú brehy Tyrhenského mora so svojimi strmými útesmi a skalnatými zátokami, ktoré ešte masová turistika neobjavila.Guardavalle Marina

Guardavalle Marina

Prímorská oblasť Guardavalle Marina (na mapách označovaná tiež ako Vinciarello, či Vincerello) vyrástla na pobreží Iónskeho mora len v posledných rokoch. Pôvodné mestečko Guardavalle, ktorého počiatky siahajú do 8. storočia, leží od Mariny vzdialené necelých 10 km. Do dnešnej doby má zachovalé historické centrum s množstvom zaujímavých pamiatok a historických budov. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1820 km, - z Banskej Bystrice 2 020 km, - z Košíc 2210 km. Železničná stanica: Guardavalle 900 m, transfer zdarma.

Tip na výlet

Stilo - 19 km - mestečko poškodené zemetrasením navštevujú obdivovatelia byzantskej architektúry. Na svahu Monte Consolina stojí dominanta mesta, Cattolica, tehlový chrám z 10. storočia s pôdorysom gréckeho kríža s 5 kopulami.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Faro Punta Stilo

1. Villaggio Faro Punta Stilo

Jednoduchý prírodný komplex pre nenáročných klientov. Je postavený v tesnej blízkosti mora, obklopený tropickými rastlinami a zeleňou. Súčasťou areálu sú okrem kempovej časti aj hotelové izby, bungalovy, apartmány a mobilhomy. Výhodou villaggia je jeho ideálna pozícia priamo pri pláži a možnosti zábavy v komplexe.

Pláž:
30-100 m, súkromná z jemného bieleho štrku, vstup do mora je kamenistý, plážový servis za poplatok (1 slnečník a 2 plážové stoličky na apartmán/apartmán).

Centrum:
cca 500 m.

Ubytovanie:
Bungalovy - Prízemné bungalovy a apartmány majú jednoduché zariadenie pre nenáročných klientov. Všetky majú, sociálne zariadenie, terasu a kuchynský kút v obývacej miestnosti, niektoré na terase.
Typ A1 pre 2-3 osoby: obývacia izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.
Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou.

Apartmány - pre nenáročných klientov. Všetky majú, sociálne zariadenie, terasu a kuchynský kút v obývacej miestnosti, niektoré na terase.
Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť so samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma lôžkami.

Mobilhome
- pre nenáročných klientov.
Typ A3 pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, murovaná terasa s kuchynským kútikom a chladničkou, malé murované sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).


Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať polpenziu alebo len večere v reštaurácii.
Polpenzia alebo večere v Self service - kontinentálne raňajky, 1. a 2. chod, príloha, ovocie, chlieb bez nápojov ( plastové taniere a príbory).


Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, pizzeria, minimarket a parkovisko. Malé zvieratá povolené. Vlaková stanica v Guardavalle Marina cca 900 m od villaggia, transfer možný zdarma na vyžiadanie.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden detský, tenisové kurty (za poplatok), ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, bocce, detský kútik, animácie v talianskom jazyku (júl, august). Všetky ihriská zdrama (do 29.6. a od 31.8.), v ostatných termínoch za poplatok.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: vstup do bazéna (od 24.5. do 27.9.), animácie (od 14.6. do 6.9.), všetky ihriská (do 28.6. a od 30.8.).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
priamo v zariadení sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát.  Nie je však prítomný  pri ubytovaní, k dispozícii 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.


CENA ZAHŔŇA:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klubová karta.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:
záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 10 €/apartmán, plážový servis (1 slnečník a 2 kreslá) 15 €/apartmán/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste:
posteľná bielizeň 3 €/osoba/výmena, tenisové kurty 10 €/hodina, večer:15 €/hodina, polpenzia v reštaurácii 16 €/osoba/deň, 10 €/deň/deti do 10 rokov, polpenzia v Self service 12 €/osoba/deň, 8 €/deň/deti do 10 rokov, len večera v Self service 10 €/osoba/deň, 8 €/deň/deti do 10 rokov.
KAUCIA:
25 €
Pozn.:
väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.

2. Hotel Faro Punta Stilo

2. Hotel Faro Punta Stilo

Jednoduchý prírodný komplex pre nenáročných klientov. Je postavený v tesnej blízkosti mora, obklopený tropickými rastlinami a zeleňou. Súčasťou areálu sú okrem kempovej časti aj hotelové izby, bungalovy, apartmány a mobilhome. Výhodou villaggia je jeho ideálna pozícia priamo pri pláži a možnosti zábavy v komplexe.

Pláž:
30-100 m, súkromná z jemného bieleho štrku, vstup do mora je kamenistý, plážový servis za poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá na apartmán/ izbu).

Ubytovanie:
2-4 lôžkové, klimatizácia (za poplatok), fén, TV, barová chladnička, veranda alebo balkón.

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia v reštaurácii - kontinentálne raňajky podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croissanty). Obed alebo večera servírované - klient si môže vybrať z 2. druhov jedál 1. a 2. chodu, príloha a ovocie sú podávané formou bufetu, víno a minerálka.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, pizzeria, minimarket. Malé zvieratá povolené.

Šport a zábava:
2 bazény, z toho jeden detský, tenisové kurty (za poplatok), ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, bocce, detský kútik, animácie v talianskom jazyku (od 15.6. do 7.9.) všetky ihriská v prevádzke (od 1.5. do 3.7. a od 28.8. do 9.10.)

Klubová karta:
v cene,  zahŕňa: vstup do bazéna (od 25.5. do 15.09.), animácie (od 15.06. do 07.09.), všetky ihriská (do 29.06. a od 31.08), bocce, detské ihrisko.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
 sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
v zariadení sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát. Je pri ubytovaní a je k dispozícii 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s plnou penziou na osobu a pobyt, TV, výmena posteľnej bielizne 2x do týždňa, vstup do bazéna (25.05.-15.09.) všetky ihriská (do 29.06. a od 31.08.), detské ihrisko,  animácie (15.06.-07.09.).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: plážový servis (1 slnečník+2 kreslá) 15 €/izba/týždeň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: klimatizácia 5 €/deň/izba.
DETI DO 12 ROKOV: zdarma na 3. a 4. lôžku.
Pozn.: väčšina talianských letovísk zavádza pobytovú taxu. Jej cena zatiaľ nie je známa, ale vo väčšine prípadov je to cca 1-3 euro/ osoba nad 12 r. / deň. Pokiaľ bude zavedená, klient je povinný ju na mieste uhradiť.
prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk