Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Mattinata

Mattinata

Medzi kľudnou rybárskou dedinkou na svahu a približne 1 km vzdialeným morom sa rozkladá rovina „la piana“, pokrytá storočnými olivovníkmi, ktorá končí krásnou okruhliakovou plážou. V okolí Mattinati nájdeme úžasné malé zátoky prerušované morskými jaskyňami. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 390 km, - z Banskej Bystrice 1 600 km, - z Košíc 1 780 km. Železničná stanica: Manfredonia 15 km.

Tip na výlet

Alberobello - 180 km - Trulské obydlia s kruhovým pôdorysom a zvlášnou kuželovitou strechou postavené z vápenca bez použitia malty.prejsť na stránku: [1]
1. Apartmány Funni

1. Apartmány Funni

Rôzne jednoposchodové vilky alebo radové bungalovy, ktoré sú postavené medzi storočnými olivovníkmi na rovine Mattinaty.

Pláž:
50 - 500 m, kamienková, plážový servis za poplatok. 

Centrum:
cca 2 km.

Ubytovanie: každý apartmán má vlastný vchod, sú jednoducho avšak účelne zariadené.
Typ A pre 2 osoby : obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa alebo veranda – 500 od pláže.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a  rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa alebo veranda – 50m od pláže.
Typ C1 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami, alebo poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa alebo veranda – 50m od pláže.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami, alebo poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa alebo veranda – 250m od pláže  

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán

Nástupné dni:
 sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 10:00, min. 7 noci.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, 1 parkovacie miesto/apartmán.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 35 €/apartmán typ A; 40 €/apartmán typ B, 50 €/apartmán typ C1, 55 €/apartmán typ C2.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: prístelka 104 €/týždeň (9.8.-23.8.), 92 €/týždeň (2.8.-9.8. a 23.8.-30.8.), 81 €/týždeň (12.7.-2.8.), 58 €/týždeň (14.6.-28.6. a 30.8.-13.9.), 46 €/týždeň (3.5.-14.6. a 13.9.-4.10.) platba na mieste: posteľná bielizeň 7 €/osoba/týždeň, uteráky 5 €/osoba/týždeň, plážový servis 95 €/týždeň (9.8.-23.8.), 85 €/týždeň (2.8.-9.8. a 23.8.-30.8.), 70 €/týždeň (28.6.-2.8.), 50 €/týždeň (v ostatných termínoch). 
KAUCIA: 100 €
Pozn.: kuchynský kút musí klient upratať sám, v opačnom prípade poplatok 30 €.

2. Rezidencia Adriatico

2. Rezidencia Adriatico

POLOHA: priamo pri mori uprostred zátoky Mattinata. Pláž je okruhliaková.

VYBAVENIE A SLUŽBY: terasa pri mori, TV sála, parkovisko, animácie, vybavená pláž, predstavenia, miniclub.

UBYTOVANIE: všetky apartmány sú vybavené TV, niektoré klimatizáciou.
Apartmán pre 2 osoby (typ A) – miestnosť s manželskou posteľou, kuchynký kút, sociálne zariadenie.
Apartmán pre 2-4 osoby (typ B) – obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a s kuchynským kútom, spálňa, sociálne zariadenie.
Apartmán pre 5-6 osôb (typ C) – obývacia miestnosť s dvojlôžkom a kuchynským kútom, spálňa, izba s 2 lôžkami alebo váľandou, sociálne zariadenie, veranda alebo balkón.

3. Hotel La Rotonda***

3. Hotel La Rotonda***

POLOHA: priamo pri mori, kúsok od prístavného móla. Pozícia je veľmi zaujímavá – naproti sa zrkadlí priezračné more, vzadu sa rozprestiera olivový háj. Pláž je okruhliaková.

VYBAVENIE A SLUŽBY: Hotel je spravovaný priamo majiteľmi, čo zaručuje pohostinnosť a dobrý servis. V hoteli sa nachádza hala, 2 reštaurácie, bazén, tenisový kurt, detský kútik, slnečná terasa, parkovisko. K dispozícii je súkromná pláž. Zvieratá nie sú povolené.

UBYTOVANIE: všetky izby s vlastným príslušenstvom, klimatizáciou, telefónom, farebným TV, minibarom.

 

4. Hotel Villa Scapone ****

4. Hotel Villa Scapone ****

POLOHA: 12 km od Mattinaty, v kľudnom prostredí jednej z najkrajších zátok Gargána, utopená v zeleni pínií a rušená jedine zvukom vĺn narážajúcich na skaly sa rozprestiera hotel Villa Scapone. Je zasadený ako drahokam v závetrí bielych útesov nad morom, neďaleko sladkovodného prameňa Acqua delle Rose. Hotel sa nachádza priamo nad morom ( prístup po schodíkoch v skale), pláž vzdialená 2 km (okruhliaky).

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia s klimatizáciou, hala, bar, bazén, bazén s hydromasážou, slnečná terasa, tenisový kurt, parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.

UBYTOVANIE: hotel sa skladá z centrálnej vily, kde je 8 priestranných izieb s terasami a z 15 izieb roztrúsených v samostatných vilkách s výhľadom na more. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, TV, minibar, záhradný nábytok na terasách.

 

5. Centro Turistico Vignanotica

5. Centro Turistico Vignanotica

POLOHA: rezidencia sa nachádza v rovnomennej zátoke medzi Pugnochiuso a Baia delle zagare, 20 km od Vieste. Malé pláže sú tu prerušované morskými jaskyňami. Od orkuhliakovej pláže ohraničenej skalou je vzdialené 400 m.

VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, obchod, trafika, plážový autobus. Malé zvieratá sú povolené.

UBYTOVANIE: všetky aprtmány sú murované a moderne zariadené.
Apartmán pre 2 osoby (typ A) – obývacia izba s dvojlôžkom a kuchynským kútom, sociálne zariadenie, veranda.
Apartmán pre 4 osoby (typ B) – obývacia izba s dvojlôžkom alebo váľandou, kuchynský kút, spálňa, sociálne zariadenie, veranda.
Apartmán pre 5 osôb (typ C) – obývacia izba s dvojlôžkom a kuchynským kútikom, spálňa, izba s dvojlôžkom alebo váľandou, sociálne zariadenie, veranda.

6. Rezidencia Montelci

6. Rezidencia Montelci

POLOHA: nová stavba harmonicky umiestnená na návrší, ideálna pre milovníkov kľudu a súkromia. Od Mattinaty je zariadenie vzdialené 10 km. Okruhliaková pláž ohraničená skalou je vzdialená 2500 m.

VYBAVENIE A SLUŽBY: parkovisko, hry pre deti. Malé zvieratá povolené.

UBYTOVANIE: vilky v stredozemnom štýle s verandou s výhľadom na more.
Apartmán pre 4 osoby (typ B) – obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, spálňa, sociálne zariadenie + krytá veranda.
Apartmán pre 6 osôb (typ C) – obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, spálňa, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie + krytá veranda.

7. Apartmány Belvedere

7. Apartmány Belvedere

POLOHA: Medzi storočnými olivovníkmi na rovine Mattinaty, len 500-700 m od mora a okruhliakovej pláže, necelých 1,5 km od centra ležia neveľké domy s apartmánmi.

VYBAVENIE: Apartmány sú jednoducho ale účelne zariadené, so samostatným vchodom a miestom na parkovanie. Zvieratá nie sú povolené.

UBYTOVANIE:
Typ B pre 4 osoby:
obývacia miestnosť s rozkladacím dvoj - lôžkom a kuchynským kútom, spálňa, sociálne zariadenie, balkón alebo veranda (cca 30-45 m2).
Typ C pre 4 osoby: spálňa, izba s 2 lôžkami alebo rozkladacím gaučom, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, sociálne zariadenie, balkón alebo terasa (40 - 60 m2).

8. Hotel Al Pozzo***

8. Hotel Al Pozzo***

POLOHA: menší rodinný hotel postavený na kľudnom mieste, len niekoľko desiatok metrov od kamienkovej pláže Mattinaty.

PLÁŽ:
150 m, kamienková pláž.

UBYTOVANIE: 2-3 lôžkové izby, ktoré sú vybavené klimatizáciou, TV, minibarom a balkónom.

STRAVOVANIE:
raňajky, polpenzia alebo plná penzia – raňajky kontinentálne podávané formou bufetu (mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, keksy, croissanty), obed a večera výber z menu, bez nápojov. 
VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, bar, reštaurácia a parkovisko. Zvieratá nie sú povolené.
PARKOVISKO: 1 parkovacie miesto/izba.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: APL008D

9. Villa Lucia

9. Villa Lucia

POLOHA: malá vilka so 4 apartmánmi postavená uprostred zátoky Mattinaty. Je obklopená udržovanou záhradou a má priamy vstup na pláž (asi 20 m)

VYBAVENIE: terasa so slnečníkmi a lehátkami, parkovisko, malé zvieratá povolené

UBYTOVANIE: funkčne zariadené apartmány so zastrešenou verandou a výhľadom na more
TYP B1 pre 2-4 osoby: spálňa, obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa
TYP C pre 2-4 osoby: na prízemí je spálňa, kuchynský kút, na poschodí ďalšia spálňa, kúpeľňa

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk