Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.Vieste

Vieste

Staré mesto sa rozkladá na skalnatom výbežku vysoko nad morom a je vystavané v typickom apúlskom štýle s úzkymi uličkami, strmými schodmi a neuveriteľne bielymi domami. V Múzeu mušlí môžete vidieť pôsobivé zbierky mušlí z rôznych morí sveta. Prekrásne zátoky v okolí mesta sú známe medzi všetkými vyznávačmi windsurfingu v celej Európe. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 380 km, - z Banskej Bystrice 1 590 km, - z Košíc 1 780 km. Železničná stanica: Peschici Calenella 17 km.

Tip na výlet

Múzeum mušlí - Vieste - najväčšia súkromná verejne prístupná zbierka mušlí zo všetkých morí sveta.prejsť na stránku: [1] 2
1. Villaggio Arcobaleno

1. Villaggio Arcobaleno

Villaggio leží pri známej východnej pláži  "Spiaggia Castello" - tzv. Hradná pláž, ktorá získala pre svoju čistotu mora medzinárodné ocenenie Bandiera Blu (Modrá vlajka), len 1,8 km od centra Vieste. Je veľmi rozľahlé a nachádza sa v kľudnom a príjemnom prostredí.


Pláž:
250-400 m (cez cestu), súkromná i verejne prístupná, dlhá piesočnatá pláž. Plážový servis na vyžiadanie (za poplatok).

Centrum:
cca 1,8 km centrum Vieste.

Ubytovanie: priestranné, komfortne a moderne zariadené apartmány v radových vilkách sú vybavené klimatizáciou, TV SAT, WI-FI, vlastným vchodom a veľkou verandou alebo terasou vybavenou záhradným nábytkom a barbecue bez roštu. Apartmány pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálne s manželskou posteľou a spálne s 2 lôžkami alebo manželskou posteľou, kúpeľne. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Apartmány typu C1 a C2 majú práčku (za poplatok) a trezor.

Typ C1 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa na 1. poschodí dvojpodlažných radových viliek, s verandou, 250- 400 m od pláže.
Typ C2 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa na prízemí dvojpodlažných radových viliek, s malou záhradkou a malou verandou, 250-400 m od pláže.
Typ C3 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa v prízemných radových vilkách, so záhradkou a malou verandou, 250 m od pláže.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, pizzeria, minimarket, parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie(za poplatok).

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou ( cca 31.05.-27.09.), terasa so slnečníkmi a lehátkami, detský kútik, športové a animačné programy v talianskom jazyku (14.06.-30.08.).

Parkovisko:
kryté, uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán, ďalšie parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:30-20:30, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v období 26.07-30.08. možné len 14-denné pobyty).

Akcia:
pri rezervácii do 30.04.2014 zdarma plážový servis
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klimatizácia a animácie (14.6.-30.8.), TV SAT, trezor, vstup do bazéna (31.5.-27.9.), Wi-Fi, detský kútik, 1 parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE -platba na mieste: práčka (len v type C1 a C2) 35 €/týždeň, postieľka 40 €/týždeň (aj v prípade, že si klienti prinesú vlastnú postieľku, musia zaplatiť 30 €/týždeň za dieťa do 2 rokov), prístelka 50 €/týždeň (18.05.-01.06. a 07.09.-28.09.), 60 €/týždeň (01.06.-15.06.), 70 €/týždeň (31.08.-07.09.), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 100 €/týždeň (19.7.-23.8.), 80 €/týždeň (5.7.-19.7.), 60 €/týždeň (21.6.-5.7. a 23.8.-30.8.), 50 €/týždeň (31.5.-21.6. a 30.8.-6.9.), 40 €/týždeň (6.9.-27.9.), posteľná bielizeň 11 €/výmena, uteráky 5 €/výmena, druhé parkovacie miesto 35 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
Pozn.: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak si rezidencia odpočíta 20 € z kaucie.
AKCIA: pri rezervácii do 30.4. zdarma plážový servis.
2. Malia

2. Malia

Menší elegantný rezort s bazénom ležiaci v zeleni eucalyptov, pínií a oleandrov. Nachádza sa cca 200 m od pláže a cca 4 km severne od Vieste, ktoré je v sezóne (jún-september) dosiahnuteľné mestskou hromadnou dopravou (zástavka sa nachádza neďaleko rezortu).

Pláž:
200 m, dlhá piesočnatá pláž so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, plážový slnečník + 2 plážové lehátka v cene.

Ubytovanie: Menšie, pekne a vkusne zariadené murované vilky (cca 20 m2) umiestnené v zahrade plnej oleandrov. Všetky majú vybavený kuchynský kút v obývacej miestnosti, vlastné sociálne zariadenie, krytú verandu (10 m2) so záhradným nábytkom, klimatizáciu, TV SAT, plážový slnečník a 2 prenosné lehátka na pláž.
Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
herňa, TV miestnosť, bar, reštaurácia, pizzeria, obchod, zahradné grily v areáli, internet, práčovňa. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok na mieste).

Šport a zábava:
pekný nový bazén s barom a posedením vybavený lehátkami a slunečníkmi, detské ihrisko,  V susednom stredisku Scialmarino sú k dispozícii animácie, miniklub, športové centrum (fitness, tenisový kurt, mini futbalové ihrisko a stolný tenis).

Parkovisko:
1 uzavreté parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, klimatizácia, TV SAT, vstup do bazéna a športového centra, animácie a miniklub (júl- august), 1 plážové lehátko + 1 kreslo (prenosné), delegát, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán, pobytová taxa (max. 10 dní) 0,60 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň/ uteráky 7 €/osoba/výmena, malé zvieratá 35 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
3. Villaggio Baia Degli Aranci ***

3. Villaggio Baia Degli Aranci ***

Veľké a komfortne vybavené prázdninové stredisko situované v píniovom a olivovom parku, priamo pri mori a pobrežnej promenáde „Lungomare Europa“ v pešej vzdialenosti od historického centra mestečka Vieste.

Pláž:
50-400 m, dlhá piesočnatá pláž so zlatistým pieskom a plážovým servisom od 5. radu v cene (1 slnečník + 2 plážové kreslá/apartmán). Možnosť využiť plážový mikrobus.

Centrum:
cca 500 m od centra Vieste.

Ubytovanie: komplex sa skladá z hotelovej centrálnej budovy a apartmánov v 1-poschodových radových vilkách s vlastným vchodom. Všetky apartmány sú veľmi pekne a moderne zariadené, vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, telefónom, trezorom a terasou so záhradným nábytkom s výhľadom na zeleň. Možnosť klimatizácie a TV na vyžiadanie (za poplatok).
Typ B pre 2-4 osoby: (23-27 m2) obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre 5/6 osôb: (36-42 m2) obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu (v prípade 6. lôžka rozkladací gauč pre 2 osoby), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami. Možnosť 6. lôžka na vyžiadanie (za poplatok na mieste).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, pizzeria, bar, internet-point, parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
2 bazény, terasa s lehátkami a slnečníkmi, detské ihrisko, amfiteáter pre animačné programy, miniklub pre deti, plážový volejbal, fitnes centrum, stolný tenis, požičovňa bicyklov, animácie.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: vstup do bazéna a vírivky so slnečníkmi a lehátkami, posilňovňa, stolný tenis, požičovňa bicyklov (do vyčerpania), denný a večerný animačný program, kyvadlová doprava na pláž.

Parkovisko:
v areáli, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Akcia:
14=12 v termíne 31.08.-19.10, 14=13 v období 26.07.-09.08. a 7=6 pre pobyty v termíne 16.05.-07.06. a 06.09.-19.10.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľnú bielizeň, plážový servis od 5. radu (1 slnečník + 2 plážové kreslá/apartmán), klubová karta, 1 parkovacie miesto/apartmán,  delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 10 dní) 0,60 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: uteráky 5 €/osoba, TV 35 €/týždeň, klimatizácia 35 €/týždeň, postieľka (pre deti do 2 r.) 35 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt, ďalšie parkovacie miesto 28 €/týždeň, prístelka (iba v type C) 42 €/týždeň (16.5.-5.7. a 30.8.-20.10.), 84 €/týždeň (5.7.-19.7. a 23.8.-30.8.), 105 €/týždeň (19.7.-23.8.) .
KAUCIA: 100 €
4. Hotel I Melograni ****

4. Hotel I Melograni ****

Pekný, dobre situovaný hotel sa nachádza neďaleko pláže a priamo pri plážovej promenáde. Hotel je obklopený zeleňou a storočnými olivovníkmi. Ochota a pohostinnosť personálu prispieva k príjemne stráveným chvíľam v tomto zariadení.

Pláž:
250 m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom od 5. rady v cene (slnečník, lehátko a plážové kreslo/izba).

Centrum:
cca 500 m od centra Vieste

Ubytovanie:
izby pre 2-4 osoby sú komfortne zariadené a vybavené TV SAT, klimatizáciou, minibarom, trezorom, kúpeľnou so sprchou, balkónom alebo terasou.  

Stravovanie:
polpenzia alebo plná penzia – raňajky a obedy formou bufetu, večere servírované, výber z menu. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. 

Vybavenie a služby:
recepcia, bar, reštaurácia. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
2 bazény pre dospelých, 2 pre deti, terasa s lehátkami, fitnes centrum, stolný tenis, požičovňa surfov, kanoe a bicyklov, lukostreľba, miniklub a animácie (od 11.06.-03.09.), diskotéka.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto na izbu

Nástupné dni:
ľubovoľný, príchod od 16:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: APL005G

CENA ZAHŔŇA: ubytovanie s príslušnou formou stravy na osobu a 7 nocí, klubová karta (31.5.-6.9.), 1 parkovacie miesto, plážový servis (1.6.-31.8., 1 slnečník + 2 plážové stoličky, od 5. radu).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa (max. 10 dní) 1,00 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: 1 osoba v 1/2 izbe 81€/osoba/7 nocí, výhľad na more 81 €/osoba/7 nocí, platba na mieste: malé zvieratá 50 €.
DETI DO 3 ROKOV: zdarma, v izbe s 2 dospelými, postieľka v cene.

5. Villaggio San Pablo ***

5. Villaggio San Pablo ***

Väčšie, dobre vybavené rekreačné stredisko sa rozprestiera v hustom píniovom háji, neďaleko dlhej piesočnatej pláže cca 4 km severne od mestečka Vieste, ktoré je v sezóne (jún-september) dosiahnuteľné mestskou hromadnou dopravou (zastávka v stredisku). Vhodné pre mladých ľudí, rodiny s deťmi i seniorov.

Pláž:
200 m, dlhá piesočnatá pláž so zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážová stolička/apartmán) na vyžiadanie (za poplatok).

Centrum:
cca 4 km od centra Vieste.

Ubytovanie:
komplex sa skladá z apartmánov v radových, prízemných murovaných vilkách a menších montovaných chatkách (chalet). Všetky sú pekne a vkusne zariadené, disponujú vybaveným kuchynským kútom v obývacej miestnosti, vlastným sociálnym zariadením, krytou verandou alebo terasou so záhradným nábytkom, TV, klimatizáciou na vyžiadanie (za poplatok). Apartmány vo vilkách majú navyše trezor.
Vilka typu A1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou.
Vilka typu A2 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a jedným lôžkom.
Vilka typu B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou.
Vilka typu B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou.
Vilka typu C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Vilka typu C2 pre 4-5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Vilka typu C3 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.
Chalet typu C4 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 1 samostatným lôžkom.
Chalet typu C5 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, TV miestnosť, pizzeria, záhradný gril v areáli, práčka na žetóny, supermarket a parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
veľký nový bazén s vírivkou, terasa s lehátkami a slnečníkmi, detské ihrisko, amfiteáter pre animačné programy, športové centrum (fitnes centrum, tenisové ihrisko, mini futbalové ihrisko, stolný tenis).

Parkovisko:
uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán, ďalšie parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, vstup do bazéna s vírivkou a športového centra (nočný vstup za príplatok), denné a večerné animácie a miniklub, 1 parkovacie miesto/apartmán, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY -platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 25 €, typ B a C 35 €, pobytová taxa (max. 10 dní) 0,60 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE -platba na mieste: posteľná bielizeň 12 €/osoba/týždeň (nutné objednať pri rezervácii), klimatizácia 45 €/týždeň, postieľka 10 €/deň (nutné objednať pri rezervácii), ďalšie parkovacie miesto 35 €/týždeň (31.5.-13.9.), v ostatných termínoch zdarma, plážový servis (1 slnečník, 1 lehátko, 1 kreslo) 15 €/týždeň (11.5.-31.5. a 13.9.-27.9.), 35 €/týždeň (31.5.-5.7. a 30.8.-13.9.), 45 €/týždeň (5.7.-2.8. a 23.8.-30.8.), 75 €/týždeň (2.8.-23.8), malé zvieratá 35 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

6. Villaggio Santa Maria *** Superior

6. Villaggio Santa Maria *** Superior

Moderná rezidencia sa nachádza v zálive Marina di Merina, cca 7 km od Vieste. Je obklopená zeleňou a olivovníkmi. Villaggio ponúka pokojnú rodinnú dovolenku v prírode so všestranným športovým vyžitím.

Pláž:
250 m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene (1 slnečník + 1 plážové lehátko + 1 plážové kreslo/apartmán).

Centrum:
cca 7 km od historického centra Vieste, cca 17 km od Peschici.

Ubytovanie: komplex pozostáva z útulných samostatných a radových viliek s vlastným vchodom. Všetky sú vkusne a komfortne zariadené. Disponujú vybaveným kuchynským kútom v obývacej miestnosti, vlastným sociálnym zariadením, TV, telefónom, klimatizáciou (za poplatok) a terasou so záhradným nábytkom s výhľadom na zeleň. Typ B2 vhodný i pre imobilné osoby.
Typ B1 pre 2-4 osoby: (28 m2 + 7 m2 veranda) obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 2-5 osôb: (38 m2 + 10 m2 veranda) obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby a 1 rozkladacím lôžkom (pre dieťa vo veku 3-12 rokov), spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: (36 m2 + 6,50 m2 veranda) obývacia miestnosť, dve spálne s manželskou posteľou.
Typ C2 pre 4-6 osôb: (36 m2 + 6,50 m2 veranda) obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu a 1 rozťahovacím lôžkom (pre deti vo veku 3-12 rokov), dve spálne s manželskou posteľou.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, snack bar, TV miestnosť, parkovisko. V blízkosti komplexu sa nachádza supermarket (cca 800 m) a reštaurácia (cca 500 m). Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén pre dospelých, detský bazénik, terasa s lehátkami a slnečníkmi, tenisový kurt, futbalové ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, detské ihrisko, stolný futbal, kolky, animačné programy, vstup do bazéna a vírivky (31.05.–13.09.), vstup do športového centra (večer za poplatok), miniklub pre deti (07.06.- 06.09.).

Parkovisko:
uzavreté parkovacie miesta.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), vstup do bazéna (31.5.-13.9.), plážový servis (1 slnečník + 1 lekátko + 1 kreslo/apartmán), vstup do denného športového centra, denné a večerné animácie, miniklub pre deti (7.6.-6.9.), uzavreté parkovisko, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba na mieste: pobytová taxa (max. 10 dní) 0,80 €/osoba nad 14 r./deň, .
NA VYŽIADANIE -
platba na mieste: uteráky 
5 €/osoba/výmena, postieľka (0-2 r.) 35 €/týždeň, klimatizácia 35 €/týždeň.
KAUCIA:
 
100 €

8. Villaggio Arcobaleno ***

8. Villaggio Arcobaleno ***

Uzavretý rezidenčný komplex sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 55 ha a nachádza sa cca 1,8 km od centra Vieste, neďaleko dlhej piesočnatej pláže preslávenej skalným útvarom Pizzomunno a vedúcou do jeho historického centra. Celý areál sa rozprestiera uprostred dobre udržiavanej záhrady s palmami.

Pláž:
cca 150-400 m (cez cestu), dlhá piesočnatá pláž. Plážový servis na vyžiadanie (za poplatok). Pri kúpe do 30.4. je plážový servis v termínoch 31.05.-14.06. a 06.09.-27.09. v cene.

Centrum:
cca 1,8 km od centra Vieste.

Ubytovanie: komfortne a moderne zariadené apartmány v radových vilkách sú vybavené klimatizáciou, vlastným vchodom a veľkou verandou alebo terasou vybavenou záhradným nábytkom a barbecue bez roštu. Apartmány pozostávajú z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálne s manželskou posteľou a spálne s 2 lôžkami alebo manželskou posteľou, kúpeľne. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Apartmány typu C1 a C2 majú práčku (za poplatok) a trezor.
Typ C1 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa na 1. poschodí radových viliek, s terasou, 250-400 m od pláže.
Typ C2 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa na prízemí radových viliek, s terasou a malou záhradkou, 250-400 m od pláže.
Typ C3 pre 2-4/5 osôb: nachádza sa v prízemných radových vilkách, so záhradkou a terasou, 150-250 m od pláže.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
bar, reštaurácia, pizzeria, minimarket, Wi-Fi a uzatvorené zatienené parkovisko. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou, terasa so slnečníkmi a lehátkami, minifutbalové ihrisko, detský kútik, športové a animačné programy v talianskom jazyku.

Parkovisko:
zatienené, uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán, ďalšie parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:30-20:30, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v období 26.07-30.08. nutné objednať len 14-denný pobyt).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), klimatizácia a animácie (14.6.-30.8.), TV SAT, vstup do bazéna, trezor, Wi-Fi, parkovisko, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 10 dní) 0,60 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 11 €/osoba/výmena, uteráky 5 €/výmena, prístelka 50 €/týždeň (6.9.-27.9.), 60 €/týždeň (31.5.-14.6.), 70 €/týždeň (14.6.-21.6. a 30.8.-6.9.), 95 €/týždeň (21.6.-5.7. a 23.8.-30.8.), 115 €/týždeň (5.7.-19.7.), 145 €/týždeň (19.7.-2.8. a 9.8.-23.8.), 160 €/týždeň (2.8.-9.8.), postieľka 40 €/týždeň, deti do 2 r. na vlastne postieľke 30 €/týždeň, plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 100 €/týždeň (19.7.-23.8.), 80 €/týždeň (5.7.-19.7.), 60 €/týždeň (21.6.-5.7. a 23.8.-30.88.), 50 €/týždeň (31.5.-21.6. a 30.8.-6.9.), 40 €/týždeň (6.9.-27.9.), ďalšie parkovacie miesto 35 €/týždeň, práčka (iba v type C1 a C2) 35 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €
AKCIA: pri rezervácii pobytu do 30.4. plážový servis v cene.
Pozn: klient musí nechať kuchynský kút čistý, inak mu bude stiahnutý poplatok 20 € z kaucie.

9. Rekreačné stredisko Sabbiadoro***

9. Rekreačné stredisko Sabbiadoro***

Menší rekreačný komplex sa nachádza cca 1 km od centra mestečka Vieste a cca 350 m od známej dlhej piesočnatej pláže s pobrežnou promenádou Lungomare E. Mattei, známou skalným útvarom Pizzomuno. Celý areál sa rozprestiera uprostred dobre udržovanej záhrady s píniami, oleandrami a eukalyptami.

Pláž:
350 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na vyžiadanie za poplatok.

Ubytovanie:
Komplex sa skladá z apartmánov v radových prízemných vilkách. Niektoré apartmány sa nachádzajú v jednoposchodovej rezidencii. Všetky sú pekne zariadené, disponujú vybaveným kuchynským kútom v obývacej miestnosti/izbe, vlastným sociálnym zariadením a verandou.
Typ A pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou.
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre 3-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a jedným lôžkom alebo gaučom rozložiteľným na poschodovú posteľ a spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 izba s dvomi lôžkami (môže byť aj gauč rozložiteľný na poschodovú posteľ).
Typ C2 pre 4-6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 izba s dvomi lôžkami (môže byť aj gauč rozložiteľný na poschodovú posteľ).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
strešný bazén (14.06.-13.09.), detský kútik, vonkajšie sprchy, práčovňa na žetóny, bar, spoločný gril, reštaurácia na pláži, parkovisko. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).


Parkovisko:
uzavreté, vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán, ďalšie parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).


Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, vstup do bazéna, 1 parkovacie miesto/apartmán, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: spotreba energií v termínoch 25.05.-08.06. a 07.09.-28.09. typ A a B1 40 €/týždeň, typ B2, C1 a C2 50 €/týždeň, v ostatných termínoch typ A a B1 70 €/týždeň, typ B2, C1 a C2 80 €/týždeň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 35 €/apartmán, pobytová taxa (max. 10 dní) 0,60 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka 50 €/týždeň, prístelka (iba v type B1 a C2) 50 €/týždeň, posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, malé zvieratá 35 €/týždeň, ďalšie parkovacie miesto 35 €/týždeň, práčka 4 €/žetón, plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 kreslo) 30 €/týždeň. 
 KAUCIA: 100 €

10. Villaggio La Giara***

10. Villaggio La Giara***

Komplex presiaknutý vôňou stredomorskej vegetácie, rozkladajúci sa v kúzelnom zálive Baia di Molinella, medzi zeleňou borovíc, bielymi útesmi a zlatistými plážami, obmývanými priezračným morom, obklopený viac než 100.000 m2 borovicového lesa.

Pláž:
100 - 500 m, piesočnatá pláž so zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti, plážový servis v cene v termínoch 22.5.-26.6. a 28.8.-4.9., v ostatných termínoch za poplatok.

Centrum:
3 km od centra Vieste

Ubytovanie:
Príjemné apartmány v murovaných radových vilkách s klimatizáciou. 
Typ B1 pre max. 2 osoby: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, vonkajšia veranda (cca 35 m2 vrátane verandy).
Typ B2 pre max. 4 osoby: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, vonkajšia veranda (cca 35 m2 vrátane verandy).
Typ C pre max. 6 osôb: pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, krytá veranda (cca 50 m2 vrátane verandy) 

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
v areáli k dispozícii reštaurácia, pizzéria, bar, supermarket, trafi ka, práčovňa, amfi teáter, jedáleň, ošetrovňa, kyvadlová doprava vo vnútri obce, WI-FI. Malé zvieratá povolené (na vyžiadanie)

Šport a zábava:
k dispozícii veľký nový bazén s oddelenou plochou pre dospelých a deti, športové ihrisko (tenis a futbal), lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, detské ihrisko pre deti, organizované denné a večerné animácie a mini klub

Klubová karta:
v období 123.06.-29.08. za poplatok: zahŕňa vstup do bazéna, tenisové a minifutbalové ihrisko.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán

Nástupné dni:
nedeľa, príchod 14:00 – 21:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (okrem 09.08.-23.08. – povinný pobyt 2 týždne).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa (max. 10 dní) 0,80 €/osoba nad 14 r./deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €, klubová karta (8.6.-3.8. a 24.8.7.9.; vstup do bazéna, tenis, futbal) 22 €/osoba nad 14r., 10 €/deti 6-14 r.
11. Rezort La Canzone Del Mare ***

11. Rezort La Canzone Del Mare ***

Príjemný, rodinne vedený komplex v ideálnej pozícii na pobrežnej promenáde Lungomare Európa, cca 1 km od centra Vieste, v zelenej oblasti plnej stromov.

Pláž: Pláž so zlatistým pieskom, na ktorú vedú schodíky, časť pláže s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
cca 1 km od centra Vieste

Ubytovanie:

Apartmány sú v prízemnej radovej zástavbe, alebo vo väčších budovách s vonkajším schodiskom. Vybavené sú kuchynským kútom a kúpeľňou. Komplex pozostáva z rezidenčnej časti a voľného priestranstva na kemping.

Typ A1 pre max. 2 osoby:
obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby alebo manželskou posteľou. 
Typ A2 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou. Možný iba 
pre 2 dospelých + deti.
Ty
p B1 pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou. Izby sú priechodné, bez dverí. Možný iba pre 2 dospelých + deti.
Typ B2 pre max.
4 osoby: obývacia miestnosť s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou. Izby sú priechodné, bez dverí. Typ C1 pre 4 osoby: kuchyňka, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou. 
Typ C2 pre 4/5/
6 osôb: bez terasy, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, 2 spálne s manželskou posteľou, možnosť 2 prísteľok (za príplatok na mieste).

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v pizzerii a bufete v komplexe alebo v okolí.

Vybavenie a služby:
bar, malý obchodík s rozličným tovarom, teplý bufet a pizzeria, pripojenie k internetu na recepcii.

Šport a zábava:
V MÁJI 2010 BOL DOSTAVANÝ NOVÝ BAZÉN!, tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, herňa, animácie. Možnosť exkurzií (ostrov Tremity, jaskyňa Grotte Marine, Padre Pio, jaskyňa Grotta San Michele)

Klubová karta:
za poplatok, povinná, zahŕňa: vstup do bazéna a športového centra, spotrebu energií, 1 parkovacie miesto/apartmán, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), denné a večerné animácie (júl-august).

Parkovisko:
v komplexe.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 – 20:00, odchod do 9:00, min.7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: 
klubová karta 55 €/typ A1/týždeň, 110 €/typ A2, B1, B2, C1 a C2/týždeň, pobytová taxa (max. 10 dní) 0,6 €/osoba nad 14 r./deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 10 €/osoba/výmena, prístelka (iba v type C2, 5. a 6. lôžko) 15 €/osoba/deň, ďalšie parkovacie miesto 3 €/deň.
KAUCIA: 100 €

prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk