Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Apúlia

Apúlia

Územie dnešnej Apúlie bolo považované za strategicky dôležité a snažili sa ho ovládnuť snáď všetky významné mocnosti, vystriedala sa tu nadvláda Grékov, Ríma, Arabov i Španielov. Všetci tu zanechali svoje stopy, či už v architektúre, miestnej kuchyni alebo v mentalite ľudí samotných. Nepochybne najkrajšou oblasťou Apúlie je polostrov Gargáno, ktorý je geograficky a kultúrne úplne odlišný od zvyšku Apúlie. Rozprávkovo krásne členité pobrežie s množstvom zátok, tyrkysovo-modré more a biele skalné útesy robia z Gargána obľúbený cieľ dovolenkárov. Práve kvôli veľkému prílivu turistov bol v roku 1991 celý polostrov vyhlásený za národný park, aby nedochádzalo k nekontrolovateľnému rozvoju turistického ruchu a zničeniu doposiaľ neporušenej a kľudnej krajiny.San Menaio

San Menaio

Stredisko leží pozdĺž diaľnice vedúcej z Rodi Garganica do Peschici na svahu pokrytom píniami poskytujúcimi hlavne v lete príjemný tieň. Dlhá a dobre vybavená piesočná pláž je ideálna pre rodiny s deťmi. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1 349 km, - z Banskej Bystrice 1 550 km, - z Košíc
1 750 km. Železničná stanica: Vico del Gargano - San Menaio - 0,3 km.

Tip na výlet

Tremitské ostrovy - 5 km - do Rodi Garganico a odtiaľ trajektom ďaľších 5 km - vápencové ostrovy takmer nedotknuté civilizáciou. Strmé brehy, početné duny a jaskyne pod hladinou sú rajom pre športových potápačov.prejsť na stránku: [1]
1. Villaggio Turistico Calenella

1. Villaggio Turistico Calenella

Villaggio sa nachádza medzi mestečkami San Menaio a Peschici, v samom srdci národného parku Gargáno. Je ponorené do zelene vysokých pínii.

Pláž:
cca 800m, piesočná pláž, plážový servis ( slnečník + lehátko + plážové kreslo).

Ubytovanie: apartmány:
Typ A pre 4 osoby: veranda s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie.
Typ C pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, veranda, sociálne zariadenie.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, pizzeria, bar, minimarket, novinový stánok, wifi v bare.

Šport a zábava:
bazén, atletická dráha, tenisový kurt, ihrisko na minifotbal, detské ihrisko, animačné programy, miniclub a juniorclub.

Nástupné dni:
príchod v sobotu po 16.00.hod., odchod v sobotu do 10.00.hod.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, animácie (1.7.-31.8.), plážový servis (1 slnečník + 1 lehátko + 1 plážové kreslo/apartmán).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: pobytová taxa, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 30 €/apartmán.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň 5 €/osoba/týždeň.
2. Rezidencia Hotel Marechiaro

2. Rezidencia Hotel Marechiaro

Hotel Rezidencia Marechiaro sa nachádza v pokojnom letovisku San Menaio, ktoré leží medzi strediskami Peschici a Rodi Garganico, priamo pri pláži. Každodenná prítomnosť majiteľov je zárukou vysokej úrovne starostlivosti o klientov.

PLÁŽ: priamo pri súkromnej piesočnatej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis (1 slnečník + 2 plážové lehátka/ izba/apartmán) od 3. radu pri apartmáne v cene klubovej karty, hoteloví hostia majú plážový servis v termíne do 02.06. a od 08.09. v cene, v ostatných termínoch za poplatok.

CENTRUM:
San Menaio – pokojné letovisko, cca 3 km Rodi Garganico, cca 12 km Peschici.

UBYTOVANIE: pozostáva zo 44 hotelových izieb a 25 apartmánov.

Hotelové izby:
sú moderne a funkčne zariadené.
Izba Standard: všetky 2-4 lôžkové izby sú vybavené klimatizáciou, LCD TV, pripojením na internet (za poplatok), trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Niektoré izby možné s terasou, balkónom alebo oknom s výhľadom na more na vyžiadanie (za poplatok).
Izba Family pre 3-4 osoby: pozostáva z 2 miestností, manželská posteľ a diván rozložiteľný do poschodovej postele, vybavená ako izba Standard naviac s malým kuchynským kútom pre ohrev detskej stravy, mikrovlnnou rúrou. Možnosť detskej postieľky a vaničky na vyžiadanie. (Minimálna obsadenosť 2,5 platiacich osôb).

Apartmány:
všetky sú vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľnou so sprchou a LCD TV. Niektoré apartmány vhodné i pre imobilných klientov na vyžiadanie.
Typ B pre 4/5 osôb (cca 35/40 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby alebo poschodovou posteľou, spálňa s 2 lôžkami. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Niektoré apartmány s výhľadom na more (za poplatok).
Typ C pre 6/7 osôb (cca 50/60 m2): obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, 2 spálne. Všetky apartmány s výhľadom na more. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok). Na vyžiadanie (za príplatok) apartmán na 5. poschodí s panoramatickou terasou a klimatizáciou.

STRAVOVANIE: apartmány - individuálne, možnosť doobjednania polpenzie alebo plnej penzie na vyžiadanie. Hotel - polpenzia alebo plná penzia. Kontinentálne raňajky formou bufetu, obed výber z menu + šalátový bufet, večera výber z 3 druhov 1. a 2. jedál, zeleninový bufet s čerstvou a varenou/grilovanou zeleninou, ovocie alebo dezert. Od 07.07.-25.08. tradičné večere. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia s možnosťou zakúpenia výletov na najkrajšie miesta Gargana a Tremitské ostrovy, klimatizovaná reštaurácia, 2 výťahy, 3 Wi-Fi zóny (za poplatok), bar na pláži, zmrzlináreň, pizzeria. Povolené len veľmi mále zvieratá na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nemajú prístup na pláž a do verejných priestorov.
ŠPORT A ZÁBAVA: 2 hydromasážne vane (za poplatok), fitnes s kvalifikovaným inštruktorom, denné a večerné animácie (01.06.-08.09.), miniklub, detské ihrisko, prenájom vodných bicyklov a kanoe, požičovňa bicyklov, možnosť objednať transfer na stanicu a letisko (za poplatok).
KLUBOVÁ KARTA (povinná): pri apartmánoch (za poplatok): zahŕňa spotrebu energií, posteľnú bielizeň s týždennou výmenou, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis, denné a večerné animácie, miniklub, hry a športové aktivity.
PARKOVISKO: nestrážené súkromné parkovisko cca 350 m od hotela (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI:
hotel: sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v termíne 23.06.-28.07. a 25.08.-01.09 na vyžiadanie min. 5 nocí).
rezidencia: sobota, príchod 16:00-20:00 , odchod do 10:00, min. 7 nocí (v termíne 11.08.-18.08. možný len 2-týždenný pobyt).

3. Apartmány Solemare

3. Apartmány Solemare

POLOHA: Apartmány sa nachádzajú v 2 - 3 poschodových vilkách neďaleko centra San Menaia. Od mora a pieskovej pláže sú vzdialené 100 - 500 m.

VYBAVENIE A SLUŽBY: Klienti apartmánov môžu využívať všetky služby rezidencie Marechiaro. Malé zvieratá sú povolené za poplatok.

STRAVOVANIE: možnosť polpenzie alebo plnej penzie v rezidencii Marechiaro (len v období 2.6.- 15.9.; raňajky - kontinentálne, obedy a večere - výber z 2 chodov, ovocie alebo šalát), plážová reštaurácia - self service s výhľadom na more, talianska a medzinárodná kuchyňa.

UBYTOVANIE: Apartmány sú jednoducho a funkčne zariadené s balkónom alebo verandou, takmer všetky majú miesto na parkovanie.
TYP A PRE 2 OSOBY: miestnosť s manželskou posteľou alebo rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou, balkón alebo terasa.
TYP B PRE 4 OSOBY: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom alebo poschodovou posteľou a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou, väčšina má balkón alebo terasu.
TYP C PRE 5 OSÔB: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou, balkón alebo terasa.

4. Apartmány Pineta

4. Apartmány Pineta

POLOHA: Apartmány sa nachádzajú 2-3 poschodových vilkách v píniovom háji, neďaleko centra San Menaia . Od mora a pieskovej pláže sú vzdialené 500-900 m.
VYBAVENIE: Klienti apartmánov môžu využívať všetky služby rezidencie Marechiaro. Malé zvieratá sú povolené za poplatok.

stravovanie: možnosť polpenzie alebo plnej penzie v rezidencii Marechiaro (len v období 2.6.-15.9.; raňajky - kontinentálne, obedy a večere - výber z 2 chodov, ovocie alebo šalát), plážová reštaurácia – self service s výhľadom na more, talianska a medzinárodná kuchyňa.

UBYTOVANIE: Apartmány sú jednoducho a funkčne zariadené s balkónom alebo verandou, takmer všetky majú miesto na parkovanie.

Typ A pre 2 osoby: miestnosť s manželskou posteľou a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou , balkón alebo terasa.

Typ B pre 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou , obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou , balkón alebo terasa.
Typ C pre 5 osôb: spálňa s manželskou posteľou , spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou , obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou , balkón alebo terasa.

5. Rezidencia Olimpia

5. Rezidencia Olimpia

POLOHA: Neveľký rezidenčný komplex, ležiaci v turistickej oblasti San Menaio, iba 80 m od pieščitej pláže. Skladá sa z 21 pekne upravených apartmánov s verandou alebo balkónom. Rezidencia je obklopená typickou bujnou vegetáciou Gargána, vytvárajúcou pekné prostredie. Pár kilometrov odtiaľ sa nachádzajú historické mestečká Rodi Garganico (5 km) a Peschici (12 km), ktoré nezabudnite navštíviť.

VYBAVENIE A SLUŽBY: minimarket, bar, minifutbalové ihrisko, trampolíny, stolný tenis, hracie automaty, priestor na tanec a cvičenie. V júli a auguste je usporiadavaný večerný zábavný program.

UBYTOVANIE: Apartmány sú priestorné, jednoduché vybavené, majú kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC, verandu a parkovacie miesto.
Apartmán pre 2-4 osoby (mono): vstupná obývacia izba s kuchynským kútom, manželským lôžkom a samostatným lôžkom. V prípade obsadenia 4 osobami (za príplatok) je v apartmáne gauč.
Apartmán pre 2-5 osôb (bilo): kuchynka, vstuupná obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a spálňa s manželským lôžkom. 5. lôžko je umiestené v spálni alebo obývacej izbe.
Apartmán pre 4-8 osôb (trilo): 2 spálne s manželskými lôžkami, vstupná obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a kuchynka. Možnosť 1-2 prísteliek (za príplatok).

6. Rezidencia Bellariva

6. Rezidencia Bellariva

POLOHA: rezidencia je umiestnená v centre San Menaio len 50 m od piesočnatej pláže

VYBAVENIE: parkovisko, v blízkosti sú reštaurácie a obchody

UBYTOVANIE: všetky 6 apartmánov sú jednoducho a funkčne vybavené, majú balkón a miesto pre auto
TYP A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s dvojlôžkom, kuchynským kútom a kúpeľňou
TYP B pre 2-4 osoby: spálňa, obývačka s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa
TYP C pre 5 osôb: 2 spálne, obývačka s rozkladacím gaučom a uchynským kútom, kúpeľňa

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk