Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Abruzzo

Abruzzo

Kraj Abruzzo tvorí akúsi pomyselnú hranicu medzi severom a juhom Talianska. Kraj je hornatý a riedko obývaný. Na pobreží nájdete dobre vybavené prosperujúce letoviská, kam sa každé leto vracajú tisícky spokojných turistov. Keď sa vydáte len niekoľko desiatok kilometrov smerom do vnútrozemia, objavíte divokú a neporušenú prírodu s tichými údoliami, dedinkami učupenými na úpätí vysokých hôr Abruzzkého národného parku a stredoveké mestečká, ktorých obyvatelia ešte stále veria v mágiu a povery. Nájdete tu miesta, kde život nie je jednoduchý a kde vo voľnej prírode ešte stále žijú medvede, vlci, kamzíky a iná divá zver. Abruzzo je kraj, z ktorého pred mnohými rokmi odišli za lepším životom do Ameriky aj predkovia Madonny.Alba Adriatica

Alba Adriatica

Každé leto privíta tisíce turistov, ktorí tu prichádzajú kvôli jej širokým plážam s jemným zlatistým pieskom, krásnej pešej zóne lemovanej palmami a píniovým lesíkom, kilometrom tratí pre cyklistov a korčuliarov a neopakovateľnému nočnému životu. Sú tu však aj nákupné centrá, športoviská a reštaurácie známe v celom regióne pre svoju fantastickú kuchyňu plnú jedinečných chutí a vôní. Šport, zábava a relax: Cyklistický chodník, tenisové kurty, fudbalový štadión, detské ihriská, windsurfing, vodné lyže, fitnes, animácie na pláži, diskotéky, bary, obchodíky a lokály so živou hudbou. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1099 km, - z Banskej Bystrice 1305 km, - z Košíc 1497 km. Železničná stanica: Alba Adriatica. Tip na výlet: Masív Gran Sasso d'Italia - 41 km - najvyššie pohorie Talianska s horskými planinami, najvyšším vrchom s nadmorskou výškou 2914 m, rozsiahlými zalesnenými plochami,jazerami a množstvom značených turistických chodníkov.


prejsť na stránku: [1] 2 3 4
1. Rezidencia Sun Beach

1. Rezidencia Sun Beach

Táto nízkopodlažná, rodinná rezidencia SUN BEACH sa nachádza v druhej línii pri mori, iba kúsok od píniového hája v letovisku Alba Adriatica. Neďaleko rezidencie sídli rada obchodov, barov reštaurácií a zmrzlinární.

Pláž:
70 m, piesočnatá pláž z jemného zlatistého piesku s pozvoľným vstupom do mora.  Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.
Ubytovanie: Nové zrekonštruované apartmány sú moderne a účelovo zariadené. Vo vybavení nechýba sporák,  práčka a LCD TV. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.
Typ C pre 8 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s tromi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón so záhradným nábytkom. Apartmány na 1. alebo 2. poschodí
Typ D pre 8 osôb: na prízemí, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, dve spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, 2 kúpelne. Veľká terasa so záhradným nábytkom.

Stravovanie:
individuálne

Parkovisko:
na vyžiadanie, za poplatok

Nástupné dni:
Soboty, príchod 16:00-19:00 hod., odchod do 10:00 hod., min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: parkovacie miesto 20 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň,.
KAUCIA: 150 €
2. Rezidencia Albachiara

2. Rezidencia Albachiara

Pekný elegantný trojposchodový apartmánový dom nachádzajúci sa iba 50 m od mora, neďaleko píniového lesíka a prímorskej promenády v letovisku Alba Adriatica. V blízkosti sa nachádza niekoľko reštaurácií, pizzerií a zmrzlináreň.

Pláž:
50 m, piesočnatá pláž z jemného zlatistého piesku s pozvoľným vstupom do mora.  Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.
Ubytovanie: Novozrekonštruované apartmány s veľkým balkónom a niektoré s výhľadom na more. Všetky apartmány sú moderne a účelovo vybevané, súčasťou je TV, práčka a klimatizácia (v niektorých apartmánoch). Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok. Typ C1 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvomi samostatnými lôžkami, kúpelňa so sprchou a WC. Klimatizácia v niektorých apartmánoch na prízemí na vyžiadanie, za poplatok.
Typ C2 pre 6 osôb: ako typ C1, ale v podkroví.
Typ D1 pre 7 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvomi samostatnými lôžkami, izba so samostatným lôžkom,  kúpelňa so sprchou a WC.

Stravovanie:
individuálne

Parkovisko:
parkovisko alebo garáž na vyžiadanie za poplatok

Nástupné dni:
Soboty, príchod 16:00-19:00 hod., odchod do 10:00 hod., min. 7 nocí
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: klimatizácia 5 €/deň (možné iba v apt. C), parkovacie miesto 20 €/týždeň, garáž 30 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň, prístelka 58 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €
3. Rezidencia L´Oblo

3. Rezidencia L´Oblo

Táto nová, dvojposchodová rezidencia sa nachádza iba niekoľko metrov od mora, neďaleko píniového lesíka v krásnom letovisku, medzi turistami veľmi obľúbeného, Alba Adriatica. Aj preto, že v neveľkej vzdialenosti sa nachádza veľké množstvo obchodov, barov a reštaurácií.

Pláž:
80 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže zdarma, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú účelne a moderne zariadené. Vo vybavení nechýba TV, práčka a tiež sporák s rúrou.
Typ B1 pre 3 osoby:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, balkón so záhradným nábytkom. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok. apartmány na 2. poschodí
Typ B2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, balkón so záhradným nábytkom. apartmány na 1.poschodí
Typ B3 pre 4 osoby:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, balkón so záhradným nábytkom. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok.
Typ B4 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, malá terasa.  
Typ C pre 6:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, terasa so samostatným vchodom.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok

Parkovisko:
za poplatok, na vyžiadanie

Poznámka:
Sobota, príchod od  16 hod. do 19 hod.; odchod do 10 hod.; min. 7 nocí
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: parkovacie miesto 20 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň, klimatizácia 5 €/deň (možné iba v apt. B1 a B3).
KAUCIA: 150 €
4. Rezidencia Spiaggia D´Argento

4. Rezidencia Spiaggia D´Argento

Táto, vďaka svojej polohe, veľmi obľúbená rezidencia Spiaggia D´Argento sa nachádza iba niekoľko krokov od mora, neďaleko píniového hája v letovisku Alba Adriatica. Je obľúbená aj vďaka množstvu obchodov, barov a reštaurácií v jej tesnej blízkosti.

Pláž:
40 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže zdarma, časť s plážovým servisom za poplatok.

Ubytovanie: veľmi pekné apartmány, všetky moderne a účelovo zariadené. Vo vybavení nechýba TV, práčka, záhradný nábytok s markízou na každom balkóne. Niektoré apartmány majú klimatizáciu (na vyžiadanie za poplatok) a čiastočný výhľad na more.
Typ C1 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, či samostatnou kuchynkou, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvomi samostatnými lôžkami, kúpelňa so sprchou a WC, veľký vybavený balkón. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok. Apart. na 1. alebo 2. poschodí.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, či samostatnou kuchynkou, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvomi samostatnými lôžkami, kúpelňa so sprchou a WC, veľký vybavený balkón.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.

Parkovisko:
na vyžiadanie za poplatok

Nástupné dni:
sobota, príchod od 16 hod. do 19 hod.; odchod do 10 hod.; min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: klimatizácia 5 €/deň (možné iba v apt. C1), garáž 30 €/týždeň, parkovacie miesto 20 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň,.
KAUCIA: 150 €
5. Apartmánový dom Toscana

5. Apartmánový dom Toscana

Tento menší apartmánový dom s výťahom sa nachádza v letovisku Alba Adriatica, neďaleko píniového hája, iba približne 150 m od pláže. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, ale aj priateľov. Pred slnkom sa môžu hostia "skryť" vo voňavom píniovom lesíku.

Pláž:
150 m, piesočnatá pláž z jemného zlatistého piesku s pozvoľným vstupom do mora. 

Ubytovanie: Moderne vybavené apartmány s výhľadom na more. Disponujú TV, práčkou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, sporákom s rúrou.  
Typ D pre 8 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, izba so samostatným lôžkom, kuchyňa, kúpelňa so sprchou a WC. Dve veľké terasy so záhradným nábytkom, markízou a jedna s výhľadom na more.

Stravovanie:
individuálne

Vybavenie a služby:
malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.

Parkovisko:
garáž za poplatok na vyžiadanie

Nástupné dni:
Sobota, príchod od 16 hod. do 19 hod.; odchod do 10 hod.; min. 7 nocí
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
POVINNÝ PRÍPLATOK - platba na mieste: pobytová taxa max. 2 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: garáž 30 €/týždeň, malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €
6. Apartmány No Name - Alba Adriatica

6. Apartmány No Name - Alba Adriatica

Apartmány sú umiestnené v rôznych apartmánových domoch a vilkách v rámci celého letoviska Alba Adriatica zvyčajne v úplnej blízkosti nádhernej piesočnatej pláže, maximálne však od pláže vzdialené 600 m.

PLÁŽ: 50-600 m, piesočnatá pláž s pozvoľným klesaním, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

UBYTOVANIE: veľmi dobre udržiavané apartmány sú zariadené podľa talianskeho štandardu pre prázdninové ubytovanie. Všetky sú vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a kúpeľňou. Väčšina má tiež balkón alebo terasu. Niektoré apartmány sú vybavené TV, rúrou na pečenie, trezorom, klimatizáciou alebo práčkou (na vyžiadanie). Niekoľko apartmánov vhodných i pre imobilných klientov. Informácie o vybavení konkrétneho apartmánu vám budú na požiadanie poskytnuté pred záväznou objednávkou.
Typ B pre 2–4 osoby: obývacia miestnosť s 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou. Možnosť 5. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).
Typ C pre 5-6 osôb: obývacia miestnosť s 1 alebo 2 lôžkami, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou. Možnosť 7. lôžka na vyžiadanie (za poplatok).

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v okolitých reštauráciách.

VYBAVENIE A SLUŽBY: niektoré apartmány s výťahom, záhradkou. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
PARKOVISKO: spoločné parkovisko (do vyčerpania miest), niektoré s vyhradeným parkovacím miestom alebo možnosťou parkovania na ulici. Garáž na vyžiadanie (za poplatok).

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 – 19:30, odchod od 9:00 - 10:00, min. 7 nocí.

KOD: ABZ002A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 45 €.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň samostatné lôžko 10 €/osoba/výmena, manželská posteľ 15 €/osoba/výmena, plážový servis (ak je k dispozícii) 25 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €, skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom 200 €.
Pozn.: prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.

7. Apartmány Via Abruzzo

7. Apartmány Via Abruzzo

Dobre udržiavané apartmány s priestrannou terasou alebo balkónom sa nachádzajú len 100 m od pláže v zóne Pineta.

PLÁŽ: 100 m, piesočnatá pláž z bieleho piesku s pozvoľným vstupom do mora, voľná pláž alebo pláž s plážovým servisom (za poplatok).

UBYTOVANIE: všetky sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, TV a kúpeľňou so sprchovacím kútom.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, balkón.
Typ D pre max. 8 osôb: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a 1 lôžkom, spálňa s 3 samostatnými lôžkami, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, terasa. Apartmán je situovaný v podkroví.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: spoločná práčovňa, miesto na zaparkovanie bicykla. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

PARKOVISKO: spoločné parkovisko do vyčerpania miest, možnosť parkovania na ulici.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00 - 19:30, odchod od 9:00 - 10:00, min. 7 nocí.
 

KOD: ABZ003A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ C 45 €, typ D 50 €.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
 posteľná bielizeň samostatné lôžko 10 €/osoba/výmena, manželská posteľ 15 €/osoba/výmena, plážový servis (ak je k dispozícii) 25 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €, skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom 200 €.
Pozn.:
 
prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.

8. Rezidencia  La Stella

8. Rezidencia La Stella

Nová budova Rezidencie La Stella sa nachádza v pokojnej časti zeleného lesíka asi 100 m od pláže, v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií. Neďaleko sa nachádza prekrásna pláž s bielym pieskom a krištáľovo priezračným morom.

PLÁŽ: 100 m, piesočnatá pláž z bieleho piesku s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene.

UBYTOVANIE: rezidencia poskytuje ubytovanie v elegantných apartmánoch vybavených moderným nábytkom. Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, TV, kúpeľňa so sprchou, malý balkón.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: výťah, spoločná práčovňa. V okolí sa nachádza banka, pošta, supermarket, kostol, bary, reštaurácie a mnoho iných obchodov. Zvieratá nie sú povolené.

PARKOVISKO: parkovanie na ulici.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, príchod 16:00-19:30, odchod od 9:00 - 10:00, min. 7 nocí.

KOD: ABZ004A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, plážový servis, Wi-Fi pripojenie.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste:
 záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €.
NA VYŽIADANIE – platba na mieste:
posteľná bielizeň samostatné lôžko 10 €/osoba/výmena, manželská posteľ 15 €/osoba/výmena, klimatizácia (v niektorých apartmánoch) 35 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €, skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom 200 €.
Pozn.:
 prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.

 
9. Apartmány  Via Panaro 1

9. Apartmány Via Panaro 1

Priestranné a dobre udržiavané apartmány sa nachádzajú v pokojnej oblasti, iba 100 m od pláže, v blízkosti píniového lesíka.

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž z bieleho piesku s pozvoľným vstupom do mora, voľná pláž alebo pláž s plážovým servisom (za poplatok).

Ubytovanie:

zariadené apartmány rôznych typológií. Všetky sú vybavené kuchynským kútom v obývacej miestnosti, TV, kúpeľňou so sprchovacím kútom a balkónom (so žalúziami).

 

Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s divánom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

Typ C1 pre 5 osôb - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 posteľami, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu, malá kuchynka, vaňa/WC, balkón, malá súkromná záhradka alebo terasa.
Typ C2 pre 6 osôb -  spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 posteľami, obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, malá kuchynka, vaňa/WC, balkón, terasa s čiastočným výhľadom na more.
Typ D pre max. 7 osôb: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, výhľad na more. Apartmán je situovaný v podkroví.Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
spoločná práčovňa a záhrada. Zvieratá nie sú povolené.

Parkovisko:
spoločné parkovisko (do vyčerpania miest), možnosť parkovania na ulici alebo súkromná garáž na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:30, odchod od 9:00 - 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka:
prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.

KOD: ABZ005A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 40 €, typ C 45 €, typ D 50 €.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň samostatné lôžko 10 €/osoba/výmena, manželská posteľ 15 €/osoba/výmena, plážový servis (ak je k dispozícii) 25 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €, skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom 200 €.
Pozn.: prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.

13. Apartmány Via Abruzzo 2

13. Apartmány Via Abruzzo 2

Poloha: Centrálne situovaný apartmánový dom sa nachádza v blízkosti píniového lesa, v blízkosti nákupných možností. Vzdialenosť od mora 200 m.

Vybavenie: apartmány sú pohodlne a moderne zariadené, s TV, práčkou, veľkým balkónom s markízou, rezervovaným parkovacím miestom

Ubytovanie:

Typ C pre 6 osôb - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 poschodovými posteľami, obývacia miestnosť, kuchynský kút, kúpelňa so sprchou, veľký balkón

KOD: ABZ007A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií.
POVINNÉ PRÍPLATKY –
 platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ C 45 €, typ D 50 €.
NA VYŽIADANIE –
 platba na mieste: posteľná bielizeň samostatné lôžko 10 €/osoba/výmena, manželská posteľ 15 €/osoba/výmena, plážový servis (ak je k dispozícii) 25 €/týždeň, malé zvieratá 60 €/pobyt.
KAUCIA: 100 €, skupina mladých ľudí po akceptovaní talianskym partnerom 200 €.
Pozn.: prikrývky, uteráky a utierky nie sú k dispozícií.
prejsť na stránku: [1] 2 3 4

NAJ.sk
webdesign © bart.sk