Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Marche

Marche

Taliansko v jednom regióne, aj takto by sa dal pomenovať tento rôznorodý región. Rozkladá sa medzi Apeninami a Jadranským morom. Juhozápadná časť medzi Maceratou a pohorím Monti Sibillini so svojimi chátrajúcimi horskými dedinkami slúži ako skvelé východisko pre turistov smerujúcich do takmer panenských hôr Monti Sibillini. Na 180 km dlhom pobreží vyrástlo 26 letovísk, kde môžete stráviť pokojnú ničím nerušenú dovolenku. V regióne je cez tisíc monumentov, 500 námestí, 70 historických divadiel, tisíce kostolíkov, množstvo galérií a múzeí, 2 národné parky a mnoho ďalších zaujímavých miest, pre ktoré sa oplatí navštíviť región Marche.San Benedetto del Tronto

San Benedetto del Tronto

Nie je to typické jadranské letovisko, je to „Palmová rivéra“. Palmy roztrúsené po 5 km dlhom pieskovom pobreží, záplavy kvetov krášliace širokú promenádu, vôňa bujnej stredomorskej vegetácia a príjemný morský vánok, to všetko charakterizuje San Benedetto del Tronto, historické mestečko s atmosférov tropických krajov. Prítomnosť niekoľkých zaujímavých múzeí, Múzeum rybárstva, Paleontologické
múzeum, Múzeum amfór a Námorné múzeum, určite poteší mnoho milovníkov kultúry. Šport, zábava a relax: Cyklistický chodník, tenisové kurty, krytý i otvorený plavecký bazén, atletický i fudbalový štadión, detské ihriská a množstvo barov, reštaurácií a kaviarní. Vzdialenosť: - z Bratislavy 1082 km, - z Banskej Bystrice 1289 km, - z Košíc 1480 km. Železničná stanica: San Benedetto del Tronto

Tip na výlet

Tortoretto Lido - 18 km - Aquapark Onda Blueprejsť na stránku: [1] 2 3
1. Rezidencia Elisa****

1. Rezidencia Elisa****

Nová rezidencia Elisa leží v pokojnej časti San Benedetta del Tronta v prvom rade pri pláži s výhľadom na more.

Pláž:
pri pláži.

Ubytovanie: komfortne zariadené apartmány s vybaveným kuchynským kútom (sporák,chladnička, umývačka riadu), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, telefón, TV/SAT, Wi-Fi, trezor,  klimatizácia, balkón, niektoré apartmány s výhľadom na more, za príplatok detská postieľka alebo jedna prístelka na apartmán.  
Typ B1 pre 3 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútom a divánom, kúpeľňa s WC, balkón.
Typ B2 pre 4 osoby:  spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, kúpeľňa s WC, balkón.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, raňajkáreň, Wi-Fi v celom hoteli, súkromé parkovisko, detský kútik, plážový servis (od 3. radu), spoločenská miestnosť, slnečná terasa s vírivkou, za poplatok: požičovňa bicyklov, úschovňa bicyklov, plážový servis (1. a 2.rad).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, klimatizácia, trezor, Wi-Fi, plážový servis, 1 parkovacie miesto/apartmán, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 a B2 58 €, platba na mieste: pobytová taxa  (14.6.-31.8.) 12 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 23 €/týždeň, prístelka 58 €/týždeň, platba na mieste: výmena uterákov 8 €/osoba/týždeň, výmena posteľnej bielizne jedno lôžko 7 €/osoba/týždeň, manželská posteľ 9 €/osoba/týždeň, požičanie bicykla 1 €/hodina alebo 25 €/týždeň, plážový servis v1. rade 80 €/týždeň, v2. rade 50 €/týždeň, úschovňa bicykla 15 €/týždeň.
KAUCIA: 150 €
2. Rezidencia Dolce Vita

2. Rezidencia Dolce Vita

Prednosťou rezidencie je príjemná rodinná atmosféra, borovicová záhrada, bazén a moderne zariadené apartmány. Nachádza sa v pokojnejšej časti San Benedetto del Tronto, len 70 m od pláže a palmovej promenády. Je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi a pre ľudí, ktorí uprednostňujú pokojnejšiu dovolenku.

Pláž:
70 m, súkromná piesočnatá s okruhliakmi, vlnolamy, 1 plážový servis na apartmán v cene (1 slnečník + 2 plážové stoličky).

Centrum:
70 m od palmovej promenády, cca 1,5 km do turistického centra, cca 2 km do historického centra.

Ubytovanie: dvojposchodová budova so 14 apartmánmi, ktoré sú komfortne zariadené a vybavené TV, trezorom, klimatizáciou (za poplatok), balkónom alebo terasou.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah, Wi-Fi internet, možnosť grilovania, spoločná práčka, bazén s lehátkami, záhrada s detským kútikom. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie. Zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedette.
V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
podzemné parkovisko, obmedzený počet miest. Za poplatok možné garantované miesto.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KÓD: SB006A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, TV, spoločná práčka, trezor, posteľná bielizeň, plážový servis (1 slnečník + 2 plážová stoličky/apartmán), Wi-Fi, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 46 €
P
latba na mieste: pobytová taxa (14.6.-31.08.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, klimatizácia 46 €/týždeň, parkovacie miesto 58 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena.
KAUCIA: 100 €

3. Rezidencia Oltremare

3. Rezidencia Oltremare

Najluxusnejšia rezidencia v San Benedette, uvedená do prevádzky na jar 2002 sa nachádza neďaleko pláže a palmovej promenády.

Pláž:
100 m, piesočnatá s okruhliakmi, vlnolamy, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
50 m od plážovej promenády, cca 200 m do turistického centra, cca 3,5 km do historického centra.

Ubytovanie: 6-poschodová budova s 53 apartmánmi. Apartmány sú komfortne zariadené, vybavené obývacou miestnosťou s vybaveným kuchynským kútom, TV SAT, telefónom, Wi-Fi, trezorom, umývačkou riadu, práčkou, kúpeľňou, balkónom/terasou. Klimatizácia (za poplatok). Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom.
Typ B1 pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom, rozložiteľným na poschodovú posteľ (obývacia miestnosť je priestorovo malá, menšia ako v type B2).
Typ B2 pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ C1 pre max. 5 osôb: spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa s jedným lôžkom. obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Typ C2 pre max. 6: spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa s rozkladacím gaučom pre 2 osoby alebo poschodovou posteľou,obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby,
Typ C3 pre max. 6 osôb: 2 dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
klimatizovaná vstupná hala s recepciou a barom, 2 výťahy. Malé zvieratá povolené za poplatok (nutné vyžiadať v CK vopred), zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedette. Nutné nechať zvieratko v apartmáne, prípadne navštevovať voľné pláže za mestom.
V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
bazén pre dospelých a deti, slnečná terasa s lehátkami, záhrada s detským kútikom s hojdačkami a preliezkami. V júli a v auguste sú v bazéne organizované popoludnia s vodným aerobikom a dopoludnia na pláži detský klub s bohatým programom.
Okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
parkovacie miesto na vyžiadanie (za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KÓD: SB012A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, TV, práčka, umývačka riadu, trezor, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 a B2 46 €, typ C1, C2 a C3 58 € platba na mieste: pobytová taxa  (14.6.-31.8.) 9 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, klimatizácia 46 €/týždeň, parkovacie miesto 58 €/týždeň, plážový servis (19.4.-20.9.) 81 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, platba na mieste: malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

4. Rezidencia Michelangelo

4. Rezidencia Michelangelo

Úplne novozrekonštruovaná rezidencia Michelangelo patrí medzi najkomfortnejšie a najžiadanejšie rezidencie v letovisku San Benedetto del Tronto. Leží pár krokov od pláže a priamo na palmovej promenáde.

Pláž:
20 m, piesočnatá pláž s okruhliakmi, vlnolamy, súkromná pláž s plážovým servisom v cene (1 plážový slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán).

Centrum:
na plážovej promenáde, v turistickom centre, cca 4 km do historického centra.

Ubytovanie: v rezidencii je celkovo 87 apartmánov a tvoria ju dve 5-poschodové budovy, ktoré sú prepojené centrálnou halou s recepciou. Apartmány sú vkusne a moderne zariadené, všetky s kuchynským kútom v obývacej miestnosti, balkónom, trezorom (za poplatok), umývačkou riadu, sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT a kúpeľnou s WC. Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom. Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, 2 kúpeľne s WC.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
klimatizovaná vstupná hala s recepciou, bar, 5 výťahov, Wi-Fi, práčka a žehliareň (za poplatok). K dispozícIi je úschovňa batožiny so sprchami a WC, Wi-Fi pripojenie, bazén s vírivkou a solárnou terasou s lehátkami a slnečníkmi, parkovisko, požičovňa bicyklov, telocvičňa s posilňovňou. Ďalší plážový servis na vyžiadanie (za poplatok). Malé zvieratá povolené bez poplatku (nutné vyžiadať v CK vopred), zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedette. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
bazén s vírivkou a slnečnou terasou s lehátkami a slnečníkmi, telocvičňa s posilňovňou, požičovňa bicyklov. V mesiacoch júl a august sa zvyčajne pri bazéne organizujú tanečné popoludnia pre deti a dospelých.
Okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán (ďalšie parkovacie miesto za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí .

KÓD: SB011A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, klimatizáciu, TV, umývačka riadu, plážový servis (1 slnečník + 1 kreslo + 1 lehátko/apartmán), Wi-Fi, 1 parkovacie miesto/apt., delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 a B2 58 €, typ C 63 €, platba na mieste: pobytová taxa (01.06.-31.08.) 9 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE -
platba v CK: ďalšie parkovacie miesto  23 €/týždeň,
 morská strana 58 €/týždeň, plážový servis (druhý a ďalší) 81 €/týždeň, posteľná bielizeň a uteráky 17 €/osoba/výmena, platba na mieste: trezor 15 €/týždeň, práčka 5 €/90 min., žehliareň 5 €/90 min., detská stolička 15 €/týždeň, sada prestierania 6 €/týždeň, úschovňa bicyklov 15 €/týždeň.
KAUCIA:
100 €

5. Rezidencie  Mediterraneo

5. Rezidencie Mediterraneo

Mediterraneo je vyhľadávaný moderný rezidenčný komplex pozostávajúci z dvoch budov, ktoré sú od seba oddelené cestou a nachádzajú sa cca 70 m od pláže a plážovej promenády. Letovisko je vhodné pre cykloturistiku, kolieskové korčule ako aj vodné športy.

Pláž:
70 m, piesočnatá pláž s okruhliakmi, vlnolamy, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
50-70 m od plážovej promenády, cca 500 m do turistického centra, cca 3,5 km do historického centra.

Ubytovanie: Mediterraneo I je rezidencia s 25 priestrannými apartmánmi rozloženými na prízemí a prvom poschodí s vnútorným schodiskom. Rezidencia Mediterraneo II má k dispozícií skôr apartmány pre menší počet osôb. Všetky apartmány sú vkusne zariadené a vybavené TV SAT, telefónom, trezorom, umývačkou riadu, práčkou, kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou a balkónom/terasou. Klimatizácia (za poplatok). Niektoré apartmány vhodné i pre imobilných klientov na vyžiadanie.

Mediteraneo I.:
Typ B2 pre max. 5 osôb: dvojposchodový apartmán: 1. poschodie - veľká jedáleň s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, balkón/terasa. Na 2. poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a jedným rozkladacím lôžkom, kúpeľňa.
Typ C1 pre max. 7 osôb: dvojposchodový apartmán: suterén - spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, kúpeľňa. Prízemie - jedáleň s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa pre 2 osoby, WC s umývadlom, terasa/balkón.
Typ C2 pre max. 6 osôb: dvojposchodový apartmán: 1. poschodie - veľká jedáleň s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, balkón/terasa. Na 2. poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, menšia spálňa so samostatným lôžkom a rozkladacím kreslom alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa.

Mediteraneo II.:
Typ B1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón/terasa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
klienti oboch rezidencií môžu využívať recepciu s barom, bazén a požičovňu bicyklov v Mediterraneo I. Výťah, záhrada s detským kútikom v Mediterraneo II. Deti môžu využívať detský klub aj na neďalekej pláži Oltremare. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie. Zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedetto.
V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
parkovacie miesta za poplatok v Mediterraneo I, podzemné garáže v Mediterraneo II. Nutné objednať vopred, obmedzený počet miest.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KÓD: SB010A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, TV, umývačku riadu, práčku, trezor, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B1 46 €, typ B2, C1 a C2 58 € platba na mieste: pobytová taxa (01.06.-31.08.) 9 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: parkovacie miesto 58 €/týždeň, postieľka 29 €/týždeň, klimatizácia 46 €/týždeň, plážový servis 20.04.-21.09. 81 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň, platba na mieste: malé zvieratá 50 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €
6. Rezidencia Azzurra

6. Rezidencia Azzurra

Táto moderná rezidencia s dobrou polohou na relatívne pokojnej ulici sa nachádza cca 100 m od pláže a novej palmovej promenády, neďaleko turistického centra.

Pláž:
100 m, piesočnatá s okruhliakmi, vlnolamy, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok (1 slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko).

Centrum:
100 m od plážovej promenády, cca 350 m do turistického centra, cca 3,6 km do historického centra.

Ubytovanie: príjemne zariadené apartmány s kuchynským kútom v obývacej miestnosti, kúpeľňou, trezorom, TV SAT a priestranným balkónom. Možnosť klimatizácie na vyžiadanie (za poplatok). Apartmány s bezbariérovým prístupom na vyžiadanie.
Typ A pre 2/3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby s možnosťou prístelky, terasa.
Typ B pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, balkón/terasa.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 dvojlôžkové spálne, balkón/terasa.

Stravovanie:
individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

Vybavenie a služby:
výťah, mikrovlnka, bazén s lehátkami, Wi-Fi zdarma. Malé zvieratá povolené bez poplatku (nutné vyžiadať v CK vopred), zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedette. Zvieratko je potrebné nechať v apartmáne, prípadne navštevovať voľné pláže za mestom.
V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán (v type A – za poplatok).

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí (v období do 06.06. a od 05.09. ľubovoľný termín).

KÓD: SB003A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, vstup do bazéna, TV, Wi-Fi, práčku, trezor, 1 parkovacie miesto/apt. (okrem typu A), delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY -
platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A a B 46 €, typ C 58 €
P
latba na mieste:
pobytová taxa (14.6.-31.8.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE -
platba v CK: ďalšie parkovacie miesto 58 €/týždeň,
 postieľka 29 €/týždeň, klimatizácia 46 €/týždeň, plážový servis 17.5.-16.6. a 2.9.-20.9. 35 €/týždeň, 17.6.-2.8. a 23.8.-1.9. 69 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena, prístelka (v type A) 40 €/týždeň.
KAUCIA:
100 €

7. Rezidencia Il Cielo

7. Rezidencia Il Cielo

Menšia, útulná rezidencia nachádzajúca sa v pokojnejšej časti strediska San Benedetto, len 90m od pláže a palmovej promenády.

Pláž:
90 m, piesočnatá pláž s okruhliakmi, vlnolamy, súkromná pláž s plážovým servisom za poplatok (1 plážový slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko/apartmán)

Centrum:
na plážovej promenáde, v turistickom centre, cca 4 km do historického centra.

Ubytovanie: celkovo je v rezidencii k dispozícii 20 apartmánov, ktoré sú vybavené TV / SAT, práčkou a trezorom. Typ A má klimatizáciu.  
Typ A1 pre 2/3 osoby: izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, možná prístelka pre 3. osobu na vyžiadanie (za poplatok), kúpeľňa s WC, malý balkón.
Typ A2 pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, rozkladacím gaučom a možnosťou jednej prístelky, kúpeľňa s WC, menší balkón.
Typ B pre max. 4 osoby: spálňa s manželskou posteľou, jedáleň s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa s WC a balkón.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
výťah. Malé zvieratá povolené (nutné vyžiadať v CK vopred), zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedette. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
detské ihrisko v blízkosti rezidencie. Okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
Typ B má vyhradené 1 parkovacie miesto, typ A parkuje na ulici.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí (v období do 06.06 a od 05.09 ľubovoľný termín).

KÓD: SB007A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, TV, Wi-Fi, práčka, parkovacie miesto (iba typ B), klimatizácia (iba typ A1), delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 46 €, platba na mieste: pobytová taxa  (14.6.-31.8.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena, plážový servis 31.5.-30.8. 75 €/týždeň, 30.8.-6.9. 52 €/týždeň, 6.9. -20.9. 35 €/týždeň, prístelka 40 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

8. Rezidencia Perotti

8. Rezidencia Perotti

Moderná rezidencia Perotti sa nachádza asi 100 metrov od pláže a palmovej promenády.

Pláž:
100 m, piesočnatá pláž s okruhliakmi, vlnolamy, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok (1 plážový slnečník + 1 plážová stolička + 1 plážové lehátko na apartmán).

Centrum:
100 m od plážovej promenády, cca 200 m do turistického centra, cca 3,5 km do historického centra.


Ubytovanie: Ide o 7-poschodovú budovu, v ktorej sú apartmány určené pre rekreáciu, ale tiež súkromné byty. Z niektorých apartmánov je výhľad na more. Niektoré apartmány s bezbariérovým prístupom.
Typ A1 pre 2-3 osoby: 1-izbový apartmán pozostáva z jedálne s vybaveným kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, kúpeľňa s WC a balkón.
Typ A2 pre 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom alebo 2 samostatnými lôžkami (alebo manželskou posteľou) a jedným lôžkom naviac, kúpeľňas WC, balkón.
Typ B pre max. 4 osoby: 2-izbový apartmán pozostáva z jedálne s vybaveným kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, zo spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa s WC a balkón.

Stravovanie:
individuálne.


Vybavenie a služby:
K dispozícii výťah. V prízemí budovy je veľmi obľúbená pizzeria. Malé zvieratá povolené bez poplatku (nutné vyžiadať v CK vopred), zvieratá nemajú prístup na mestské pláže v San Benedetto. Nutné nechať zvieratko na apartmáne, prípadne navštevovať voľné pláže za mestom. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov.

Šport a zábava:
Okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Parkovisko:
parkovacie miesto za poplatok.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí (v období do 06.06 a od 05.09 ľubovoľný termín).

KÓD: SB013A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, práčka, parkovacie miesto (iba typ B), delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 46 €, platba na mieste: pobytová taxa  (14.6.-31.8.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, klimatizácia 46 €/týždeň, parkovacie miesto 58 €/týždeň, plážový servis 17.5.-16.6. a 2.9.-20.9. 35 €/týždeň, 17.6.-2.8. a 23.8.-1.9. 69 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena.
KAUCIA: 100 €
9. Apartmány Mare

9. Apartmány Mare

Apartmány v rôznych súkromných domoch v stredisku San Benedetto del Tronto. Konkrétny apartmán bude známy až priamo na mieste v agentúre.

Pláž:
asi 5 km dlhá, viac než 50 m široká a udržovaná, pokrytá jemným pieskom. Veľmi vhodná pre deti. Apartmány sú vzdialené max. 300 m od pláže.

Ubytovanie:
Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón alebo terasa.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa, balkón alebo terasa.
Typ B3 pre max. 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpeľňa, balkón alebo terasa.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
Kvalitné apartmány nachádzajúce sa v rezidenciách. Hoci štruktúra apartmánov nie je úplne rovnaká, základné dispozičné riešenie je štandardné. Všetky majú zariadenú kuchynku/kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou, väčšina aj balkón.

Šport a zábava:
V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, supermarkety, pizzerie, požičovne bicyklov. Okolie je veľmi vhodné pre cykloturistiku, korčuľovanie, vodné športy, tenis.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí.

KÓD: SB001A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 46 €, typ C 58 €, platba na mieste: pobytová taxa (14.6.-31.8.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, plážový servis 17.5.-16.6. a 2.9.-20.9. 35 €/týždeň, 17.6.-2.8. a 23.8.-1.9. 69 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena, prístelka 40 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €

10. Rezidencia Riviera

10. Rezidencia Riviera

Rezidencia Riviera leží iba 50 m od piesočnatej pláže s pobrežnou promenádou, kde nájdete reštaurácií a obchodov. Rezidencia je obľúbená vďaka dobrej polohe v blízkosti turistického centra letoviska San Benedetto del Tronto.

Pláž:
cca 50m.

Ubytovanie: účelne zariadené apartmány s vybaveným kuchynským kútem, kúpeľňa s WC, TV, práčka, trezor, balkón na morskú stranu.   
Typ C pre 6 osôb:spálňa s manželskou posteľou, ízba s manželskou posteľou alebo dvoma lôžkami, obývacia miestnosť s vybaveným kuchynským kútem a rozkladacím gaučom,  kúpeľňa s WC, balkón/terasa.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
výťah.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00- 19:30, odchod do 9:30, min. 7 nocí

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, delegát.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba v CK: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 58 €, platba na mieste: pobytová taxa  (14.6.-31.8.) 6 €/osoba nad 12 r./pobyt.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: postieľka 29 €/týždeň, plážový servis 17.5.-16.6. a 2.9.-20.9. 35 €/týždeň, 17.6.-2.8. a 23.8.-1.9. 69 €/týždeň, posteľná bielizeň 12 €/osoba/výmena.

prejsť na stránku: [1] 2 3

NAJ.sk
webdesign © bart.sk