Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Emilia Romagna

Emilia Romagna

Pobrežie regiónu Emilia Romagna je zasľúbenou krajinou pre milovníkov slnka, mora a piesku. Od Commacchia po Cattolicu sa tiahne 130 kilometrov piesočných pláží. Keď sa vydáte hlbšie do vnútrozemia objavíte historické mestečká s hradmi, zámkami a kláštormi. Ešte hlbšie v apeninských priesmykoch sa vinú staré cesty pre karavány. Tunajšie reštaurácie ponúkajú preslavené špeciality a vína. Bologna je považovaná za gastronomické centrum Talianska. Medzi najslávnejšie špeciality miestnej kuchyne určite patrí syr parmezán, prosciutto, omáčka bolognese, lasagne, tortellini plnené syrom ricotta a mnoho iných pochúťok z cestovín.Lido Degli Estensi/Lido di Spina

Lido Degli Estensi/Lido di Spina

Mestečká Lido Estensi a Lido di Spina patria do súboru letovísk „Lidi Comacchio“. Nachádzajú sa približne 30 km severne od Ravenny, 130 km od Benátok, 60 km od Ferrary a 8 km od Comacchio. Ponúkajú svojim návštevníkom celý rad zariadení: reštaurácie, pizzerie, obchody, diskotéky, športové centrum s tenisovými kurtami. Majú nádhernú dlhú piesočnatú pláž. Pri prechádzkach môžete obdivovať 5 km dlhú modernú a noblesnú obchodnú triedu a tiež malý prístav Marina Estensi. Je to ideálne miesto pre kľudnú rodinnú dovolenku.


prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Doria I

1. Rezidencia Doria I

Rezidencia v tichšej uličke Lido degli Estensi, 150 m od pláže a neďaleko turistickej informačnej kancelárie a obchodno-zábavného centra letoviska Carducci Boulevard.

Pláž:
150 m, piesočnatá široká pláž s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
500 m od Carducci Boulvard centra, blízko centra Lido Estensi

Ubytovanie:
20 apartmánov na 3 poschodiach, niektoré majú výhľad na more. Všetky apartmány sú vybavené novým moderným a elegantným nábytkom, TV, chladničkou, plynovým sporákom, balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom. Niektoré apartmány majú práčku a mikrovlnnú rúru. Dva apartmány typu B na prízemí sú čiastočne prispôsobené pre imobilných hostí (dvere s vyhovujúcou šírkou pre štandardný vozík, WC bez špeciálnej úpravy). Vo všetkých apartmánoch je WI-FI pripojenie zdarma

Typ B pre 2-4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa (so sprchou, WC a bidetom), 1 alebo 2 terasy (29 m2)
Typ C pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, malá spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa (so sprchou, WC a bidetom), 1 alebo 2 terasy. (35 m2).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
záhrada, barbecue, parkovanie bicyklov v záhrade. V okolí supermarkety, banky, reštaurácie, pizzerie, pošta, lekáreň, športové centrum s 2 tenisovými kurtami a bazénom, lunapark, disko, internet café. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Parkovisko:
bezplatné verejné parkovisko pred rezidenciou.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 20:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí.

Poznámka:
Recepcia v rezidencii Doria II.

KOD: COM002X

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí.
POVINNÉ PRÍPLATKY
- platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 45 €/apartmán, spotreba energií typ B 45 €/týždeň, typ C 55 €/týždeň.
NA VYŽIADANIE
- platba na mieste: plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka) 50 €/apartmán/týždeň, malé zvieratá 35 €/týždeň.
Pozn.: nutná vlastná posteľná bielizeň a uteráky.

2. Rezidencia Cleo****

2. Rezidencia Cleo****

Novopostavená rezidencia s výhľadom na prístav, sa nachádza v pokojnej lokalite,asi 400 metrov od centra Lido degli Estensi a 800 metrov od pláže. Je ideálna pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladých ľudí, ktorí sa chcú baviť.

Pláž:
800 m, piesočnatá široká pláž s pozvoľným vstupom do mora a plážovým servisom za poplatok v cene klubovej karty

Ubytovanie: 37 elegantne konštruovaných apartmánov rôznych typov a veľkostí, pre 2-6 ľudí v rôznych lôžkových typoch. Nachádzajú sa na rôznych poschodiach s veľkými terasami, vybavenými grilom. Každý apartmán je vybavený klimatizáciou/ kúrením, TV/SAT, trezorom a kuchynským kútom s kompletným vybavením: umývačka riadu, chladnička, mraznička a mikrovlnná rúra. Niektoré apartmány s výhľadom na bazén, niektoré s výhľadom na prístav.

Typ C1 pre  max. 5 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a jedným rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasa s krbom, stolom a stoličkami.
Typ C2 pre max. 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a jedným rozkladacím lôžkom, spálňa s manželskouposteľou, spálňa s 1 manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom (alebo spálňa s 3 samostatnými lôžkami), kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasa s krbom, stolom a stoličkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, bazén pre dospelých a detský bazén, bazény s vírivkou a terasou so slnečníkmi a lehátkami, posilňovňa,sauna, turecké kúpele, Wi-Fi, súkromné parkovisko.

Klubová karta:
na vyžiadanie, zahŕňa používanie plážového servisu, hračky pre deti, basketbal, plážový tenis, plážový volejbal, aqua soft, skupinové tance, kurzy latinsko amerických tancov.

Parkovisko:
bezplatné parkovisko pred rezidenciou, 1 parkovacie miesto/apartmán do vyčerpania voľných miest.

Nástupné dni:
sobota, príchod: 16:00-19:00, odchod: do 10:00 hod.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, fitnes, vstup do bazéna, slnečníky a lehátka pri bazéne, Wi-Fi, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste:  záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 60 €, 
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: klimatizácia 8 €/deň, posteľná bielizeň/uteráky 7 €/osoba/výmena, postieľka 25 €/týždeň, detská stolička 25 €/týždeň, klubová karta 99 € (júl a august), 89 € (v ostatných termínoch).
KAUCIA: 100 €
Pozn.: kuchynský kút musí klient odovzdať uprataný a nepoškodený, v opačnom prípade poplatok 35 €.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk