Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Furlandsko-Julské Benátsko

Furlandsko-Julské Benátsko

Región nazývaný Furlandsko - Julské Benátsko (Friuli Venezia Giulia) sa tiahne od končiarov Východných Álp cez horské pastviny, vápencové plošiny až po krásne a bezpečné piesočnaté pláže. Táto oblasť predstavuje akýsi pomyselný most medzi kultúrou stredoeurópskych a južanských štátov. Hornatý sever je etnicky a lingvisticky alpský. Juh je skôr poľnohospodársky. Okolie Udine je benátske, Grado skôr byzantsko-benátske. Aquileia sa naopak pýši bohatou rímskou a kresťanskou tradíciou. S hlavným mestom regiónu – Terstom nás dokonca spája spoločná história, keďže v 19. storočí bol súčasťou Rakúsko-Uhorska. Po 2. svetovej vojne bola veľká časť územia dnešného Furlandska pridelená Juhoslávii. V regióne Friuli Venezia Giulia, ktorý v jeho súčasnej podobe existuje len od roku 1963, je preto dodnes citeľný silný vplyv slovanskej kultúry v životnom štýle, folklóre i kuchyni, vďaka čomu tu naši turisti nachádzajú kúsok domova i za hranicami Slovenska.
Lignano

Lignano

Vyhľadávaná turistická lokalita na severe Jadranskej riviéry, ponúkajúca viac než len nádherné piesočnaté pláže. Skladá sa z troch častí, z ktorých každá si Vás získa svojim osobitným kúzlom.
SABBIADORO je rušné centrum plné denného i nočného života, vhodné pre všetky vekové kategórie. Nachádza sa tu nespočetné množstvo obchodov, barov, reštaurácií a športových zariadení.
PINETA je zas najstaršia a najelegantnejšia časť Lignana, obklopená zeleňou. Vôňou mora a píniami pre- siaknutý vzduch dotvára prázdninovú atmosféru dýchajúcu zábavou a oddychom. Nachádza sa tu známy park Parco Hemingway, v ktorom môžu stráviť príjemné chvíle najmä deti.
RIVIERA je najpokojnejšia časť, vhodná na odpočinok a ničím nerušené chvíle pri mori.
ŠPORT, ZÁBAVA A RELAX: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu a potápania.
Vzdialenosť: - z Bratislavy 595 km, - z Banskej Bystrice 804 km, - z Košíc 995 km. Železničná stanica: Latisana 18 kmprejsť na stránku: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. Villa Marisa

1. Villa Marisa

Vilka so 4 apartmánmi sa nachádza neďaleko ccentra Lignano Riviera, ale v kľudnej a zelenej lokalite asi 400 m od pláže. Ideálne miesto pre strávenie kľudnej dovolenky. V blízkosti sa nachádza Park Riviera.

Ubytovanie:
každý apartmán má klimatizáciu, TV SAT, trezor a číslované parkovacie miesto v záhrade.
Typ C pre 5-7 osôb: na prízemí alebo na 1. poschodí: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchynský kúts chladničkou a mrazničkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa alebo záhradka so záhradným nábytkom.

Stravovanie:
individuálne.

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: LGN14160U
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne),klimatizáciadelegát, parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
2. Condominio Contin

2. Condominio Contin

Condominio sa skladá z niekoľkých apartmánov a nachádza sa v pokojnej časti Lignano Pineta.

Pláž:
cca 600m od pláže, plážový servis (za poplatok).

Ubytovanie:
Apartmány sú komfortne zariadené s Tv a s vlastným parkovacím miestom.

Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 lôžkami, na prízemí, kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasou. Parkovacie miesto.

Stravovanie:
individuálne

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 09:30, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne), delegát, parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
3. Condominio Arcobaleno

3. Condominio Arcobaleno

Tento sedemoposchodový apartmán, nachádzajúci sa v stredisku Lignano, v centrálnej časti Pineta, svojou polohou neďaleko od pláže a tiež od centra, zaisťuje príjemnú dovolenku v Taliansku.

Pláž:
500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: Moderne zariadené apartmány s krytými balkónmi, TV, mikrovlnou rúrou, umývačkou riadu a klimatizáciou (za poplatok).

Typ B pre 5 osôb:
obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
výťah

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno, do vyčerpania.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KÓD:
LGN14145U

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne), delegát, parkovacie miesto do vyčerpania.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, klimatizačná  jednotka 4,50 €/deň (vo vybraných apartmánoch), transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
4. Rezidencia Bat

4. Rezidencia Bat

Táto moderná dvojposchodová budova lokalizovaná v tichom prostredí uprostred zelene v časti Lignano Riviera ponúka krásny pohľad pri prechádzke na neďalekú pláž. Ak si hostia potrebujú niečo nakúpiť, nemusia chodiť ďaleko, pretože na prízemí budovi sa nachádza supermarket.

Pláž:
400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok (nie je možné umiestniť vlastné slnečníky).

Centrum:
1,5 km od Lignano Pineta

Ubytovanie: Apartmány sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí, každý je moderne zariadený s vlastným balkónom, klimatizáciou na vyžiadanie (za poplatok), majú bezpečnostné dvere, SAT TV, Wi-Fi, telefón a práčku.
Typ A pre 4 osoby: izba s kuchynským kútom s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodová posteľ, kúpeľňa so sprchovacím boxom a WC.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím boxom a WC so vstupom zo spálne.
Typ C1 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou prepojená s izbou s poschodovou posteľou (miestnostti nie sú oddelené dverami), kúpeľňa so sprchovacím boxom a WC, terasa.
Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím boxom a WC.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
supermarket na prízemí a mnoho iných obchodov v blízkom okolí. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KÓD: LGN14146U

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne), Wi-Fi, delegát, parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, klimatizačná  jednotka 4,50 €/deň (vo vybraných apartmánoch), transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
5. Rezidencia Estate

5. Rezidencia Estate

Moderná budova situovaná v najzelenejšej časti Riviera, nedaleko od pláže, ku ktorej sa môžu hostia dostať cez chodníčky lemované píniovími lesíkmi, ktoré prevoniavajú celé okolie.

Pláž:
500 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: 10 apartmánov rozmiestnených na prízemí alebo na 1. poschodí, vybavené práčkou, TV SAT. Klimatizácia za poplatok na vyžiadanie.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, 2 balkóny.
Typ C pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, izba s dvoma samostatnými lôžkami, 2 kúpelne so sprchou a WC (jedna v spálni), 2 balkóny.

Stravovanie:
individuálne

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KÓD: LGN14157U
CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne), delegát, parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, klimatizačná  jednotka 4,50 €/deň (vo vybraných apartmánoch), transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
6. Villa Gaby

6. Villa Gaby

Táto trojposchodová budova, nachádzajúca sa iba 100 m od pláže, a niekoľko krokov k pešej nákupnej zóne a tiež známemu prístavu Sabbiadoro. Supermarkety a obchody sú v tesnej blízkosti a robiaz Villy Gaby ideálne miesto pre dovolenku.

Pláž: 100 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: 14 apartmánov odlišnej typológie, jednoducho ale funkčne zariadené s terasou alebo záhradou. TV SAT, klimatizácia za poplatok na vyžiadanie.
Typ A pre 2 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a manželskou posteľou, kúpelňa so sprchou/WC, veľký balkón.
Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,  kúpelňa so sprchou/WC, terasa alebo malá záhrada.
Typ C pre 6 osôb:  obývacia miestnosť s kuchynským kútom, dve spálne s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, kúpelňa so sprchou/WC, balkón.

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 19:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

KÓD: LGN14158U

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií (elektrina do max. 60kW, v apartmánoch s klimatizáciou do max. 150 kW), záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta a kúpeľne), delegát, parkovacie miesto.
NA VYŽIADANIE -
 platba na mieste: prístelka 35 €/týždeň, posteľná bielizeň 8 €/osoba/výmena, postieľka (0-3 r.) 25 €/týždeň, klimatizačná  jednotka 4,50 €/deň (vo vybraných apartmánoch), transfer z agentúry do ubytovacieho zariadenia 16 €, spotreba elektriny nad stanovený limit 0,35 €/kW.
KAUCIA: 100 €, resp. 500 € - skupina mladých ľudí (18 - 25 rokov) po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.:
 pri odovzdaní kľúčov pri odchode po 10:00 poplatok 100 €. V prípade neupratania kuchynského kúta a kúpeľne poplatok 100 - 150 €.
7. Rezidencia Antares-A

7. Rezidencia Antares-A

Rezidencia Antares je malá, moderná dvojposchodová rezidencia, ktorá sa týči uprostred zelene v  borovicovom lese. Rezidencia sa nachádza 150 metrov od piesočnatej pláže a len pár krokov od centra Lignano Sabbiadoro s minimarketmi, supermarketami a pekárňou.

Pláž:
150 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:
800 m od centra Lignano Sabbiadoro.

Ubytovanie: V apartmánoch sú svetlé, pohodlné, praktické, priestranné a  klimatizované izby, s farebným nábytkom. Všetky balkóny sú vybavené záhradným nábytkom s výhľadom do záhrady. Do apartmánu sa je možné dať trezor, ktorý je na vyžiadanie. Niektoré apartmány sú vhodné pre telesne postihnuté osoby.
Typ A pre max. 3 osoby (28 m2): obývacia izba s kuchynským kútom s umývačkou riadu,riadom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, manželskou posteľou, TV SAT, kúpeľňou so sprchou a fénom, uterákmi, posteľným prádlom a zariadením balkónom s výhľadom do záhrady. Apartmán je na prízemí.
Typ B pre max. 5 osôb (54 m2): apartmán je rozložený na 2 podlažiach. Na nižšom podlaží sa nachádza obývacia s izba s kuchynským kútom s umývačkou riadu,riadom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, TV SAT, manželskou posteľou, kúpeľňou so sprchou a fénom,uterákmi, posteľným prádlom a zariadením balkónom s výhľadom do záhrady. Na vyššom podlaží sa nachádzajú 3 samostatné lôžka a menšia kúpeľňa so sprchovacím kútom. Apartmán sa nachádza na 2. poschodí.
Typ C pre max. 6 osôb (45-50 m2): obývacia s izba s kuchynským kútom s umývačkou riadu, riadom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňou so sprchou a fénom, uterákmi, posteľným prádlom,zariadením balkónom s výhľadom do záhrady,TV SAT, izbou s manželskou posteľou a izbou s 2 samostatnými lôžkami. Apartmán tohto typu sa nachádza na prízemí, prvom alebo druhom poschodí.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
spoločná záhrada, Wi-Fi pri bare Albatros, parkovisko, čistiareň s práčkami a sušičkami na mince. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazén pre deti a pre dospelých (9.5.-13.9.), miniklub (18.5.-14.9.), požičovňa bicyklov (za poplatok), tenisový kurt (za poplatok), v blízkosti golfový areál.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod: 17:00 hod., odchod: 10:00 hod.

KÓD: LGN14001A

CENA ZAHŔŇA:  prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, vstup do bazénov (10.5.-14.9.), miniklub (28.6.-30.8.), klimatizácia/kúrenie, parkovanie.
NA VYŽIADANIE - platba v CK: ubytovanie na menej ako 7 nocí +10%,
platba na mieste: postieľka 6 €/deň.
KAUCIA: 150 € pre rodinu, 100 €/osoba pri skupine mladých.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 35-100€.
8. Rezidencia Airone-A

8. Rezidencia Airone-A

Malá a moderná budova sa nachádza v dobrej pozícii len 250m od piesočnatej pláže. Skladá sa z deviatich svetlých apartmánov, zariadených v modernom štýle.

Pláž:
250 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a plážovým servisom v cene (1 slnečník +2 lehátka/apartmán).

Ubytovanie:
Typ B pre max. 5 osôb: priestranný klimatizovaný apartmán, na prvom, druhom alebo treťom poschodí, s dvomi spálňami, kúpeľňou so širokou sprchou,  obývacou izbou s jedálenským a kuchynským kútom, SAT TV, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, terasou, prípadne balkónom s výhľadom do záhrady.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
spoločná záhrada s detským ihriskom, výťah, podzemné garáže, Wi-Fi. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie.

Šport a zábava:
bazény v rezidencii Antares, detské ihrisko, miniklub (18.5.-14.9.), požičovňa bicyklov (za poplatok), tenisový kurt (za poplatok).

Parkovisko:
podzemné garáže.

Nástupné dni:
sobota, príchod od 17:00 hod., odchod do 10:00 hod.

KÓD: LGN14002A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, vstup do bazénov v rezidencii Antares (10.5.-14.9.), plážový servis (1 slnečník + 2 lehátka/apartmán), miniklub (28.6.-30.8.), klimatizácia/kúrenie, parkovanie.
NA VYŽIADANIE -
platba v CK:
ubytovanie na menej ako 7 nocí +10%,
platba na mieste: postieľka 6 €/deň .
KAUCIA: 150 € pre rodinu, 100 €/osoba pri skupine mladých.
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 35-100€.
9. Apartmány Sunbeach

9. Apartmány Sunbeach

Táto elegantná budova sa nachádza na plážovej promenáde v centre Lignano Sabbiadoro, oproti Terrazza Mare. V rokoch 2004-2005 bola kompletne zrenovovaná.

Ubytovanie:
Apartmány sú vybavené novým a moderným nábytkom, bezpečnostnými dverami, SAT TV, klimatizáciou, trezorom, mikrovlnou rúrou, práčkou, umývačkou riadu, sušičom vlasov a kávovarom.
Typ B pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s 3 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón s výhľadom na more.
Typ C1 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, veľký balkón s výhľadom na more.
Typ C2 pre 8 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 spálne s 3 lôžkami, kúpeľňa so sprchou, balkón (niekedy s výhľadom na more).

Vybavenie a služby:
výťah, garáže (iba pre osobné autá), niekedy je k dispozícii aj vonkajšie parkovisko, Wi-Fi.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00 (mimosezónne len do 19:00), odchod do 09:00, min. 7 nocí v období od 22.06.-07.09.2014, v ostatných termínoch min. 3 noci na vyžiadanie.

KÓD: LGN14003I

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, posteľná bielizeň, trezor, TV SAT, klimatizácia, Wi-Fi, trezor, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu, parkovisko v garáži (v ojedinelých prípadoch parkovanie vonku).
POVINNÉ PRÍPLATKY - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ B 44 €, typ C 46 €.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: postieľka (0-2 r.) 20 €/týždeň, malé zvieratá 20 €/týždeň, osoba nad max. stanovený počet osôb v apartmáne (bez nároku na lôžko) do 2 r. zdarma, od 2 r. 40 €/týždeň.
KAUCIA: 100 €/apartmán, , resp. 300 €/apartmán - skupina mladých ľudí do 26 rokov po akceptovaní talianskym partnerom.
10. Villa Sissi

10. Villa Sissi

Pekná vilka pre 2 rodiny sa nachádza v pokojnej a zelenej časti strediska Lignano, iba pár krokov od centra Lignano Pineta a 450 m od mora.

Pláž:
cca 450 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora.

Ubytovanie: každý apartmán má k dispozícii trezor, klimatizáciu, SAT TV, spoločnú oplotenú záhradu.
Typ C pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 1 osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostanými lôžkami kúpeľňa so sprchou, terasa so záhradným nábytkom (stôl, stoličky a 2 lehátka).

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
neďaleko vilky nájdete obchody, supermarkety, bary a reštaurácie. V blízkosti sa nachádza aj Riviera Park s rozlohou 20 000 m2 zelene, s bazénom, barom a občerstvením.

Šport a zábava:
od mája do septembra agentúra usporadúva 1 x do týždňa zábavnú párty spojenú s hudbou, tancom a ochutnávkou miestnych špecialít a vín.

Parkovisko:
1 parkovacie miesto/ apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

KÓD: LGN14004A

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: posteľná bielizeň na 1 lôžko 1 €/deň, posteľná bielizeň na manželskú posteľ 1 €/deň, uteráky (set 3 ks) 1 €/deň.
KAUCIA: 150 €/apartmán, resp. 100 €/osoba - skupina mladých ľudí do 25 rokov po akceptovaní talianskym partnerom.
Pozn.: kuchynský kút musí byť vrátený uprataný, v opačnom prípade bude zrazená časť z kaucie.
prejsť na stránku: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

NAJ.sk
webdesign © bart.sk