Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2021 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2018 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2014 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2021 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2021 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

O násMilí priatelia,

už 15. rokov Vám naša cestovná kancelária JUVENTOUR prináša to najlepšie, čo Taliansko, krajina našej vášne ponúka.  Za tie roky sme prešli dlhú púť, od malej začínajúcej cestovnej kancelárie až po popredného touroperátora pre Taliansko a zakladateľa klubu Italia la Mia Passione. Zmenilo sa za tú dobu veľa: mnohí z Vás sa stali nielen našimi vernými klientmi, či partnermi, ale i priateľmi, čo je pre nás najvyšším ocenením. To, čo sa však nikdy nezmenilo, je naše nevyčerpateľné nadšenie pre túto krajinu a túžba podeliť sa oň i s Vami.

Nepatríme medzi cestovné kancelárie, ktoré predávajú mačku vo vreci. Nech si vyberiete akúkoľvek lokalitu, u nás vždy nájdete niekoho, kto Vám ochotne poradí a podelí sa o vlastné skúsenosti.

Nechceme Vám vnucovať naše predstavy, chceme porozumieť tým Vašim a na základe toho odporučiť to najlepšie pre Vás. Každý z našich klientov je výnimočný a taký je i náš prístup k Vám.

Zabezpečujeme ubytovanie v hoteloch, rezidenciách, či villaggiach, ale i v penziónoch, vidieckych sídlach, vilách, zámkoch... od cenovo najlacnejších, až po najluxusnejšie kategórie ubytovania určené pre najnáročnejšiu klientelu. Ubytovanie však zďaleka nie je jedinou službou, ktorú zabezpečujeme – v Taliansku ponúkame celý komplex služieb šitých na mieru.

Naši odborníci na seba s radosťou prevezmú všetku starostlivosť o organizáciu Vašej cesty. Pomôžu zabezpečiť letenky za najvýhodnejšie ceny, nájdu najvhodnejší variant autobusovej dopravy, urobia plán Vašej cesty autom, či prenajmú auto v Taliansku.

Ako jedny z prvých ponúkame individuálne poznávacie zájazdy na vlastnom, či prenajatom aute, a programy „fly & drive“.

Pre klientov cestujúcich vlastnou dopravou zabezpečíme tranzitné ubytovanie a odporučíme zaujímavé miesta pre návštevu cestou.

Z roka na rok rozširujeme i našu ponuku ubytovania v talianskych mestách, a už Vám preto nič nestojí v ceste, aby ste si darovali nezabudnuteľné chvíle v Ríme, Benátkach, Florencii, Miláne, Neapole či iných centrách histórie, kultúry, umenia a módy. Stačí tak málo a koniec týždňa môžete osláviť na romantickej večeri na Piazza Navona...

Osobitnú pozornosť venujeme i mladomanželom. Čo môže byť romantickejšie ako medové týždne v Taliansku? Čakajú Vás nielen špeciálne zľavy, ale i široký výber hotelov a okružných ciest pre najkrajšiu dovolenku v živote.

Myslíme aj na milovníkov shoppingu. V niektorých najvýznamnejších outletoch a obchodných centrách sú klienti našej CK po preukázaní sa voucherom odmenení zľavou na nákupy až do výšky 10%.

Športovým fanúšikom ponúkame možnosť navštíviť najprestížnejšie športové podujatia. Podeliť sa o radosť z gólu Vášho obľúbeného tímu s tisíckami futbalových fanúšikov na najlepších štadiónoch Talianska, či si naživo vychutnať rev motorov Formula 1 na známej Veľkej cene Talianska v Monze.

Nezabúdame ani na kultúrne podujatia. Chcete počuť naživo spievať hviezdy európskej a svetovej scény, alebo zažiť nefalšovanú atmosféru opery, baletu, či fi lmového festivalu? Nie je nič jednoduchšie! S radosťou Vám zabezpečíme lístky do divadla La Scala v Miláne, fantastickej Areny vo Verone, La Fenice v Benátkach či Caracalla v Ríme.

Objaviteľské povahy u nás nájdu široký výber nezabudnuteľných okružných plavieb po Stredozemnom mori na najmodernejších výletných lodiach s vynikajúcim dizajnom priestorov, dokonalým servisom, výbornou kuchyňou a množstvom zábavných programov. A čo je najdôležitejšie - okružná plavba už dnes nie je len luxusný nesplniteľný sen, ktorý si môže dovoliť len pár vyvolených!

Pre ucelené skupiny zorganizujeme pobytové, poznávacie, pútnické i iné tematické zájazdy.

Stačí vysloviť Vaše požiadavky a o ostatné sa už postaráme my!

Sme tu, aby sme Vám pomohli uskutočniť Váš dovolenkový sen, či stáť pri Vás ako profesionálny partner pri Vašich obchodných cestách.

Dovoľte nám presvedčiť Vás o tom, že správny začiatok každej Vašej cesty je práve u nás.

Už dnes sa na Vás tešíme!
Vaša CK Juventour & Italia La Mia Passione

NAJ.sk
webdesign © bart.sk