Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

-10% do 31.12.2013
- 9% od 1.1. - 31.1.2014
- 8% od 1.2. - 28.2. 2014
- 5% od 1.3. - 31.3. 2014
- 3% od 1.4. - 30.4. 2014

 VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:


Vernostné zľavy
+1% - Basic - pre klientov, ktorí s nami od roku 2010 cestovali 1x 
+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2008 cestovali minimálne 2x 
+3% - Gold – pre klientov, ktorí s nami od roku 2008 cestovali minimálne 5x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 10 x

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí s nami v roku 2014 absolvovali už minimálne 1 dovolenku

O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:


-5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:


Novomanželské a manželské zľavy

-5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
-7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2014 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. 

 Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. 

Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.

Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav


- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- neplatia na iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostných zliav, prémiovej zľavy a zliav uvedených v cenníku konkrétnej ubytovacej kapacity)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho výhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.San Teodoro

San Teodoro

San Teodoro je situované v jednom z najzaujímavejších časti pobrežia Gallura, ktoré je tiež považované za jedno z najkrajších pobreží v Sardínii. Je vzdialené len 25 minút autom z letiska a prístavu Olbia. V posledných dekádach San Teodoro bolo vyvinuté ako známy a dôležitý turistický stred Gallura a dnes ponúka hosťom veľký výber hotelov, sídiel a apartmánov, tiež nákupné a zábavné zariadenia . Pobrežia San Teodoro sa rozkladá na veľkom území okolo 35 km, s krištáľovo jasným morom a absolútne najčistejšou vodou. Medzníkom tejto oblasti je ostrov La Tavolara, známy prírodnou atrakciou, kráľovsky trón vyčnievajúci z mora, ktorý je vidieť aj z pobrežia.
Toto báječné pobrežie sa nachádza medzi žulovými útesmi a najlepšími bielymi piesočnatými plážami.prejsť na stránku: [1]
1. Rezidencia Le Terrazze

1. Rezidencia Le Terrazze

Komplex radových viliek je postavený na okrajovej časti Cala d´Ambra na krásnom panoramatickom mieste, v blízkosti mora, dosiahnuteľný pešou prechádzkou.

PLÁŽ: 300 m, pláž Cala d´Ambra je kamienková s postupným klesaním. La Cinta je široká piesočnatá pláž z jemného piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním a je vzdialená od pláže Cala d´Ambra cca 10 minút chôdze. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Pláže voľné, plážový servis za poplatok.

CENTRUM: cca 600 m od centra San Teodoro, 27 km Olbia.

UBYTOVANIE: apartmány sú pekne zariadené, vybavené práčkou, TV, verandou/terasou so záhradným nábytkom.
Typ B pre max. 4 osoby : nachádza sa na prízemí, je orientovaný na morskú stranu, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou, veranda.
Typ C pre max. 6 osôb: nachádza sa na 1. poschodí s krásnym výhľadom na more, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, izbička s poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou, terasa.

STRAVOVANIE: individuálne.

VYBAVENIE A SLUŽBY: v centre San Teodoro sú k dispozícii všetky typy služieb – trhy, reštaurácie, pizzerie, bar, novinový stánok, lekáreň, diskotéka, požičovňa lodí. Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: požičovňa bicyklov, na pláži možnosť vodných športov, potápačské centrum „Karibu Diving e Travel“.
PARKOVISKO : áno, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: štvrtok, (na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 3 noci.

2. Bungalov Club Village ***

2. Bungalov Club Village ***

Tento 3-hviezdičkový komplex je vsadený do zelene a stredomorskej vegetácie a má vynikajúcu polohu priamo pri pláži Cala d´Ambra. Komplex sa skladá z centrálnej zóny pri mori, kde sa nachádzajú hlavné služby a série nezávislých domčekov s izbami obklopených zeleňou a sezónnymi kvetmi. Domčeky sú spojené vydláždenými a osvetlenými chodníkmi.

Pláž:
priamo pri pláži, pláž Cala d´Ambra je kamienková s postupným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Súkromná pláž s plážovým servisom (1 slnečník + 2 lehátka/izba).

Centrum:
600 m od centra mesta San Teodoro, 27 km od letiska v Olbii

Ubytovanie:
väčšina izieb je situovaná na prízemí a je navrhnutá v etno štýle s pekným dizajnovým nábytkom. Izby majú samostatný vstup a sú vybavené TV, telefónom, stropným alebo podlahovým ventilátor, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok (dostupná len v niektorých izbách).
Izba Basic: len izby s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami menších rozmerov, bez terasy/verandy. Postieľka nie je možná.
Izba Standard: izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, balkón alebo veranda so záhradným nábytkom. Možnosť prístelky alebo postieľky ako 3. a 4. lôžka (na vyžiadanie). Možnosť detskej postieľky.
Izba Superior: ako izba Standard naviac klimatizácia a bezplatná konzumácia z minibaru na izbe s denným dopĺňaním.
Izba Family: (min. obsadenosť 3 plne platiacimi osobami), na prízemí, dve 2-lôžkové izby, spoločná kúpeľňa, klimatizácia a konzumácia z minibaru na izbe (za poplatok ).

Stravovanie:
soft all inclusive – zahŕňa plnú penziu, miestne víno, vodu, nealkoholické nápoje z nápojových automatov podávaných automaticky. Raňajky, obedy a večere sú podávané bufetovou formou v reštaurácii s výhľadom na more. Po uzavretí reštaurácie, možnosť raňajok v plážovom bare – croissanty, sladké pečivo. Kaviareň do 12:00 hod. Open bar (8:30-24:00) s nelimitovanou konzumáciou nealkoholických nápojov a chutného snacku (okrem fľaškových nápojov, zmrzliny a kaviarne).

Vybavenie a služby:
recepcia, trezor a Wi- Fi free zona na recepcii, TV miestnosť, klimatizovaná reštaurácia s výhľadom na more, bar s veľkou zariadenou slnečnou terasou pri pláži, novinový stánok, masáže/beauty centrum. Za poplatok: babysitting, internet point, exkurzie a výlety do okolia. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
animácie, večerný program a športy od 08.06. do 14.09., detský kútik, 2 bazény (vrátane 1 detského) vybavené slnečníkmi a lehátkami, vonkajší amfiteáter pre večerné a divadelné predstavenia, kabaret, latinsko-americké tance, herňa, multifunkčné osvetlené ihrisko na tenis, futbal, bocce, stolný tenis, šípky, požičovňa horských bicyklov, aerobik, vodný aerobik, step, plážový volejbal, vodné športy – windsurfing, kanoe, vodné bicykle. Za poplatok: potápanie, šnorchlovanie v potápačskom centre, požičovňa lodí, vodné lyžovanie.

Klubová karta:
v cene, od 08.06.- 14.09.: destský klub miniklub (5-8 r.), junior klub (9-12 r.) s kvalifikovaným personálom v stanovených časoch a vyhradených priestoroch pre hry a predstavenia. Tenisový kurz pre začiatočníkov, vstup do bazénov a športy na pláži. Okrem toho vyhradená zóna pre deti v reštaurácii v spolupráci s pracovníkmi miniklubu.

Parkovisko:
súkromné, nestrážené.

Nástupné dni:
ľubovoľný, príchod 15:00-19:00, odchod do 11:00, min. 3 noci.

3. Rezidenčný komplex Le Canne

3. Rezidenčný komplex Le Canne

Rezidenčný komplex sa rozprestiera na širokom priestranstve na okraji letoviska. Pozostáva z malých viliek s limitovaným počtom apartmánov, ktoré sa líšia lokalizáciou a typológiou apartmánov.

Pláž:
250-700 m, pláž La Cinta je široká piesočnatá pláž z jemného bieleho piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním. Časť pláže voľná, časť s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum:
700 m od San Teodoro, 27 km od letiska v Olbii.

Ubytovanie: apartmány sú jednoducho a funkčne zariadené. Sú situované na prízemí so záhradkou alebo na prvom poschodí s balkónom a záhradným nábytkom. Všetky sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom v obývacej miestnosti a TV.
Typ B1 pre max. 3 osoby: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: ako typ B1, no pre 4 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C pre max. 6 osôb: obývacia miestnosť s rozkladacím divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami.

Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
v okolí sa nachádzajú reštaurácie, pizzeria, obchody, bar, diskotéka, trafi ka, novinový stánok, lekáreň. Malé zvieratá povolené (za poplatok).

Šport a zábava:
požičovňa bicyklov (za poplatok). V centre San Teodoro k dispozícii futbal, tenis, jazda na koni. Na pláži možnosť vodných športov, potápačské centrum.

Parkovisko:
v komplexe v blízkosti apartmánov.

Nástupné dni:
sobota, streda (na vyžiadanie ľubovoľný v termíne do 09.06. a od 08.09.) príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (v termíne do 09.06. a od 08.09. min. 3 noci).

4. Apartmány San Teodoro (NO NAME)

4. Apartmány San Teodoro (NO NAME)

Apartmány rôznych typov sú rozmiestnené vo vilkách a vilách pozdĺž celého pobrežia San Teodoro. Všetky apartmány sú starostlivo zariadené a výborne udržiavané tak, aby garantovali svojim hosťom nezabudnuteľnú dovolenku. V San Teodoro si môžete vyberať medzi najkrajšími plážami Sardínie: od veľkej hlavnej pláže „La Cinta“ s nádherným jemným pieskom a krištálovo čistou vodou s plytkým dnom, cez niekoľko malých zálivov až po „Cala Brandinchi“ - pre svoju farbu mora nazývané ako „malé Tahiti“. Vzdialenosť od mesta Olbia je 30 km.

PLÁŽ: „La Cinta“ a „Cala d´Ambra“ vzdialené 1-2 km v závislosti od zóny. La Cinta je široká piesočnatá pláž z jemného piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním, Cala d´Ambra je naopak kamienková s postupným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Odporúčame návštevu rôznych pláží. Pláže voľné, plážový servis za poplatok.

CENTRUM: 300-3500 m v závislosti od zóny.

UBYTOVANIE: apartmány vo vlastníctve privátnych majiteľov sú situované v 1 alebo 2 poschodových budovách so štandardným vybavením. Sú vybavené zariadeným kuchynským kútom, kúpeľňou, balkónom, záhradou alebo terasou. TV možné (za poplatok).
Typ B1 pre max. 2 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou.
Typ B2 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou.
Typ C1 pre max. 4 osoby: obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou.
Typ C2 pre max. 6 osôb: ako typ C1, ale v obývacej miestnosti je navyše rozkladací gauč pre 2 osoby.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v blízkosti.

VYBAVENIE A SLUŽBY: malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: v letovisku San Teodoro sa nachádzajú rôzne obchody, reštaurácie, diskotéky, bary. Za poplatok: tenisové kurty, futbalové ihrisko, požičovňa skútrov a bicyklov, potápačské centrum, škola jazdy na koni.
PARKOVISKO: niektoré apartmány s vlastným parkoviskom (na vyžiadanie) a niektoré bez vyhradených parkovacích miest (parkovanie možné v okolí ubytovania).

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

6. Hotel Bonsai ****

6. Hotel Bonsai ****

Rodinný hotel s príjemnou atmosférou sa nachádza 800 m od pláže La Cinta, 300 m od centra San Teodoro a 25 km južne od Olbie. Vďaka výhodnej polohe sa veľmi ľahko a rýchlo dostanete do San Teodoro, ktoré je známe nielen pre svoje prírodné krásy ale tiež pre vzrušujúci nočný život a zábavu pre celú rodinu.

PLÁŽ: 800 m, široká piesočnatá pláž z jemného bieleho piesku s veľmi plytkým dnom a pozvoľným klesaním. Ďalšie zálivy a zátoky s pieskom a skalami v okolí. Odporúčame návštevu rôznych pláží. Pláže voľné, plážový servis za poplatok.
CENTRUM: 300 m San Teodoro, 25 km Olbia.
UBYTOVANIE: 33 priestranných 2-4 lôžkových izieb, svetlých a komfortne zariadených izieb. Všetky izby sú rozlohovo, farebne aj usporiadaním nábytku iné. Vybavené sú klimatizáciou, minibarom, trezorom, telefónom, TV, kúpeľňou s oknom, sušičom na vlasy a veľkou terasou s výhľadom na more a hory. Izby s bezbariérovým prístupom možné na vyžiadanie.

STRAVOVANIE: raňajky alebo polpenzia. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, výťah, úschovňa batožiny, konferenčná miestnosť, čitáreň, Wi-Fi, terasa s prekrásnym výhľadom na ostrov Tavolara. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: krytý vyhrievaný bazén (za poplatok), fitnes centrum, turecké kúpele, masáže, sauna. Hotel organizuje výlety loďou alebo výlety do vnútrozemia, kde môžete obdivovať krásy hôr (za poplatok).
PARKOVISKO: nestrážené parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 15:00-20:00, odchod do 10:00, min. 3 nocí.

7. Rezidencia Li Menduli

7. Rezidencia Li Menduli

POLOHA: Rezidencia sa nachádza len 400 m od centra mesta a približne 900 m od jednej z najkrajších pláží Sardínie "La Cinta". Prístav a letisko v Olbii je z rezortu vzdialené cca 27 km.

SLUŽBY, ŠPORT A ZÁBAVA: K dispozícii parkovisko, v areáli: obchod, reštaurácia, pizzeria, bar, novinový stánok, lekáreň, diskotéka. Na pláži sú k dispozícii slnečníky s lehátkami, ktoré je možné ich vopred objednať. V širšom okolí San Teodoro je možnosť využitia tenisových kurtov, futbalového ihriska a taktiež jazdenie na koňoch.

UBYTOVANIE: Rezidenčný komplex pozostáva z dvoch susediacich budov, lokalizovaný v obľúbenej zóne. Ide o apartmány v radových domčekoch, môžu byť vnútorne zariadené na jednom alebo dvoch poschodiach, sú vybavené funkčne. Na prízemí majú verandu a na poschodí prikrytý balkón, vybavené záhradným nábytkom (stoličky a stôl). Príchod: 17:00/20:00 hod. Odchod: do 10:00 hod.

Typ A pre 3 osoby: apartmán sa nachádza na 2 poschodiach (jeden otvorený priestor na 2 podlažiach). V dolnej časti je obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom, kúpeľňou a v hornej časti sa nachádza galéria s dvojitou posteľou.
Typ B pre 3-4 osoby: apartmán je na jednom poschodí, má obývaciu miestnosť s kuch. kútom a s rozkladacím dvojitým divánom, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, balkón.
Typ C pre 5 osôb: apartmán sa nachádza na 2 poschodiach. Na prízemí je obývacia miestnosť s rozkladacím dvojitým divánom, na prvom poschodí je spálňa s manželskou posteľou a samostatná izba so samostatným lôžkom a kúpeľňa.

8. Rezidencia Stella Marina

8. Rezidencia Stella Marina

POLOHA: táto novovybudovaná rezidencia sa nachádza vo veľmi dobrej pozícii medzi známou plážou “La Cinta” a centrom mestečka San Teodoro. Piesočnatá pláž je vo vzdialenosti cca 800m.

VYBAVENIE: 
v centre mestečka San Teodoro sú klientom k dispozícii obchody, reštaurácie, pizzérie, tenisové kurty, jazda na koni, vodné športy.

UBYTOVANIE:
veľmi pekne zariadené apartmány s vlastným vchodom sú situované na prízemí so záhradkou alebo na prvom poschodí s krytou terasou. Sú vybavené TV, práčkou, vonkajšími sprchami.
Typ B pre 4 osoby:
obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňa s manželskou posteľou, izba s dvoma posteľami, kúpeľňa.

10. Rezidencia Oasi

10. Rezidencia Oasi

Moderne zariadený komplex sa nachádza medzi plážou La Cinta a centrom mesta. Je obklopený záhradou s mediteránskou vegetáciou. San Teodoro sa nachádza 27 km od Olbie.

PLÁŽ: cca 700 m. Na pláži je možnosť zakúpenia plážového servisu (slnečníky, lehátka, plážové stoličky) ako aj praktizovanie rôznych športov - windsurfing, plážový volejbal, canoe, zmluvné potápačské centrum "Karibú Diving e Travel" atď.
CENTRUM: 400 m.

UBYTOVANIE:
Apartmány sú prakticky zariadené, situované na prízemí a na prvom poschodí, majú záhradu, terasu alebo balkón, ktoré sú vybavené stoličkami a stolom. Rezidencia ponúka aj ubytovanie v apartmánoch v 2 nových budovách (Typ Oasi Blu).

Typ B pre 4 osoby: apartmán sa nachádza na jednom alebo dvoch poschodiach, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa.
Typ C pre 6 osôb: apartmán sa nachádza na jednom alebo dvoch poschodiach, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa.
Typ C "Oasi Blu VIP" pre 6 osôb: zloženie postelí ako v type C, len bez poschodovej postele. Apartmány sa nachádzajú v novopostavených budovách, sú moderne zariadené, majú nezávislý vchod, sú vybavené TV a práčkou, niektoré sú situované bližšie pri pláži. Môžu byť situované na prízemí, so vybavenou záhradkou alebo na 1. poschodí s vybavenou verandou.

VYBAVENIE A SLUŽBY: V blízkosti sa nachádzajú supermarkety, reštaurácie, pizzerie, bary, zmrzlina, cukrárne, butiky, lekárne, diskotéky, prenájom lodí, prvá pomoc a iné. Malé zvieratá su povolené (za poplatok) - okrem Oasi Blu VIP.

ŠPORT A ZÁBAVA: v centre San Teodora sa nachádza futbalové ihrisko, tenisový kurt (za poplatok), bocce, vodné pólo.

PARKOVISKO: áno.

NÁSTUPNÉ DNI: streda, sobota, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00.

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk