Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

-10% do 31.12.2013
- 9% od 1.1. - 31.1.2014
- 8% od 1.2. - 28.2. 2014
- 5% od 1.3. - 31.3. 2014
- 3% od 1.4. - 30.4. 2014

 VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:


Vernostné zľavy
+1% - Basic - pre klientov, ktorí s nami od roku 2010 cestovali 1x 
+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2008 cestovali minimálne 2x 
+3% - Gold – pre klientov, ktorí s nami od roku 2008 cestovali minimálne 5x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 10 x

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí s nami v roku 2014 absolvovali už minimálne 1 dovolenku

O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:


-5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:


Novomanželské a manželské zľavy

-5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
-7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2014 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. 

 Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. 

Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.

Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav


- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- neplatia na iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostných zliav, prémiovej zľavy a zliav uvedených v cenníku konkrétnej ubytovacej kapacity)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho výhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

Ostrov Sardínia

Ostrov Sardínia

Kúzelný ostrov v Stredozemnom mori s čarokrásnymi pieščitými plážami, azúrovým morom a nezničenou prírodou. Sardínia uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších, ktorí hľadajú kľud, odpočinok v krásnej prírode, ale i komfort. Patrí k najmenej osídleným talianskym ostrovom. Tichá horská krajina a tisíce typických okrúhlych obytných veží z doby kamennej a bronzovej, okúzľujúce mestečká a rozprávkové pobrežie garantujú atraktívnu dovolenku.
Najlepšie sa na Sardíniu doplavíte z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektom trvá približne 10 hodín. Letisko sa nachádza v Cagliari, Olbia a Alghero.Cannigione

Cannigione

Cannigione, pôvodná rybárska dedinka leží na severovýchode Sardínie, v zálive Arzachena, ktorý ju chráni od nepriaznivých klimatických podmienok. Stredisko má vlastný turistický prístav. Nejde iba o turistické letovisko, ale mestečko celoročne obývané. Nájdete tu množstvo reštaurácií, barov, kaviarní - živé, pulzujúce, typické mestečko. Cannigione je rovnako aj športovým strediskom s mnohými hotelmi a dovolenkovými rezidenciami. Stedisko je vzdialené približne 20 minút od mesta Olbia.prejsť na stránku: [1]
1. Resort Cala di Falco a Residence "La Rotonda" ****

1. Resort Cala di Falco a Residence "La Rotonda" ****

Rezidencia „La Rotonda“ patrí do hotelového komplexu Cala di Falco. Apartmány sú lokalizované okolo druhého bazéna a s hotelovou časťou sú prepojené vnútornou cestičkou. Komfortné apartmány sú ideálne pre strávenie príjemných dovolenkových chvíľ s rodinou či priateľmi.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž Cannigione s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Kyvadlová doprava na ďalšie pláže v zálive Arzachena za poplatok. 

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: všetky apartmány boli nedávno zrekonštruované, zariadené v mediteránskom štýle. Nachádzajú sa na prízemí alebo na 1. poschodí, všetky s nezávislým vchodom. Vybavené sú zariadenou verandou, obývacou miestnosťou s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, TV SAT, telefónom, minichladničkou a plážovou osuškou.
Typ B pre 2+2 osoby: obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou. Vhodné pre max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.
Typ C pre 4+2 osoby: obývacia miestnosť s 2 rozkladacími kreslami, spálňa s manželskou posteľou a spálňa s 2 lôžkami. Vhodné pre max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia, bar, piano bar, reštaurácie (na rezerváciu), Wi-Fi pri recepcii/bare (prvých 60 min. zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom). Za poplatok: transfer, prenájom detských kočiarov a stoličiek na vyžiadanie (za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bezplatne: bazén s lehátkami v časti Rotonda, tenisové kurty, plážový volejbal, bocce. Za poplatok: výlety loďou, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.), použitie centrálneho bazéna pri hotelovej časti „Il Borgo“, potápačské centrum a kurzy plachtenia (neďaleko), prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni, každodenné výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda.
KLUBOVÁ KARTA (zdarma): zahŕňa používanie bazéna s lehátkami, tenisového kurtu, plážový volejbal, 24 hod. recepciu v hoteli Il Borgo.
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené, nekryté, s 1 parkovacím miestom/apartmán.

NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa ( na vyžiadanie ľubovoľný), príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

2. Resort  Cala di Falco****

2. Resort Cala di Falco****

Pri bránach Costa Smeralda, na jednom z najlákavejších miest ostrova, len 100 m od letoviska Cannigione a naproti súostroviu La Maddalena sa nachádza skutočná oáza pokoja, elegancie, komfortu a zmyslu pre najmenší detail. Architektonicky zaujímavý rezort Cala di Falco, ktorý bol v roku 2008 kompletne renovovaný pozostáva z 3 častí: hotel „Il Borgo“, hotel a rezidencia „La Rotonda“ a vily.

PLÁŽ: pár krokov od hlavného bazéna hotela sa nachádza verejná piesočnatá pláž s plážovým servisom v cene klubovej karty (v termíne 10.06.-14.09.) do vyčerpania. Medzi plážou a hotelom je pobrežná komunikácia, vedúca okolo nádherných pláží zálivu Arzachena, na ktorú hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu.

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: hotelové izby sú zariadené v sardínskom štýle. Všetky izby sú vybavené zariadenou terasou alebo verandou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, klimatizáciou, TV SAT, trezorom, telefónom s priamou voľbou, minibarom a plážovou osuškou. Hotelový komplex pozostáva z dvoch hotelových častí „Il Borgo“ a „La Rotonda“.

Hotelová časť „Il Borgo“ - má oficiálnu kategóriu 4* superior. Nachádza sa v centrálnej zóne, bližšie k hotelovým službám ako sú reštaurácia, bar, recepcia. Pozostáva zo 120 izieb situovaných na prízemí alebo prvom poschodí. Možnosť doobjednať výhľad na more.
Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie).
Junior suite pre 2+1+1 osoby: izba s manželskou posteľou, salónik s 1 samostatným lôžkom. Max. 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 16 rokov + 1 infant do 2 rokov.
Suite pre 2+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), salónik s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti. Max. 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov.
Senior suite pre 4+2 osoby: spálňa s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka na vyžiadanie), salónik s 2 samostatnými lôžkami alebo zabudovanou posteľou v oddelenej časti, ďalšia izba s 2 lôžkami. Max. 4 dospelé osoby + 2 deti do 16 rokov (min. 3 plne platiace osoby).

Hotelová časť „La Rotonda“ - oficiálna kategória 4*. Situovaná na druhej časti pozemku v súkromnejšej časti okolo druhého bazéna.
Izba Standard pre 2 osoby: dvojlôžková izba s manželskou posteľou (2 samostatné lôžka len na vyžiadanie).

STRAVOVANIE: polpenzia, plná penzia. Raňajky formou bufetu pri bazéne na terase reštaurácie „La Poiana“. Obedy „Brunch Mediterraneo“ - ľahký teplý a studený bufet (cestoviny, zeleninové jedlá, šaláty, lokálne syry a ovocie). Večere 2 alternatívy: v reštaurácii
„La Poiana“ formou bohatého bufetu alebo v panoramatickej reštaurácii „La Terrazza“ formou servírovaného menu pripraveného šéfkuchárom. Bezlepková strava na vyžiadanie. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia, 2 reštaurácie, bar pri bazéne, piano bar, internet point a Wi-Fi pri recepcii/bare (prvých 60 min. zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom), 24-hodinová biberonéria, konferenčná miestnosť, prenájom kočiarov a detských stoličiek (na vyžiadanie, za poplatok). Zvieratá nie sú povolené.

ŠPORT A ZÁBAVA: bezplatne: 2 bazény pre dospelých (veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi v centrálnej časti, menší v časti La Rotonda len s lehátkami), 1 bazén pre deti v zóne miniklubu, tenisové kurty s nočným osvetlením, plážový volejbal, bocce, herňa, vonkajší amfiteáter, detské ihrisko, baby klub a miniklub (27.05.-07.09.). Za poplatok: prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni. Každodenné výlety rýchloloďou „Delphina Express“ (za poplatok) na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda. V hoteli Capo d´Orso možnosť wellnessu: bazény s morskou vodou s rôznou teplotou, liečebné procedúry, masáže, okrášľujúce procedúry, turecké kúpele, relaxačná zóna (s rezerváciou na mieste, za poplatok) a využitie golfového ihriska. Neďaleko potápačské centrum a kurzy plachtenia.
KLUBOVÁ KARTA (zdarma): zahŕňa používanie športových zariadení, plážového servisu (slnečník a lehátka), miestnosť pre mamičky s deťmi prístupná 24 hodín, baby klub (18 mesiacov-3 r.) a miniklub (4-13 r.) v termíne 27.05.-07.09., kyvadlovú dopravu na iné pláže vo vopred stanovených časoch (s výnimkou soboty).
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené, nekryté parkovisko.

NÁSTUPNÉ DNI: ľubovoľný, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí (ľubovoľný na vyžiadanie).
3. Vily Cala di Falco ****

3. Vily Cala di Falco ****

Päť elegantných víl na najslávnejšom pobreží Sardínie, prestížne zariadených s dôrazom na najmenšie detaily. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú exkluzívnu dovolenku v súkromí, avšak s možnosťou využívania hotelových služieb rezortu Cala di Falco.

PLÁŽ: 100 m, verejná piesočnatá pláž s možnosťou prenajatia plážového servisu (za poplatok). Bezplatná doprava na ďalšie pláže v zálive Arzachena.

CENTRUM: 300 m Cannigione, 12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: exkluzívne vilky sú vybavené 2 kúpeľňami, vybavenou kuchyňou, rúrou na pečenie a umývačkou riadu, TV, veľkou terasou alebo záhradkou so záhradným nábytkom.
Vila Asfodelo (max. 5 osôb): obývacia miestnosť s rozkladacím kreslom a zabudovaným gaučom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.
Vila Corbezzolo (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť s manželským divánom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a kúpeľňou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, druhá kúpeľňa so sprchou.
Vila Erica (max. 5 osôb, výhľad na more): dvojposchodová vilka; horné poschodie: spálňa s manželskou posteľou a toaleta, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou; prízemie: kuchyňa, obývacia miestnosť s 1 rozkladacím lôžkom.
Vila Ginestra (max. 8 osôb, výhľad na more): obývacia miestnosť, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, 2 izby s 2 samostatnými posteľami, kúpeľňa so sprchou.
Villa Dracena (max. 7 osôb): obývacia miestnosť so zabudovaným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou a toaletou.

STRAVOVANIE: individuálne, možnosť stravovania v hotelovej reštaurácii.

VYBAVENIE A SLUŽBY: 24-hodinová recepcia, bar pri bazéne, piano bar, reštaurácie (na rezerváciu), detská stolička (na vyžiadanie), Wi-Fi pri recepcii/bar (prvých 60 min. zdarma pre všetkých hostí s vlastným notebookom). Za poplatok: prenájom kočíkov (na vyžiadanie). Zvieratá nie sú povolené.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén Hotela „Il Borgo“ alebo „ La Rotonda“, bezplatne: tenisové kurty, plážový volejbal, bocce, baby klub (18 mesiacov-3 r.), miniklub (4-13 r.). Za poplatok: výlety loďou, potápačské centrum a kurzy plachtenia (neďaleko), prenájom áut, člnov, skútrov, športový rybolov z luxusnej lode s odborným kapitánom, výlety a jazdy na koni, každodenné výlety rýchloloďou „Delphina Express“ na okolité ostrovy La Maddalena alebo na pláže Costa Smeralda.
KLUBOVÁ KARTA (zdarma): zahŕňa používanie športových zariadení (tenisové kurty, plážový volejbal), 24 hod. recepcia, centrálny bazén v hotelovej časti „Il Borgo“, miestnosť pre mamičky s deťmi prístupná 24 hodín, baby klub (18 mesiacov-3 r.) a miniklub (4-13 r.) v termíne 27.05.-07.09., kyvadlovú dopravu na iné pláže vo vopred stanovených časoch (s výnimkou soboty).
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené, nekryté, s 1 parkovacím miestom/apartmán.


NÁSTUPNÉ DNI: sobota, nedeľa, príchod 17:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
4. Hotel Club Laconia****

4. Hotel Club Laconia****

Komfortne vybavený hotel, ideálny pre rodiny sdeťmi je situovaný v zálive Arzachena pri Costa Smeralda, len 2 km od centra letoviska Cannigione, 15 km od Porto Cervo a 30 km od Olbie. Neďaleké súostrovie La Maddalena a nedotknutá príroda Costa Smeralda vytvárajú nezameniteľnú krajinu, ktorá je rovnako jedinečná ako jej ľudia a kultúra.

PLÁŽ: 300 m od najbližšej pláže, resp. 800 m od pláže „Barca Bruciata“, na ktorú je zabezpečená kyvadlová doprava (za poplatok). Plážový servis za poplatok. Piesočnatá pláž s nádhernou krištáľovo modrou farbou mora.

CENTRUM: 2 km centrum Cannigione,12 km Baia Sardinia, 15 km Porto Cervo.

UBYTOVANIE: k dispozícii 160 izieb v hlavnej budove alebo v priľahlých budovách. Izby sú príjemne zariadené a vybavené telefónom, TV a klimatizáciou, niektoré s balkónom. Izby Standard sú 2-4 lôžkové. K dispozícii na vyžiadanie „Demi-suite“ izby pre 2-4 osoby s výhľadom na more alebo bazén, ktoré pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou prepojenou s ďalšou izbou s 2 samostatnými lôžkami.

STRAVOVANIE: plná penzia podávaná v bufetovom štýle (raňajky, obed, večera), nápoje (víno + minerálna voda) zahrnuté v cene.

VYBAVENIE A SLUŽBY: recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, bar, piano bar, záhrada so stredomorskou vegetáciou. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén, multifunkčné ihrisko (tenis/futbal), petang, lukostreľba, detské ihrisko. Počas celého dňa sa usporadúvajú rôzne zábavné predstavenia, kabarety a miniklub pre deti (4-12 r.), babysitting (za poplatok). Možnosť lodného výletu na ostrov La Maddalena a potápania (za poplatok). V Baia Sardinia (12 km) vodný park.
KLUBOVÁ KARTA (v cene): zahŕňa celodenné a večerné animácie, miniklub, bazén, využitie športových zariadení.
PARKOVISKO: súkromné, nestrážené.

NÁSTUPNÉ DNI: nedeľa, príchod 15:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.
5. Hotel Morisco Blu ****

5. Hotel Morisco Blu ****

Štvorhviezdičkový hotel sa nachádza v centre Cannigione, v najluxusnejšej oblasti Costa Smeralda. Od Olbie a Golfo Aranci je vzdialený len 30 km.

PLÁŽ: 300 m, pláž z jemného bieleho piesku so zeleňou. Kyvadlová doprava na pláže Barca Briciata alebo Tanca Manna od júla do septembra, vo vopred stanovených časoch (na vyžiadanie, za poplatok).
UBYTOVANIE: 165 hotelových izieb je vybavených telefónom, TV SAT, klimatizáciou a minibarom. Takmer všetky majú balkón alebo terasu. Výhľad na more možný (za poplatok).

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia, plná penzia formou bufetových stolov. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.
VYBAVENIE A SLUŽBY: 24- hod. recepcia, klimatizovaná reštaurácia, pianobar, malé zvieratá povolené na vyžiadanie (za poplatok).
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén so slnečníkmi a plážovými stoličkami, volejbal, vodný aerobik, posilňovňa (za poplatok), mini klub. V blízkosti sa nachádza potápačské centrum, požičovňa horských bicyklov a skútrov (za poplatok).
PARKOVISKO: garáž (za poplatok).

prejsť na stránku: [1]

NAJ.sk
webdesign © bart.sk